Edyta Górniak oblała teoretyczny egzamin na prawo jazdy

Edyta Górniak przez kilka tygodni pod czujnym okiem kamer TVNu odbywała kurs na prawo jazdy. Teraz przyszła pora na końcowy egzamin, którego diva za pierwszym podejściem niestety nie zdała.

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-11-05 08:27)
    Może dla innych na drodze lepiej zęby nie zdała, będzie bezpieczniej :)
  • ~XYZ123
    (2019-11-05 08:44)
    Nie każdy powinien mieć prawo jazdy.
  • ~och, jakie to thrudne
    (2019-11-05 08:03)
    Powinna "bardziej się przyłożyć", ale umysłowo
  • ~otwieracz puszek
    (2019-11-05 09:01)
    Patrząc na to, co się dzieje na drogach. to może trudno uwierzyć, ale żeby zdać teoretyczny na prawo jazdy, jakieś minimum inteligencji jest jednak potrzebne.
  • ~misiek
    (2019-11-05 09:50)
    czy ameba może zdać testy z prawa jazdy ?? NIE bo nie ma mózgu tak jak edzia ....
  • ~Mariaa
    (2019-11-05 09:53)
    Też nie zdałam za pierwszym razem a teraz bardzo dobrze jeźdżę. Powodzenia życzę! :) A program całkiem niezły, zobaczyłam w końcu jak się koło zmienia, teraz pewnie sama dałabym radę to zrobić :)
  • ~Caveman
    (2019-11-05 11:28)
    I po co ją obrażać? Nie każdy musi mieć prawo jazdy. Każdy ma predyspozycje do czego innego. Ją prawdopodobnie stać na kierowcę, oszczędzi jej to stresu, zwłaszcza zważywszy na niską kulturę jazdy w Polsce. Niestety, chamstwo, nikt Cię nie wpuści, wyprzedzanie na trzeciego, trąbią kiedy jedziesz 10km/h wolniej ale za to zgodnie z przepisami itp. A swoją drogą te testy mają się nijak do praktyki (ja zdawałem w Polsce 25 lat temu to mogło się już coś zmienić) Egzamin praktyczny też był trochę bez sensu, egzaminator celowo wprowadzał nerwową atmosferę, żeby tylko na czymś uwalić (bo na każdym egzaminie zarabiał). Zdawałem też w Stanach w 2000 roku. Formalność. Przyjeżdżasz swoim samochodem, z automatem, robisz kilka mil po osiedlu i jest zdane. I tak powinno być. Trzeba pamiętać tylko o tym, żeby zapiąć pas, bo za to uwalą.
  • ~Isness
    (2019-11-05 15:36)
    Edzia będzie musiała na ukrainie zalatwic.
  • ~Caveman
    (2019-11-05 11:30)
    Tak patrzę na wasze komentarze i stwierdzam: Po co ją obrażać? Nie każdy musi mieć prawo jazdy. Każdy ma predyspozycje do czego innego. Ją z resztą prawdopodobnie stać na kierowcę, oszczędzi jej to stresu, zwłaszcza zważywszy na niską kulturę jazdy w Polsce. Niestety, chamstwo, nikt Cię nie wpuści (zwłaszcza w Warszawie), wyprzedzanie na trzeciego na szosach, trąbią kiedy jedziesz 10km/h wolniej od nich ale za to zgodnie z przepisami itp. A swoją drogą te testy mają się nijak do praktyki (ja zdawałem w Polsce 25 lat temu to od tego czasu mogło się już coś zmienić) Egzamin praktyczny też był trochę bez sensu, egzaminator celowo wprowadzał nerwową atmosferę, żeby tylko na czymś uwalić (bo na każdym egzaminie zarabiał). Zdawałem też w Stanach w 2000 roku. Formalność. Przyjeżdżasz swoim samochodem, z automatem, robisz kilka mil po osiedlu i jest zdane. I tak powinno być. Trzeba pamiętać tylko o tym, żeby zapiąć pas, bo za to uwalą jak nie zapniesz.
  • ~tak tak tak
    (2019-11-05 08:39)
    teraz napewno nadaje sie do TK.nie mysli byle do przodu ona zawsze byla de----lka
  • ~Kierowca
    (2019-11-06 16:02)
    A USTNY zaliczyla ?
  • ~pszczeli Miodek
    (2019-11-05 13:01)
    Czym "oblala" kawa,woda sokiem? Nie podobaja mi sie kolokwializmy w prasie!!!
  • ~Kamderole
    (2019-11-06 08:36)
    W wozie cygańskim w taborze silnika i świateł nie było to nie tylko konie ,więc co tu się dziwić że nie zdała....
  • ~LOK
    (2019-11-05 19:04)
    O ile zdanie praktycznego egzaminu to loteria, to oblanie teoretycznego świadczy albo o lenistwie lub niskim IQ. Często jedno z drugim.
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-07 05:18)
    Pewnie zlapala instruktora jazdy za drazek do zmiany biegow I wrzucila wsteczny...
  • ~Kierowca
    (2019-11-06 09:23)
    Jeżeli już na początku lekceważąco podchodzi do przepisów ruchu drogowego, to lepiej żeby nie zdała i pozostała bez prawa jazdy
  • ~natowychodzi
    (2019-11-06 18:07)
    Co w tym dziwnego? Ona ma inteligencje na poziomie owcy albo kozy.
  • ~Kkrzysio6666
    (2019-11-06 10:26)
    Noe zdać teorii to chyba obciach.
  • ~Milik
    (2019-11-06 16:26)
    Może niepotrzebnie podchodziła do kursu, a może ma ukryty talent. Czas pokaże.
  • ~piro
    (2019-11-05 18:40)
    Aż się spultałem z rozpaczy. Co to będzie, co to bedzie ?!