Rozenek spotkała się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich: Dziękuję za otwarcie na wspólne działanie

Małgorzata Rozenek-Majdan coraz mocniej angażuje się w walkę o większą dostępność procedury in vitro. Ostatnio w tym celu spotkała się z Adamem Bodnarem.

wróć do artykułu
  • ~wieszczyca
    (2019-08-27 10:11)
    Bycie celebrytką to bycie kimś lepszym ? Toż to ta Rozenek to szurnięta ciućma. Niech się lepiej zajmie z pseudo-prezydentem Trzaskowskim panami i paniami z LGBT+ i ich wychowaniem seksualnym dzieci w przedszkolach.
  • ~oczopląs red. Jażdżewskiego
    (2019-08-27 10:17)
    Bodnar i Rożenek - polski lewacki duet egzotyczny. Raus nach Bundeskalifat Deutschland !
  • ~o to chodzi
    (2019-08-27 09:12)
    Rozenek, Szulim, Lisowa i kilka innych celebrytek formowane przez tych samych obrabiaczy ciał. Nie odróżniam blondynek
  • ~9i0opklö
    (2019-08-27 08:09)
    "Małgorzata Rozenek-Majdan coraz mocniej angażuje się w walkę o większą dostępność procedury in vitro." - zastanawiam sie po co. Invitro to eksperymenty, nadzieja i hormonalne szarganie ciala kobiety latami, tylko zeby byc modnym. I nawet nie ma zaswiadczenia, ze sie kiedys powiedzie. Moim zdaniem, zaangazowanie, gdzie sobie tego mozna odpuscic.
  • ~ocypo
    (2019-08-27 10:44)
    czekam na wiadomości że Małgorzata Rozenek spotkała się z Trumpem, Elżbietą II, Papieżem , Dalaj L. , a tu tylko z rzecznikiem ..... taka "Gwiazda" .....
  • ~tusk berliński kamerdyner
    (2019-08-27 07:49)
    LEWACTWO WON !!!!!!!!!
  • ~lolitka
    (2019-08-27 12:03)
    Panienka ktora popularność zdobywała głównie nagością, nagimi fotkami w sieci zdecydowanie nie może być żadnym autorytetem. W żadnym razie nie powinna się wypowiadać w imieniu normalnych ludzi.
  • ~cała prawda cała dob...
    (2019-08-27 12:55)
    Dzieci należy rodzić w odpowiednim wieku ! Jak się za młodu skrobie to PO czterdziestce nawet na in vitro za późno !
  • ~Misio,,,,,.....,,,,,,,..,,,,..,,.,
    (2019-08-27 15:00)
    Tyle dzieci jest wyrzucane na śmietnik w krajach trzeciego świata, a Rozynek ma syndrom zamykających się drzwi i chce naciągnąć państwo polskie na swoje in vitro. Niech kobiecina sfinansuje je z własnych środków . Do biednych pewnie nie należy, bo zawsze chwali się swoimi luksusowymi warunkami życia i wakacjami w tropikach. Może trzeba na kilka lat zrezygnować z wakacji i oszczędzać jak większość Polaków, to na in vitro kasa będzie
  • ~Meeting
    (2019-09-04 06:23)
    PUSTY BABSZTYL = LEWIZNA!!
  • ~koneser
    (2019-08-27 17:43)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany ...
  • ~Stop dewiantom
    (2019-08-31 15:24)
    Powinna walczyć o eutanazję dla śmieciowatych celebrytów którzy sięgnęli dna kloaki.

Może zainteresować Cię też: