Julia Wieniawa to wciąż jedna z najpopularniejszych influencerek i gwiazd młodego pokolenia w Polsce.

Reklama

Regularnie bywa na celebryckich imprezach, reklamuje produkty znanych marek, a także pojawia się na szklanym ekranie. Ostatnio można oglądać ją w najnowszej produkcji stacji Polsat, serialu "Zawsze warto".

Nie może narzekać na brak propozycji, a na samym Instagramie obserwuje ją ponad 1,3 miliona fanów.

Co chwila media donoszą, że Wieniawa nie zdecydowała się na studia, bo nie chce rezygnować ze "swoich pięciu minut sławy".

Temat jej edukacji po raz kolejny poruszył portal plejada.pl. Julia zapytana, czy zamierza iść na studia, lekko się zirytowała.

- Ja nie poszłam na studia, ponieważ pracuję bardzo dużo na planach. A po to się idzie na studia, żeby pracować. Skoro pracuję, to nie chcę sobie tej szansy marnować - powiedziała w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Wyjaśniła, że ma w planach skończenie studiów, jednak ciągłe pytania o wyższe wykształcenie denerwują ją. Zaapelowała, aby dziennikarze dali jej spokój w tej kwestii.

- Te studia kiedyś zrobię. Ja mam taki plan, ale dajcie mi spokój z tymi studiami! To naprawdę nie jest najważniejsza rzecz w życiu. Uważam, że okres studiowania jest wartościowym czasem, który trzeba dobrze wykorzystać, dlatego nie chcę na nie iść w momencie peakującym dla mnie, bo nie mogłabym się na nich skupić w 100 procentach. Ja chcę iść na studia dla siebie, nie dla innych - skwitowała celebrytka.