Edyta Górniak oblała teoretyczny egzamin na prawo jazdy

Edyta Górniak przez kilka tygodni pod czujnym okiem kamer TVNu odbywała kurs na prawo jazdy. Teraz przyszła pora na końcowy egzamin, którego diva za pierwszym podejściem niestety nie zdała.

wróć do artykułu
  • ~Tp
    (2019-11-07 16:50)
    Pan Edyto, czasami trzeba się pouczyć niestety. Nauka nie jest prostą sprawą, to ciężka praca, zazwyczaj boli, oj bardzo boli, dlatego tak niewiele osób jest rzeczywiście wykształcanych. Talent to jeden z elementów Talent + praca prowadzą do sukcesu.
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-07 05:18)
    Pewnie zlapala instruktora jazdy za drazek do zmiany biegow I wrzucila wsteczny...
  • ~natowychodzi
    (2019-11-06 18:07)
    Co w tym dziwnego? Ona ma inteligencje na poziomie owcy albo kozy.
  • ~Milik
    (2019-11-06 16:26)
    Może niepotrzebnie podchodziła do kursu, a może ma ukryty talent. Czas pokaże.
  • ~Kierowca
    (2019-11-06 16:02)
    A USTNY zaliczyla ?
  • ~Kkrzysio6666
    (2019-11-06 10:26)
    Noe zdać teorii to chyba obciach.
  • ~Pit
    (2019-11-06 09:50)
    Wybitnie yntelygentna, jak widać.
  • ~Kierowca
    (2019-11-06 09:23)
    Jeżeli już na początku lekceważąco podchodzi do przepisów ruchu drogowego, to lepiej żeby nie zdała i pozostała bez prawa jazdy
  • ~Kamderole
    (2019-11-06 08:36)
    W wozie cygańskim w taborze silnika i świateł nie było to nie tylko konie ,więc co tu się dziwić że nie zdała....
  • ~Mona
    (2019-11-06 07:56)
    Edzia musi uwierzyc w siebie i po prostu zda. Nie ogladac sie na zbedne komentarze. Powodzenia 🙂⭐💫
  • ~...
    (2019-11-05 21:39)
    I o co halo? Setki ludzi każdego dnia oblewa egzamin na prawko. Żadna nowość.
  • ~Alina
    (2019-11-05 21:35)
    Może mam zwidy ale wydaje mi się że Pani Edyta kilka lat temu prowadziła samochód. Widziałam ją za kierownica co najmniej 2 razy
  • ~krupka
    (2019-11-05 21:25)
    Chyba se cycki zrobiła, tzn. chirurg jej zrobił...
  • ~Niki
    (2019-11-05 20:59)
    ci którzy tu cyrkolom to chyba mistrzowie własnej głupoty
  • ~Zły.
    (2019-11-05 20:26)
    Lepiej żeby wcale nie zdała,po co jej prawo jazdy jak jeździć nie potrafi,może tak być jak z niejakim zawiszą.
  • ~Zulugula
    (2019-11-05 20:03)
    Co się dziwić ten cyrk przed kamerami co przedstawiała to nie daj Boże by zdała ten egzamin bo jak taki matoł wyjedzie na jezdnię to klękajcie narody ręce opadają masakra
  • ~LOK
    (2019-11-05 19:04)
    O ile zdanie praktycznego egzaminu to loteria, to oblanie teoretycznego świadczy albo o lenistwie lub niskim IQ. Często jedno z drugim.
  • ~piro
    (2019-11-05 18:40)
    Aż się spultałem z rozpaczy. Co to będzie, co to bedzie ?!
  • ~pikaczu
    (2019-11-05 17:14)
    Teorię to może zda ,ale praktyka okaże się dla Pani G o wiele większym wyzwaniem pieniężnym.
  • ~Halinus F.
    (2019-11-05 16:53)
    Pani Górniak. Proszę się nie poddawać. Wbrew temu co tu ludziska piszą, warto jest mieć prawo jazdy, warto umieć prowadzić...Ja też oblałam teoretyczny za pierwszym podejściem, nie tylko oblałam, ale jak skomentował prowadzący egzamin, "Przeszła pani do historii tego ośrodka..." inni kursanci mieli ubaw po pachy. Ale zdałam, jeździłam 15 lat bez wypadku, ale obecnie, już nie stać mnie na drugi samochód i jeżdżę ZTM i sobie chwalę :) Ale prawko mam, leży sobie w szufladzie i czeka na lepsze czasy. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów.