Reklama
Reklama
Reklama

Olszański wyrzucony z "Pytania na śniadanie": Mam żal o sposób pożegnania się ze mną

Michał Olszański
Michał Olszański / AKPA
Michał Olszański już nie poprowadzi programu "Pytanie na śniadanie". Szefowie TVP zdecydowali się zakończyć współpracę z dziennikarzem.
Reklama
Reklama
Tematy:
"Pytanie na śniadanie" dziennikarz Michał Olszański tvp zwolnienie

Powiązane

Reklama

Komentarze (19)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Wittorio
    2019-07-27 11:10
    Rozstanie to kwestia kultury.a w tv zwanej publiczną trudno trudno jej szukać.Nie pana pierwszego i ostatniego tak potraktowanoNapocieszenie może tylko powiem,ze karma wraca.
    0
    zgłoś
  • ivo
    2019-07-25 11:11
    Taki duży chłopiec i nie rozumie co się dzieje...
    0
    zgłoś
  • Pott
    2019-07-25 07:38
    Widac , ze Kaczynski w kazdej dziedzinie i w kazdym p i e r d z i o l k u macza swoje lapy, ten Mesyjasz Samozwanca!
    1
    zgłoś
  • m-53
    2019-07-24 23:49
    Czy zakończenie kontraktu jest wyrzuceniem???
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • TOWARZYSZ
    2019-07-24 21:58
    wywiad to wywiad rozmawia sie na rozne tematy a nie zeby ocieplic wizerunek Kaczyniski napewno by tego niechcial prezesie TVP
    0
    zgłoś
  • riddick
    2019-07-24 16:44
    Co tam wyrzucony,nie ograniczjacie sie.naapiszcie,ze został wypędzony przeciez wieczna robota w telwizji nalezy mu sie jak psu zupa.
    2
    zgłoś
  • kamerzysta
    2019-07-24 14:59
    No cóż nie całował stóp naczialnikowi bo nie zapytał red. Holeckiej jak to robić. A szkoda bo Holecka ma praktykę.
    5
    zgłoś
  • Robal
    2019-07-24 13:50
    No cóż, wiedział gdzie pracuje.Moja babcia miała takie powiedzenie, nie rusz gó..na bo śmierdzi...
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Daria
    2019-07-24 13:47
    Kto się w TVP pokazuje, tego ja nie szanuję.
    10
    zgłoś
  • jarek
    2019-07-24 12:59
    rewolucja zawsze w końcu zjada swoje dzieci
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Mok
    2019-07-24 12:50
    No i dobrze. Trzeba było mieć honor i nie pchać się na wizję reżymowej TV
    6
    zgłoś
  • cała prawda cała doba
    2019-07-24 12:48
    Nie płacz Michałku, TVN cię chętnie przytuli, trochę naplujesz i nażygasz na PiS i robotę masz pewną !
    20
    zgłoś
  • Sybirak
    2019-07-24 10:28
    Dziwię się że 0lszański dotrwał aż do tego czasu na antenie TVP. Przecież on w czasach nierządu Tuska oficjalnie publicznie podczas programu pytanie na śniadanie oświadczył że jest gorącym zwolennikiem platformy która mieni się obywatelską.
    10
    zgłoś
  • sof23
    2019-07-24 09:32
    Kto jak KTO ale ty Olszanski juz przestan beczec druzynowy trzyma forme ..nie bylo zle .
    8
    zgłoś
  • Ale
    2019-07-24 09:21
    mściwy ten nasz deweloper.
    13
    zgłoś
  • HAHA
    2019-07-24 09:11
    Za wywiad z Naczelnikiem wyleciał! Jak się robi wywiady to Holecka wie!
    10
    zgłoś