Grabowski stracił kontrakt, bo zagrał Kaczyńskiego u Vegi

Andrzej Grabowski już płaci cenę za rolę w najnowszym filmie Patryka Vegi "Polityka". Aktor, który wciela się w rolę Jarosława Kaczyńskiego, w niektórych środowiskach stał się persona non grata.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2019-07-16 11:56)
    O jejciu, jejciu, ale jak aktora Jarosława Jakimowicza spotkał ostracyzm i mściwe małostkowe zachowanie głównie ze strony "celebryckiego" środowiska, ale nie tylko, za jego krytyczne wypowiedzi odnośnie LGBT to było w porządku!?
  • ~Arek
    (2019-07-16 12:07)
    Grabowski nigdy nie krył się ze swoją sympatią do PO jak większość aktorskiej warszawki. Dzięki temu zarabiał krocie przez lata więc bilans za sługustwo i tak jest na plus.
  • ~Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
    (2019-07-16 16:37)
    KIEP KIEPSKI zapomniał jak dla kilku złoty NACIĄGAŁ STARSZE osoby na kupno GARÓW
  • ~m-53
    (2019-07-16 11:41)
    Kolejny etap, jak to anonimowy autor napisał, sprytnej promocji. I jeszcze ta uwaga o więzieniu więzieniu ustawia zarówno aktora jak i autora nieco poniżej Pudelka. Sugeruję Grabowskiemu żeby przy następnej okazji wspomniał o Adolfie, Józefie i mordowniach (a nie mam na myśli knajp).
  • ~Batko
    (2019-07-16 12:48)
    Tzw. ,,aktor"Grabowski.Toż to ,,aktorzyna JEDNEJ roli -Ferdynanda Kiepskiego.Czyli Nieroba i Dna Moralnego.
  • ~bez gry
    (2019-07-16 13:47)
    On jest naprawdę kiepski
  • ~Nickiewicz
    (2019-07-16 13:02)
    Pamietam jak kiedys Hienkowi urwalo glowe bo sie bawil granatem. I kto tu byl glupi - Hieniek czy granat? Nie wiem
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-07-16 11:18)
    PRL wraca w klasycznym, plugawym stylu. Brawo PiS!!!!
  • ~Autor wismo
    (2019-07-16 10:24)
    Malutki, szary ludziki z Żoliborza.
  • ~leonardo d.
    (2019-07-16 12:35)
    Niech aktora zastąpi jakiś pisowski towarzysz szmaciak - pisowski elektorat będzie wniebowzięty. I słuszne ideologicznie i estetycznie pasujące do gustu ludzi głosujących na pis...
  • ~Jadwiga głosująca na PiS
    (2019-07-16 11:20)
    Po co nam aktorzy z łże-elity? Uważam, że ich rolę mogliby pełnić społecznie chociażby nastawieni patriotycznie żołnierze WOT. Występ z udziałem wojska i kapłana powinien zaspokoić potrzeby kulturalne każdego właściwie nastawionego patrioty!
  • ~zin
    (2019-07-16 15:05)
    jakim jest czlowiekiem Kaczynski tak go odbieraja do kogo pisowcy macie pretensje
  • ~viola da gamba
    (2019-07-16 13:04)
    Nie sądzę żeby te zapędziałek fizyczny o intelekcie i rozumku nie wspominam bo to widać słychać i czuć .Będzie się mścił i tyle . Panie Andrzeju pan ma talent a on tylko zakodowana mściwość małego duchem ludzika .
  • ~o naiwnym czlowieku
    (2019-07-16 14:45)
    Nie gryzie sie reki ,ktora karmi.
  • ~Fan_Vegi
    (2019-07-16 14:29)
    Tą całą ekipę łącznie z Vegą powieszą na krzyżu. Tyle tylko, że będzie to krzyż pluszowy.
  • ~Pott
    (2019-07-16 17:46)
    Godfather Kaczynski jeszcze nie dal roz trze lic? Dziwne, no bo takie sa metody mafii. Kto sie osmieli z Godfather nabijac, ten moze gorzko tego pozalowac. Demokracja w Polsce juz zdy ha ha ha ha.
  • ~cyc
    (2019-07-16 16:56)
    Grabowski idealnie odgrywa role kozich bobków.
  • ~Nihil novi sub Sole in BantuPiSstan
    (2019-07-16 21:57)
    Za pierwszej komuny, każdy kto nie kochał władzy i śmiał ją krytykować lub ośmieszać też łatwo tracił pracę.
  • ~Bond
    (2019-07-18 04:34)
    Grabowski bardzo kiepski aktorzyna, szuka pieniędzy obrażając ludzi. Jego poziom aktorstwa to tandeta kiepskich.
  • ~Artur Szymkowiak
    (2019-07-16 19:35)
    Batko jak jesteś zerem to nie bądź zapisany że ktoś nim nie jest

Może zainteresować Cię też: