Edyta Górniak oblała teoretyczny egzamin na prawo jazdy

Edyta Górniak przez kilka tygodni pod czujnym okiem kamer TVNu odbywała kurs na prawo jazdy. Teraz przyszła pora na końcowy egzamin, którego diva za pierwszym podejściem niestety nie zdała.

wróć do artykułu
  • ~och, jakie to thrudne
    (2019-11-05 08:03)
    Powinna "bardziej się przyłożyć", ale umysłowo
  • ~TTT
    (2019-11-05 08:27)
    Może dla innych na drodze lepiej zęby nie zdała, będzie bezpieczniej :)
  • ~tak tak tak
    (2019-11-05 08:39)
    teraz napewno nadaje sie do TK.nie mysli byle do przodu ona zawsze byla de----lka
  • ~XYZ123
    (2019-11-05 08:44)
    Nie każdy powinien mieć prawo jazdy.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-11-05 09:01)
    Patrząc na to, co się dzieje na drogach. to może trudno uwierzyć, ale żeby zdać teoretyczny na prawo jazdy, jakieś minimum inteligencji jest jednak potrzebne.
  • ~misiek
    (2019-11-05 09:50)
    czy ameba może zdać testy z prawa jazdy ?? NIE bo nie ma mózgu tak jak edzia ....
  • ~Mariaa
    (2019-11-05 09:53)
    Też nie zdałam za pierwszym razem a teraz bardzo dobrze jeźdżę. Powodzenia życzę! :) A program całkiem niezły, zobaczyłam w końcu jak się koło zmienia, teraz pewnie sama dałabym radę to zrobić :)
  • ~Caveman
    (2019-11-05 11:28)
    I po co ją obrażać? Nie każdy musi mieć prawo jazdy. Każdy ma predyspozycje do czego innego. Ją prawdopodobnie stać na kierowcę, oszczędzi jej to stresu, zwłaszcza zważywszy na niską kulturę jazdy w Polsce. Niestety, chamstwo, nikt Cię nie wpuści, wyprzedzanie na trzeciego, trąbią kiedy jedziesz 10km/h wolniej ale za to zgodnie z przepisami itp. A swoją drogą te testy mają się nijak do praktyki (ja zdawałem w Polsce 25 lat temu to mogło się już coś zmienić) Egzamin praktyczny też był trochę bez sensu, egzaminator celowo wprowadzał nerwową atmosferę, żeby tylko na czymś uwalić (bo na każdym egzaminie zarabiał). Zdawałem też w Stanach w 2000 roku. Formalność. Przyjeżdżasz swoim samochodem, z automatem, robisz kilka mil po osiedlu i jest zdane. I tak powinno być. Trzeba pamiętać tylko o tym, żeby zapiąć pas, bo za to uwalą.
  • ~Caveman
    (2019-11-05 11:30)
    Tak patrzę na wasze komentarze i stwierdzam: Po co ją obrażać? Nie każdy musi mieć prawo jazdy. Każdy ma predyspozycje do czego innego. Ją z resztą prawdopodobnie stać na kierowcę, oszczędzi jej to stresu, zwłaszcza zważywszy na niską kulturę jazdy w Polsce. Niestety, chamstwo, nikt Cię nie wpuści (zwłaszcza w Warszawie), wyprzedzanie na trzeciego na szosach, trąbią kiedy jedziesz 10km/h wolniej od nich ale za to zgodnie z przepisami itp. A swoją drogą te testy mają się nijak do praktyki (ja zdawałem w Polsce 25 lat temu to od tego czasu mogło się już coś zmienić) Egzamin praktyczny też był trochę bez sensu, egzaminator celowo wprowadzał nerwową atmosferę, żeby tylko na czymś uwalić (bo na każdym egzaminie zarabiał). Zdawałem też w Stanach w 2000 roku. Formalność. Przyjeżdżasz swoim samochodem, z automatem, robisz kilka mil po osiedlu i jest zdane. I tak powinno być. Trzeba pamiętać tylko o tym, żeby zapiąć pas, bo za to uwalą jak nie zapniesz.
  • ~pszczeli Miodek
    (2019-11-05 13:01)
    Czym "oblala" kawa,woda sokiem? Nie podobaja mi sie kolokwializmy w prasie!!!
  • ~Isness
    (2019-11-05 15:36)
    Edzia będzie musiała na ukrainie zalatwic.
  • ~Halinus F.
    (2019-11-05 16:53)
    Pani Górniak. Proszę się nie poddawać. Wbrew temu co tu ludziska piszą, warto jest mieć prawo jazdy, warto umieć prowadzić...Ja też oblałam teoretyczny za pierwszym podejściem, nie tylko oblałam, ale jak skomentował prowadzący egzamin, "Przeszła pani do historii tego ośrodka..." inni kursanci mieli ubaw po pachy. Ale zdałam, jeździłam 15 lat bez wypadku, ale obecnie, już nie stać mnie na drugi samochód i jeżdżę ZTM i sobie chwalę :) Ale prawko mam, leży sobie w szufladzie i czeka na lepsze czasy. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów.
  • ~pikaczu
    (2019-11-05 17:14)
    Teorię to może zda ,ale praktyka okaże się dla Pani G o wiele większym wyzwaniem pieniężnym.
  • ~piro
    (2019-11-05 18:40)
    Aż się spultałem z rozpaczy. Co to będzie, co to bedzie ?!
  • ~LOK
    (2019-11-05 19:04)
    O ile zdanie praktycznego egzaminu to loteria, to oblanie teoretycznego świadczy albo o lenistwie lub niskim IQ. Często jedno z drugim.
  • ~Zulugula
    (2019-11-05 20:03)
    Co się dziwić ten cyrk przed kamerami co przedstawiała to nie daj Boże by zdała ten egzamin bo jak taki matoł wyjedzie na jezdnię to klękajcie narody ręce opadają masakra
  • ~Zły.
    (2019-11-05 20:26)
    Lepiej żeby wcale nie zdała,po co jej prawo jazdy jak jeździć nie potrafi,może tak być jak z niejakim zawiszą.
  • ~Niki
    (2019-11-05 20:59)
    ci którzy tu cyrkolom to chyba mistrzowie własnej głupoty
  • ~krupka