Hanna Lis o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka: To nie czas na spiskowe teorie i rozsiewanie plotek

Hanna Lis postanowiła zaapelować do internautów, by powstrzymali się przed złośliwymi komentarzami oraz snuciem spiskowych teorii na temat zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

wróć do artykułu
  • ~Norymberdzki
    (2019-08-20 15:26)
    Za to zawsze jest czas na teorie spiskowe, plotki, fake news na temat PIS-u
  • ~koleżance męża zabrała i jeszcze ma coś do umoralniania.
    (2019-08-20 15:57)
    lisica zawsze musi być w pobliżu.A już myślałam,że to babsko znikło na zawsze.Niestety czyta wszystko "od dechy do dechy" i komentuje i poucza ta głupio-mądra stara lampucera.
  • ~jarek
    (2019-08-20 15:42)
    Pani Lis to proszę nie czytać głupich komentarzy tzw.teorii spiskowych tylko proszę zająć się jakąś pożyteczną pracą i nie prawić Polakom morałów Pani przecież jest taka przemądrzała.
  • ~I znalazła sposób by przypomnieć,że niestety jeszcze żyje
    (2019-08-20 15:39)
    O a Lisica jak zwykle musi wtrącić swoje pięć groszy.Pouczaj swojego lisa i te beznadziejne córeczki a nie NAS POLKÓW KATOLIKÓW
  • ~Rychu
    (2019-08-20 17:59)
    A co tu komentowac, OMC miliarder wybral sie na "swieze miasko" bo przeciez nie pokazywal na szybkiej motorowce kolekcji znaczkow o 2 w nocy. To proste jak konstrukcja cepa.
  • ~zamilcz gWIAZDO poprzedniej władzy
    (2019-08-20 16:15)
    oż ty babo a jakie tu teorie spiskowe ? pytam? teorie spiskowe ,podstępne ,fałszywe to ty sama układasz
  • ~head
    (2019-08-20 16:38)
    Na ogól komentowanie pod artykułami o Staraku jest wylączone więc gdzie ona czyta te komentarze?
  • ~takie czasy
    (2019-08-20 15:38)
    nikt nie czyta artykułów , wszyscy czytają komentarze . Daj więc spokój Haniu i pozwól komentować
  • ~iuhjknm,
    (2019-08-20 15:45)
    Jakie te Polki dzisiaj poprawiane.........A co do poszukiwania. Jestem ze wsi. Tez byl u nas staw. Ale nikogo w gaszczu roslin wodnych nigdy nie szukano. Mowiono: woda go i tak odda. No i na ogol w trzy dni po woda oddawala topielca do pochowku......Dlaczego wiec szukaja tego prominentnego topielca? Bo moze sie wcale nie utopil?
  • ~sprawiedliwość jest dla wszystkich jednakowa
    (2019-08-20 18:03)
    Starakowie są wszystko w stanie wykupić,nawet komentarze pod artykułami są opłacone i zablokowane,ale ŻYCIA nie da się wykupić. Nie ma czy biedny czy bogaty wszyscy na pewno umrą.
  • ~Janina
    (2019-08-20 19:29)
    Jak pluła na katastrofę smoleńską to było super..... Co za podłość. Może weź się babiszonie do jakiejś uczciwej pracy
  • ~antyMOnia
    (2019-08-20 19:18)
    Takim jak Lisowa nie przeszkadza jak grupka celebrytów szkaluje Polskę porównując ją do III Rzeszy? Skandaliczny klip opluwający naszą Ojczyznę, krąży po sieci Widać chorą nienawiść do PiS u tych kłamców z KOmitetu POparcia.
  • ~antyMOnia
    (2019-08-20 19:00)
    Niech ta kobita zacznie od siebie. A jak chce POuczać to tych z lisłika, tefałenów, KKP, szehterstwo itp. opluwaczy.
  • ~Misio..,,,,...........,,,,,.,,,...,,,,,,.,,..
    (2019-08-21 00:03)
    G ł u p o t a ludzka jest bardzo niespiskowa. Jak jestem nachlany, albo naćpany, to nie pchaj się do wody , ani w góry , tylko połóż się w łóżku i śpij , bo tam jesteś bezpieczny.
  • ~utylizator styropianu
    (2019-08-20 19:57)
    Dlaczego Hanna jest dalej Lisem ??? nie posiada własnego nazwiska ?
  • ~Marta
    (2019-08-20 18:57)
    Zamilcz babo durna
  • ~Baczny obserwator
    (2019-08-20 23:28)
    Ciekawe kto jest głupszy? Lis czy Lisowa? Z pewnością obydwoje są amoralni, zero etyki i zawodowej i personalnej. I ta sama bolszewicka skłonność poczucia wyższyści u obu, i ciagłego pouczania innych...
  • ~Bernarda
    (2019-08-20 18:30)
    Zaginęła czyjaś bliska osoba a tu tyle wrednych słów.Rodzinie życzę normalności i pozytywnego rozwiązania.
  • ~hi PO kryzja
    (2019-08-21 05:44)
    Kiedy stuhr i POdobni mistrzowie wyczucia i taktu robi sobie zrzut jadu, gdy inni przeżywają trudne chwile, to wasza wybiórcza wrażliwość się nie odzywa.
  • ~Czlowiek
    (2019-08-20 19:59)
    Ludzie!!!!! Ale upadliscie!!!!cieszycie sie z czyjejs smierci!!!!