Julia Wieniawa narzeka na swoją popularność: Żyję w złotej klatce

| Aktualizacja:

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Choć w show biznesie bryluje od niedawna, już zdążyła odczuć na własnej skórze ciemne strony sukcesu.

wróć do artykułu
  • ~george,
    (2019-08-26 17:25)
    dlaczego komentarze są usówane
  • ~otwieracz puszek
    (2019-08-26 19:24)
    JW "żali się także na to, że nie otrzymuje ambitnym (tak właśnie, napisano „ambitnym”) propozycji zawodowych"... No, bidula... Jak się przez lata gra w byle czym, to nic dziwnego, że trudno dostać rolę szekspirowską... Dobry aktor może zagrać w tasiemcu i bywa, że tworzy tam role kultowe (np. Grabowski w Kiepskich, ale w odwrotnym kierunku to działa bardzo rzadko.
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-08-26 20:04)
    Julka,powinnas zaczac narzekac na swoja kwadratowa twarz, miesiste uszy I krzywe zeby. Ja ma pociagla twarz jak z obrazu Modiglianiego. A jak sobie wstawie zeby przednie, to sie tez na jakis film zalapie.
  • ~Tombi
    (2019-08-26 20:36)
    Wybujałe ego. 2 nic nie znaczące rólki i już wielka gwiazda. Typowy pustostan.
  • ~siupak
    (2019-08-26 20:45)
    Musisz więc jechać na zmywak do London City....
  • ~Pan G.
    (2019-08-26 21:14)
    Kup sobie drylownicę i weź się za drylowanie wiśni, jeśli Ci tak źle !!!
  • ~otwieracz puszek
    (2019-08-26 21:25)
    Dziewczę ma swoje 5 minut, kompletnie głupia nie jest i chyba zauważyła, że dochodzi do ściany, Tłucze na razie kupę kasy, trudno zobaczyć reklamę bez niej, ale to jest prosta droga, żeby nikt na nią nie chciał dłużej patrzeć, strach otworzyć lodówkę. Jakiś czas temu tak było z np. z Dodą, która była wszędzie, a teraz rzadko kiedy o niej mówią. Przy czym, trzeba przyznać, Doda to jednak inna kategoria, więc gwiazdeczka ma większy problem.
  • ~Pucio
    (2019-08-26 21:45)
    Julka, najpierw szkoła teatralna, a potem praca w dobrych produkcjach...
  • ~nieznamjej
    (2019-08-26 21:50)
    Co to za jedna, ktoś ją zna?
  • ~Lolo
    (2019-08-26 21:53)
    A mnie się podoba taka nie podgolona.
  • ~bert
    (2019-08-26 22:06)
    Bo trzeba być aktorką, a nie ozdobą ścianek i brukowców drogie dziecko!!!!
  • ~lolo
    (2019-08-26 22:24)
    kobieto zwolnij nieprzyj do przodu za wszelką cenę,sława i pieniądze to nie wszystko.masz dopiero 20 lat a zachowujesz się jak Maryla Rodowicz która bierze wszystko co jest byle płacili i pokazywali w mediach.
  • ~batman
    (2019-08-26 23:33)
    Ja nawet nie wiem kto to jest...dajcie spokój.
  • ~hipis
    (2019-08-26 23:39)
    to się zaczyna od ambitnych a nie szufladek, dlatego np Cezary Pazura nigdy nie zagra Hamleta. Czy zagrał?
  • ~ttteis77
    (2019-08-27 00:02)
    tu nie chodzi o to, co ty chcesz. tylko jak to zrobisz i bedziesz robic.
  • ~delta
    (2019-08-27 01:31)
    Dziecko! Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie. Kto ci powiedział że jesteś popularna? Nie znam nawet jednej rzeczy, która mogłaby ci przynieść popularność. Jesteś zwykłą celebrytką, jakich jest pełno dookoła :-)
  • ~kufelek
    (2019-08-27 10:34)
    Pieniawa jest świetna, zwłaszcza na kaca. Gasi pragnienie i leczy.
  • ~Botox
    (2019-08-27 20:37)
    Nie tknął bym tego badziewia !
  • ~Botox
    (2019-08-27 20:42)
    Ten Baron to musi być niezły baran, że poleciał na coś przechodzonego!
  • ~obiektywnie
    (2019-08-27 22:09)
    Ździebko się pani w główce poprzewracało. "Żyje pani w złotej klatce. Ciąży pani popularność..." Proszę się nie martwić, to już wkrótce się skończy. Pryśnie, jak mydlana bańka. Ktoś, nie bardzo wiadomo dlaczego i po co, napompował ten "balonik" pani popularności, i ktoś z równie niewiadomych powodów, ten balonik przebije. To tylko kwestia czasu. Najlepiej postąpi pani cisząc się ze swoich "5" minut sławy, która przecież jest taka ulotna. Utyskiwanie z tego powodu i użalanie się nad jej uciążliwością stawia panią w złym świetle.

Może zainteresować Cię też: