Kurdej-Szatan wdała się w pyskówkę z fanką: Co to za bzdety nielogiczne?

Większość fanów "M jak miłość" na wieść o planowanym zakończeniu wątku postaci granej przez Barbarę Kurdej-Szatan zareagowała smutkiem. Znaleźli się jednak i tacy, którzy nie będą za nią płakać. Z jedną z takich osób aktorka wdała się w pyskówkę na Instagramie.

wróć do artykułu
  • ~Zdenek.,,,,,,,,,,....,,,,.
    (2019-08-06 13:08)
    S r a t a tata?,,.....,,, . Będzie wiosna.
  • ~Gumowe nie
    (2019-08-07 01:03)
    Typowa blondi z parciem na szkło czyli kolejny tv pustak
  • ~sexy kuchnia maxi geszeft
    (2019-08-06 15:58)
    M jak mydło... i to byłoby tyle...
  • ~ostrzejsza od Szajbus
    (2019-08-06 16:09)
    Kurde - prawdziwy Szatan !!!
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-07 08:33)
    Dziubek na zdjeciu dużo mówi o tej pani.
  • ~głupota-won
    (2019-08-07 09:14)
    Gwiazdy reklam zawsze wyżej zadzierają nosa. Klient z krawatem się mniej awanturuje
  • ~ciekawyj
    (2019-08-07 10:11)
    Nie wygląda na LGBT, ani to L, ani to G, ani to B, ani to T ? Może ona jest Q ?
  • ~Polisson
    (2019-08-07 15:26)
    Juz jej mam pełną d..ę gdzie nie włączysz to wyskakuje szatan...?no litości nie ma to innych ładnych kobiet? Tylko non stop ta sama gęba wszędzie. ...
  • ~nnn
    (2019-08-07 06:57)
    tak trzymaj BASKA
  • ~Anik
    (2019-08-07 20:52)
    Oj boli a udaje, że nic się nie stało, gdyby tak było to nie ciągnęłaby tego tematu w nieskończoność
  • ~Misio.,,,,,...,,,,..,,,,,.,
    (2019-08-07 11:27)
    Bardzo miła dziewczyna z naturalnym urokiem i spontaniczna. Nie wiem jak się zachowuje w stosunku do ludzi , których nie lubi, czy jest nachalna i bezczelna, czy podchodzi ,ze zrozumieniem. Natomiast kierownictwo TVP chyba jej się przestraszyło, bo zrobili ją popularną, a potem okazało się ,że jej sympatie polityczne idą raczej w kierunku PO i Biedronia. Miała wybór i chyba zadecydowała nieświadomie, bo mało rozsądnie. Teraz ponosi konsekwencje. Jak mawiają Rosjanie - Tiszej budiesz, dalej ujediesz.
  • ~Hankopy
    (2019-08-09 06:43)
    Zadufana w sobie pseudo gwiazda.jak cała reszta.
  • ~pela
    (2019-09-20 10:11)
    przereklamowana....
  • ~Jagoda
    (2019-08-08 17:01)
    To tylko wasza zazdrość ... czego chcecie od tej dziewczyny? Jest mądra, zdolna i bardzo miła i każda/każdy z was chciałby taki być. Mam na myśli charakter...dla mnie jest normalna i naturalna. Zastanówcie się co wypisujecie !!!

Może zainteresować Cię też: