Korwin Piotrowska ostro o "Polityce" Vegi: Kompletna pomyłka, długa, nudna, nieśmieszna

| Aktualizacja:

Karolina Korwin Piotrowska bezlitośnie zmiażdżyła najnowsze dzieło Patryka Vegi. Dziennikarka napisała kilka bardzo gorzkich słów zarówno o samym filmie "Polityka", jak i jego reżyserze.

wróć do artykułu
  • ~Wyszedłem przed końcem.
    (2019-09-07 13:09)
    Vega okazuje się takim Kijowskim bis tyle że bez kudłów w kitkę ale łysy.
  • ~ja ja
    (2019-09-07 05:03)
    Wg KP to, że chciał dowalić PiS to ok, ale że zrobił to amatorsko i prymitywnie, to pańcia i inni zaprzyjaźnieni POKO-celebryci sarkają.
  • ~ginekolog
    (2019-09-06 23:31)
    Tylko Jandy tam brakowało ! Cała reszta celebrytów się ośmieszyła !
  • ~OTUA wodz plemienia POKO
    (2019-09-06 23:29)
    Miał być hit, ale znów yntelygentny kit !
  • ~ciekaw
    (2019-09-06 22:35)
    A CO NAT TO VAT OWCY../sPOnsorzy../?
  • ~Karol Strasberg
    (2019-09-06 22:14)
    Wcale nie taki zły ten film , bez przesady . A czego się Korwin Piotrowska spodziewała , wybuchu Bąby Atomowej i żeby emocje rosły . ? To jest film o Polityce Polskiej Polityce , tam nie ma nic śmiesznego ani zabawnego . W Polsce Polityka to żałosny Temat , więc trudno zrobić coś z takiej kichy . Patrząc na Postać Pawłowicz , to człowiek zastanawia się czy ta pani jest na prawdę zdrowa psychicznie i to nie jest anni zabawne ani śmieszne a jest żałosne .
  • ~LGBT+Q
    (2019-09-06 18:46)
    G#wno Vegi PO winno POpłynąć Wisłą z g#wnami Trzaskowskiego !
  • ~Filmomaniak
    (2019-09-06 17:50)
    A wymieńcie mi chociaż jeden dobry film wegi? Szukałem i nie mogę znaleść!
  • ~dixi
    (2019-09-06 16:05)
    Film to nie jest zestaw gagów jak w Bennym Hillu. Film to jest historia, która trzeba opowiedzieć. Może być prościutka historia opowiedziana z rozmachem (patrz Ostatni Mohikanin) albo historia zawiła i ciekawa choć nakręcona bez rozmachu (patrz VaBank albo Pulp-fiction) Niestety filmy pana Vegi to takie Benny Hille. Niektóre kawałki nawet dobre, ale zupełnie się ze sobą nie spinające.
  • ~Aron
    (2019-09-06 15:28)
    Jaki reżyser tacy i aktorzy taki ich GNIOT !!
  • ~Sic.
    (2019-09-06 14:43)
    No a Ile PiS zapáčil Korwin Piotrowskiej za taka bezcenna recenzie?
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-09-06 14:20)
    Pani Piotrowsla ze swoja recenzją wolała poczekać, co na ten temat powie pan Raczek
  • ~Leon
    (2019-09-06 13:54)
    pani Karolino, nic nie zmieni tego, że tak jak Pani nie lubi Vegi, tak ja nie cierpię Pani i gdyby nie Misiek, pewnie musiałbym i Anty...dia przestać słuchać; wiem ,że życie Pani nie oszczędza i tym samym odgryza się Pani życiu tyle, że skutek marniejszy... i nie wiem już czy Pani żałować czy... no właśnie; a na filmie byłem, tyle, że jak się śmiać z tragedii, bo to o tym było, takie zekranizowania plotek które wcale nie cieszą a zwyczajnie przerażają ... oczekiwała Pani komedii i zabawy, a może powagi... tylko czy polska polityka może być poważna? a może zwyczajnie jest żenująca jak próżność humanoida Cristiny , czy bezczelna niczym mistycyzm księcia z Torunia ... bo o skłonnościach psychopatycznych Antosia nie wspomnę; P.S. a może tak zniknąć na kwartał i nie odzywać się albo jakiś syntezator mowy i działać z ukrycia, w ukryciu ?
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-09-06 13:27)
    Jest tyle dobrych filmów, a ile jeszcze można nakręcić o naszych wspaniałych bohaterach - o księdzu Jankowskim, o budowie Lichenia, o Ojcu i Jego dziełach, o kapłanach gwałconych przez tzw. ubeków, a nie robić parodię sugerującą homoseksualizm. Kiedy powstanie np. film o straszliwych skutkach onanii, film o pederastii albo koprofilii?
  • ~Adams
    (2019-09-06 12:45)
    No i Vega zrobił znów zrobił kupę. Żal tylko tych, co w tę kupę weszli😀😀😀
  • ~atomowy krasnal
    (2019-09-06 11:27)
    Pan Patryk Krzemieniecki nazwał się "Vega" - taki zabieg autopromocyjny, zapewne chodziło o podwieszenie się pod tarantinowskie klimaty, bo to przecież od razu kojarzy się z Vincentem Vegą z Pulp Fiction. Tak to już jest teraz u nas - celebryckie klimaty ważniejsze są od tego, kim naprawdę się jest i co się potrafi. Niejaka Robaczewska od lat jedzie na chwytliwym pseudonimie - choć tak naprawdę jest artystycznym zerem.
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-09-06 11:24)
    Stuhr i pozostali myśleli , że występując w tym filmie zmienią upodobania wyborców. Tymczasem film okazał się totalną klapą.
  • ~Zdzisek z kieleckiego..........
    (2019-09-06 11:01)
    Pani Karolina spodziewała się że Vega zmiażdży prezesa i PiS, a powstał film refleksyjny ocieplający wizerunek prezesa I członków PIS. Prezes to ciepły człowiek, a Szydło jest taka jak każdy w tym kraju, więc jest problem , bo jej Biedroń jawi się jako odmieniec w tej sytuacji i PO nie wygra. Jest problem bo jak Peło nie wygra , to nikt już jej nie zaprosi na salony i w tym rzecz,że ona oczekiwała czegoś w rodzaju Botoksu politycznego i Wesela , a nie wyszło.
  • ~xxxx
    (2019-09-06 10:58)
    Trzeba sobie bylo wybrać inteligentnych, błyskotliwych i charyzmatycznych polityków a nie pisowców to byście mieli interesujacy film.
  • ~Malina
    (2019-09-06 10:35)
    Ja zaś uważam, że jest się z czego pośmiać, nie z akcji oczywiście, nie z postaci ale z samych aktorów, z ich naiwności, z ich ślepej wiary w powagę przesłania i misji, z poczucia przełomu, z ich przekonania, że robią ważny, rewelacyjny, zmieniający wszystko film.