Informacja o ciąży Martyny Gliwińskiej wyszła na jaw, bowiem sama przyszła mama wypowiedziała się na ten temat w tygodniku "Na Żywo". Była partnerka Bieniuka przyznała, że spodziewa się z nim dziecka. Dodała także, że jest przygotowana na samotne macierzyństwo, bowiem Jarek "uznaje to za problem", nie utrzymuje z nią kontaktu i nie interesuje się jej stanem. Jego postawa wynika ponoć z presji, jaką wywiera na piłkarzu jego matka.

Reklama

Jarosław Bieniuk do medialnych rewelacji odniósł się w rozmowie z jastrzabpost.pl. Piłkarz przyznał, że niebawem zostanie ojcem, ale nie krył rozczarowania, że Martyna Gliwińska postanowiła pożalić się na niego w tabloidzie

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.