Żona Andrzeja Sołtysika o walce z jego alkoholizmem: Błagałam go, żeby nigdzie nie wychodził

| Aktualizacja:

Duża różnica wieku dzieląca Andrzeja Sołtysika i jego żonę Patrycję od początku była pretekstem do plotek i internetowego hejtu. Okazuje się jednak, że stawienie czoła negatywnym komentarzom nie było najtrudniejszym wyzwaniem przed jakim stanęła ta para. Małżonkowie musieli bowiem uporać się z alkoholizmem Andrzeja.

wróć do artykułu
  • ~autor
    (2019-09-10 07:44)
    Durczok jara (czy tam wciąga), Sołtysik chlaje...nie złe towarzycho TVNazi!
  • ~Alko
    (2019-09-10 10:29)
    Nie jedno małżeństwo to przechodziło i nie rozpisuje o tym co chcą większą popularność zdobyć
  • ~pepe
    (2019-09-10 10:39)
    w TVN przyjmuja tylko nałogowców?
  • ~woźnica
    (2019-09-10 10:41)
    musiał jakoś odreagować pracując w twn
  • ~aa
    (2019-09-10 11:15)
    W publicznej sami zakłamani cichopijcy
  • ~Paniusia💃👠👜
    (2019-09-10 11:26)
    Alkoholikiem jest sie cale zycie. Ci ludzie na odwykowce sa czasami gorsi , niz pijacy. W zyciu nie zostalabym z takim , podziwiam te pania!
  • ~Babunia
    (2019-09-10 11:30)
    Juz naukowcy stwierdzili, ze ludzie genialni, utalentowani czesciej popadaja w alkoholizm niz przecietni, miernota! W TVP podobno mniej alkoholikow , czyli wniosek?
  • ~Katka
    (2019-09-10 12:18)
    Wiem co to znaczy kilkanaście lat się męczyłem z uzależnieniem męża.w związku małżeńskim w tym roku było by30lat.bardzo kochałam męża wiele razy wyciągalam z ciągu alk.ale nie pomogło Rozstalismy się On teraz żyje z kobieta która mu pozwala dalej się niszczyć. A mnie jest ciężko się pogodzić choć wiele złego przez męża doświadczyłam nadal tęsknię za nim choć wiem że teraz mamy z dziećmi spokój i nie musimy się bać jego powrotów i awantór.Nikomu tego nie życze
  • ~prezes
    (2019-09-10 13:54)
    obserwuje to cale towarzycho od samego poczatku ich karier,od 1989,jak nastali do RMF,potem do TVN,mialem tam kolege z anglistyki,ktory tam byl dyzurnym do opowiadania kawalow-zbyt smieszne one nie byly.Stad sporo wiem o tej grupie-wtedy ludzie mlodzi,dosc skromni,ktorzy strasznie chcieli zaistniec i sie dorobic.zero przekonan-stad nadaja sie do TVN.Grupa majaca marne cele w zyciu -stad siegaja po wodke,narkotyki,knajpy,szukaja jakis dziewczynek na jedna noc,rozbijajasie super autami,ktore maja podnosic ich wartosc w ich oczach,sporo kompleksu nizszosci pomieszanego z idologia liberlizmu i ateizmu.Stad taka jest TVN ale i srodowiska polityczne,ktorym sluza.Spro soe o tym wie w Krakowie,bo sporo z nich w Krakowie dziala,mieszka,TVN jest w Krakowie,RMF tez.Promieniuja na pewne srodowiska w Krakowie,sa skuteczni-Krakow jest od lat przeciwko PiS,a cala Malopolska za PiS.Ja,stary PiSowiec,zawsze mam ubaw jak sie moi znajomi na mnie denrwuja i nie moga pojac jak moge byc za PiS majac dyplom UJ (studiowalem z czescia z nich w latach 80),znajac kilka jezykow i ********** 40 lat na zachodzie.Zawsze im mowie,ze to przez dziadka-profesora UJ,ktory mnie nauczyl zawsze miec wlasne zdanie.
  • ~Zks
    (2019-09-10 14:19)
    Własne zdanie to niezawsze mądre zdanie. Co potwierdza twój głupawy komentarz. Może znasz kilka języków, pewnie język swój, język żony, dzieciaków i jeszcze język od buta.
  • ~Dana
    (2019-09-10 15:23)
    Podziwiam każdego kto wyszedł z nałogu.obojetnie jakiego.
  • ~xxxx
    (2019-09-10 16:44)
    Wyjść za alkoholika to głupota a mieć z nim dzieci i narazić je na alkoholizm genetyczny to glupota do kwadratu.
  • ~Pan G.
    (2019-09-11 17:01)
    Niech pije będzie łatwiejszy !!! Ha, ha, ha !
  • ~ja i mój szwagier! my obaj
    (2019-09-12 23:48)
    nie rozumiem po co Wy się zajmujecie sprawami obcych ludzi? właściwie to ich sprawy, jak chcą to kto im zabroni? co, może Wy???????????????????????????????

Może zainteresować Cię też: