Młynarska skomentowała zwolnienie Olszańskiego z TVP: Takie decyzje nie dziwią

| Aktualizacja:

Michał Olszański po 17 latach pracy został zwolniony z programu "Pytanie na śniadanie". Agata Młynarska twierdzi, że taka decyzja władz stacji nie była dla niej zaskoczeniem.

wróć do artykułu
  • ~NOR
    (2019-07-29 12:39)
    U zachodnich sasiadow potrzebuja do zbierania nowalijek i innych produktow rolnych , droga wolna do robienia kasy hehehe
  • ~Sybirak
    (2019-07-29 10:54)
    Miliony naszych rodaków zostało wyrzuconych na tzw. zieloną trawę lub na bruk z zakładów pracy i ten dziennikarzyna nigdy o tych ludzi się nie upomniał. Był klakierem platformy o czym oficjalnie głosił w pytaniu na śniadanie.
  • ~Bankowiec
    (2019-07-28 12:31)
    Kapitalizm się kłania Pani Młynarska. Jest ponoć rynek pracownika. Jest tyle szans że olszanski da sobie radę. Niech teraz wypromuj kogoś innego. Mnie zwolnili z banku po 20 latach. Mimo że dawałem z siebie wszystko. Na moje miejsce zatrudniono znajomego prezesa i dzięki temu bank ponoć zaoszczędzil. Kapitalizm.
  • ~Bankowiec
    (2019-07-28 12:27)
    Kapitalizm się kłania Pani Młynarska. Jest ponoć rynek pracownika. Jest tyle szans że olszanski da sobie radę. Niech teraz wypromuj kogoś innego. Mnie zwolnili z banku po 20 latach. Mimo że dawałem z siebie wszystko. Na moje miejsce zatrudniony znajomego prezesa i dzięki temu bank ponoć zaoszczędzil. Kapitalizm.
  • ~Danny
    (2019-07-28 00:15)
    Marzy mi się, żeby jeszcze z radia zwolnili Manna i Kaczyńskiego, bo nie wystarcza najniższa w historii Trójki słuchalność, przecież może być jeszcze niższa.
  • ~von Gersdorf
    (2019-07-27 21:26)
    Ten emeryt chciałby pewnie pracować do setki. Teraz może pracować u prywaciarzy i zarabiać więcej, jest rynek pracownika.
  • ~powinni jeszcz zwolnic pania tamare bo nawet nie umie nic
    (2019-07-27 16:22)
    barr
  • ~honor to podstawa
    (2019-07-26 21:19)
    co to za dziennikarz który ujawnia kulisy programu ,wstyd panie Olszański ,wstyd !!!
  • ~precz z zoofilią
    (2019-07-26 21:13)
    jednego emeryta zoofila mniej w tv, teraz czas na czabańskiego z rady tvp
  • ~stara
    (2019-07-26 14:42)
    mojego męża zwolnił pan Tusk po 36 latach pracy i kogo to obchodziło pani Młynarska
  • ~Botox
    (2019-07-26 13:05)
    Ania Popek - jak zwykle niezatapialna! Ale przyjdzie kryska na matyska!