Kurdej-Szatan straciła pozycję prowadzącej "The Voice". To kara za poglądy?

Basia Kurdej - Szatan do niedawna była ulubienicą szefów TVP i mogła liczyć na wiele ciekawych projektów. Niestety najnowsze doniesienia mówią o tym, że aktorka naraziła się stacji, przez co straciła rolę prowadzącej "The Voice of Poland" i "The Voice Kids".

wróć do artykułu
  • ~77
    (2019-06-17 16:16)
    Ją należało dawno zwolnić chociażby za ciągłe używanie publicznie słów wulgarnych, jak np. Q ....... r... wa
  • ~.Krystyna. z. Agencji.
    (2019-06-17 18:11)
    Kurde, Szatan cos narobila? Jak roboty nie znajdziesz, to na mnie zawsze mozesz liczyc. Tylko musisz zmienic nazwisko, poniewaz nawet mocno pijani nie chca isc z szatanem...
  • ~Rafał
    (2019-06-17 22:40)
    Bardzo dobrze. Pełno jej było wszędzie, jak swojego czasu Młynarskiej.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-17 19:51)
    O jej poglądach wiadomo od 2016 roku... Kurski nie ma aż tak opóźnionego zapłonu, po prostu pani Kurdej Szatana utraciła swoją świeżość...
  • ~Donek
    (2019-06-18 08:00)
    powinna zatrudnić się niemieckiej gazecie
  • ~and
    (2019-06-18 07:21)
    Kto powiedział że straciła po prostu są inni zdolni którzy też chcieliby prowadzić programy. Nikt nie ma monopolu na to ze jak poprowadzi kilka programów to wydaję się że jest niezastąpioną gwiazdą.
  • ~Elżbieta Białek Łódź
    (2019-06-17 17:56)
    Basia trzymaj się. Człowiek gdy nie ma własnych poglądów jest marionetką. Nie daj się Basiu,brawo
  • ~Rico
    (2019-06-17 16:30)
    Fajna babka,byle jak najdalej pistv.
  • ~Mis bialy
    (2019-06-18 17:50)
    Dość tego Krzywoustego piszczącego prymitywa!
  • ~and
    (2019-06-18 07:29)
    O ile pamiętam w tym programie było wiele już osób prowadzących a ostatnio prowadząca przecież nie ma monopolu żeby stale pojawiać się w programie.
  • ~Szatan
    (2019-06-18 09:01)
    Słusznie - wszędzie było jej pełno. Powinna być apolityczna. Szanować rękę która ja karmi. Logiczne. Są opluwacze i szczuje to dadzą jej prace obok Fellmann wieloryba, mlynardkiej wiecznie młodej cieleckiej szczura itp
  • ~Ochodzki
    (2019-06-18 17:52)
    Kto to górował tego prymitywa.Won do TVN tam sami prymitywni!
  • ~md
    (2019-06-19 05:29)
    Skorą lubi kąsać rękę, która ją obficie karmiła...