W swoim poście Agnieszka pokazała zdjęcie magnolii, jaką dostała niedawno w prezencie. Opis był zaś przede wszystkim podziękowaniem zarówno dla rodziny, która mocno wspiera ją w tym trudnym czasie, jak i wszystkich życzliwych ludzi, od których usłyszała wiele ciepłych słów.

Reklama

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

W komentarzach pojawiło się wiele słów otuchy, a niektórzy fani postanowili podzielić się z Agnieszką swoimi dramatycznymi historiami. Jedna z internautek napisała:

2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany, ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla Pani, jak i dla mnie.

Reklama

Też mam taką nadzieję, dla nas obu – odpisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Słowa wsparcia w komentarzach napisało także wiele znanych postaci w tym Hanna Lis, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Joanna Przetakiewicz, Maja Sablewska, Aleksandra Kwaśniewska