Hanna Lis o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka: To nie czas na spiskowe teorie i rozsiewanie plotek

Hanna Lis postanowiła zaapelować do internautów, by powstrzymali się przed złośliwymi komentarzami oraz snuciem spiskowych teorii na temat zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

wróć do artykułu
  • ~Jędrek
    (2019-08-28 09:12)
    Piszą, że był rozwydrzonym synem milionera. Jaki rozwydrzony? Tak po prostu, wracał z kolacji na której była jego żona i jej rodzice. Oni wracali do posiadłości samochodem, a on widocznie miał wcześniej zaplanowane spotkanie na wodzie. Ucałował czule żonę, pocałował teściową w mankiet, potem odpłynął grzecznie w towarzystwie ochrony na jezioro, a gdy zniknął z pola widzenia, odprawił ochronę i podpłynął po Panią Ewę która pewnie czekała gdzieś w trzcinach. Tak to widać w świetle dotychczasowych informacji.... A potem się już potoczyło: zdjęli ubrania, bo mimo nocy było gorąco, potem przy nagłym zwrocie łódź się wywróciła, jak wypadli to znów się odwróciła dnem w dół i pływając w kółko dziabnęła śrubą w głowę pana P. A pani E. dopłynęła wpław do brzegu i wstydziła się wyjść z trzcin bo ubranie zostało na łodzi. Zwykłe zbiegi okoliczności...
  • ~ala
    (2019-08-26 14:43)
    A kysz przepadnij, czarownico.
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-08-26 14:03)
    Hanka, ty tez cos z nim mialas wspolnego? Bo ja nic nie mialam. Nie jestem tak jak wy Gold digger.
  • ~xzs
    (2019-08-23 17:33)
    Wcześniej wóda gul... gul... gul... Później woda bul... bul... bul...
  • ~JPII
    (2019-08-22 20:21)
    KaPITalizm.
  • ~goj
    (2019-08-22 17:11)
    lisica ty chazarski POmiocie bedzieszmnie POuczc
  • ~trop
    (2019-08-22 08:09)
    czy zaginiony producent mial zwiazek z filmem Polityka?
  • ~Adams
    (2019-08-21 22:36)
    Spójrz w lustro i na mężulka, może ogarniesz, choć wątpię.
  • ~krakus
    (2019-08-21 20:00)
    Te wszystkie informacje podawane przez wiele portali są tak skonstruowane,że same prowokują do tzw heitu. Same tytuły np.przepaść klasowa między rodziną Staraków a potencjalnymi komentatorami ......
  • ~oj hanka ty to masz beret zryty
    (2019-08-21 10:54)
    lisowa zrobiłś niedźwiedzią przysługę Starakom i Szulim tu można sobie powiedzieć co o tym społeczeństwo myśli.Ty prowokacja z twojej strony
  • ~A może to kara Boża
    (2019-08-21 10:49)
    Te miliony niech rozdadzą na leczenie chorych dziec . Szulim nie będzie miała dzieci bo nie chce on nie sądzę by kelnerkę zapłodnił na motorówce to po co stary Starakom to bogactwo.A swoją drogą to ładnie poniżył starą żonę.
  • ~Szulim zacznij szanować ludzi
    (2019-08-21 10:43)
    może wreszcie szulim,starakowie spokornieją.Bo ludzie im za bezcen urządzili 200 hektarowe eldorado.Teraz może wreszcie zrozumieją ,żeby ludziom godziwie płacić za pracę a nie jak do tej pory poniżające grosze.
  • ~+ + +
    (2019-08-21 05:49)
    Pani Hanna dla pani Kingi to troszkę jakby ta kelnerka z tej nieszczęsnej łodzi.
  • ~hi PO kryzja
    (2019-08-21 05:44)
    Kiedy stuhr i POdobni mistrzowie wyczucia i taktu robi sobie zrzut jadu, gdy inni przeżywają trudne chwile, to wasza wybiórcza wrażliwość się nie odzywa.
  • ~Misio..,,,,...........,,,,,.,,,...,,,,,,.,,..
    (2019-08-21 00:03)
    G ł u p o t a ludzka jest bardzo niespiskowa. Jak jestem nachlany, albo naćpany, to nie pchaj się do wody , ani w góry , tylko połóż się w łóżku i śpij , bo tam jesteś bezpieczny.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-08-20 23:28)
    Ciekawe kto jest głupszy? Lis czy Lisowa? Z pewnością obydwoje są amoralni, zero etyki i zawodowej i personalnej. I ta sama bolszewicka skłonność poczucia wyższyści u obu, i ciagłego pouczania innych...
  • ~siupak
    (2019-08-20 21:58)
    Piłeś - nie płyń . To nie złośliwość.
  • ~Autor gwałtor
    (2019-08-20 21:20)
    To czas na kolejne spulchnienie zoranej twarzy świzym botoksem.
  • ~Anka
    (2019-08-20 20:47)
    Paskudna sprawa, ciekawe co go łączyło z kelnerką
  • ~Czlowiek
    (2019-08-20 19:59)
    Ludzie!!!!! Ale upadliscie!!!!cieszycie sie z czyjejs smierci!!!!