Informację o narodzinach dziecka Karola Strasburgera podaje "Super Express". Tabloid twierdzi, że jako pierwszy wygadał się szwagier prezentera "Familiady", który w swoich mediach społecznościowych opublikował zdjęcia maleństwa. Ostatecznie jednak, radosną nowinę potwierdziła sama Małgorzata Strasburger:

Reklama

Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk pobrali się w sierpniu tego roku. Wcześniej przez wiele lat Weremczuk była przyjaciółką rodziny prezentera, również jego ukochanej żony Ireny, która zmarła w 2013 roku. To ona wspierała Karola, kiedy został wdowcem, a z czasem ich relacjach przerodziła się w głębokie uczucie, o którym w rozmowie z "Super Expressem" Małgorzata mówiła tak:

Pobraliśmy się z miłości i na fundamencie wypracowanej przez lata przyjaźni. Życie na kocią łapę nie jest łatwe w wielu sytuacjach życiowych, o czym doskonale wiedzą wszystkie pary, które żyją w taki sposób

Ciążę żony Karolowi Strasburgerowi do końca udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami. Prawdopodobnie również teraz, kiedy dziecko pojawiło się na świecie, małżonkowie nie będą afiszowali się publicznie ze swoim rodzinnym szczęściem. My serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.