Rusin odpowiada Klepackiej: Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach

Wczoraj pod jedną z komisji wyborczych w Warszawie doszło do spięcia pomiędzy Kingą Rusin i Zofią Klepacką. Najpierw całą sytuację opisała sportsmenka, chwilę później na Instagramie odpowiedziała jej Kinga Rusin.

wróć do artykułu
  • ~PRAWDA
    (2019-05-27 19:14)
    Jedni głośno manifestują na ulicach swoje poglądy i niby wszystko w porządku, a gdy ktoś wypowie się o swoich przekonaniach związanych z obawą o własne dzieci to "obrońcy tolerancji" życzą mu śmierci. Ludzie! to jest tolerancja? Opanujcie się bo nie ma w tym odrobiny logiki i robicie z siebie kretynów.
  • ~remick
    (2019-05-27 10:06)
    Jak Rusin krzyczala przez ulice do P. Klepackiej, to mama jej nie przerywala. Widocznie cala rodzinka ma problemy z doplywem tlenu do mozgu, tak jak i ta cala LGBT chora clique z ich 63 genderami 👎
  • ~iii
    (2019-05-27 09:55)
    kinia powinna puknąć się w makówkę... :D
  • ~mast
    (2019-05-27 12:33)
    Kinga Rusin: "...koła na fladze olimpijskiej symbolizują różnorodność ..." Szanowna Pani! Koła na fladze olimpijskiej symbolizują poszczególne kontynenty. Zapewne w jakimś sensie jest to różnorodność. Jednak nie taka "różnorodność", o jaką Pani chodzi..
  • ~dor
    (2019-05-27 11:09)
    Panna Kinga-nikt, mogła siedzieć cicho
  • ~NOR
    (2019-05-27 12:18)
    wstyd to popieranie zboczen przez ta zoze .
  • ~wawa
    (2019-05-27 15:20)
    A niby dlaczego masz kogokolwiek pouczać... Ty masz takie poglądy a Klepacka inne...
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-05-27 10:39)
    Typowe zachowanie bigotów i hipokrytów - wstydzą się za innych bo najtrudniej jest się wstydzić za samego siebie.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-05-27 12:37)
    SZACUNEK DLA SPOTRU PANI RUSIN WIADMO Z JAKIEJ JEST STACIJY I TO JEJ ZOSTAJE.JAK TO MOWIL JEDEN Z BYCH DZIALACZY TRZEBA BYC SOBOM.NERWY W KONSERWY I NA EKSPORT.DUZO ZDROWJA WEGLA I STALI NIECH K RUSIN SIE ZE WSTYDU SPALI.PISZE DZIADEK 66 LAT CALY CZAS BYL OKRADANY A TERAZ WIE ZE ZYJE I INNI SENIORZY A RUSIN CALY CZAS SIE SRORZY.
  • ~...
    (2019-05-27 10:22)
    Wstyd dla Klepackiej... Nie kumam jak można mówić o swoich nietolerancyjnych poglądach na głos... Brawo Kinga, brawo
  • ~TERMA
    (2019-05-27 19:23)
    Mysle ze tolerancja polega rowniez na wyrazaniu pogladow. Chyba mamy wolnosc slowa i pani Klepacka ma prawo wyrazac swoje poglady. Na tym ta roznorodnosc polega pani Kingo. Pani wydaje sie ze jest pani expertem od wszystkiego i i wie pani najlepiej o ekologii o homofobiach itd. Jak sie konczy Multi kulti moze pani przyjechac do Szwecji i tutaj zamieszkac to wyzbedzie sie pani swojej tolerancji. Z bezpiecznego kraju zmienila sie Szwecja w kraj gwaltow i rozbojow w ciagu ostatnich kilku lat. Z tego wychowania mlodziezy w LGBT a wiem o czym mowie bo pracuje tu z mlodzieza ma teraz Szwecja najwiecej samobojstw wsrod mlodziezy i samookaleczen. Jest tez najwiecej depresji wsrod mlodziezy. Tutaj prowadzi sie lekcje o sexie a zapomina o wieziach miedzyludzkich. Nie chce zeby tak wygladala edukacja sexualna w Polsce. Aby mowic o tolerancji nalezy zapoznac sie z roznymi faktami i sprawdzic jak to wyglada w praktyce szanowna pani Kingo.
  • ~??????
    (2019-05-27 15:50)
    Oto "tolerancja" w stylu p. Kingi Rusin. "Kto nie z nami ten przeciw nam". Śmieszne czy straszne?
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-27 14:06)
    LisowoRusinowa co raz bardziej przaśną ma urodę, proweniencji nie da się ukryć i do tego ten jej rozum ...
  • ~Żenada
    (2019-05-27 16:50)
    Pani Kingo pani i tak jest pokrzywdzona przez los. Resort, związek z Lisem, obowiązek wygłaszania głupot na antenie TVN i ta pani troska pod maską wrażliwej inaczej - wstyd
  • ~ALLI
    (2019-05-27 19:14)
    Rusin narzuca swoje chore poglądy innym, zapomniała co to jest tolerancja. Pani Klepacka nie jest rasistką, tylko realistką, może Rusin powinna dla udowodnienia swoich przekonań przyjąć do swojego domu 10 pierwszych lepszych uchodźców tych bez dokumentów. Wiara i przekonania polityczne to indywidualna sprawa każdego wolnego człowieka, dla Rusin widać ważna jest tylko jej wolność, innych ma gdzieś.
  • ~BRAWO pani Rusin !
    (2019-05-27 12:54)
    Prawie wszyscy Polacy wiedzą, KTO to jest Kinga Rusin, mało kto kojarzy Klepacką. Ostatnio zdobyła wreszcie sławę - ale wątpliwą - jako agresywna homofobka. W dodatku hipokrytka i bardzo bardzo niekumata. Ja będąc kibicem wiedziałem, kto to jest i kibicowałem jej jako polskiemu sp[ortowcowi. Teraz się za Klepacką jako Polak po prostu WSTYDZĘ
  • ~andrzejka
    (2019-05-27 19:23)
    nie wiem dokładnie jak było ale nie jestem zwolennikiem Kingi Rusin !
  • ~lgbt
    (2019-05-27 21:42)
    Rusin jak paparazzi, uliczny pokaz chamstwa "wstyd".
  • ~antek
    (2019-05-27 16:49)
    Znikają niewygodne komentarze?????
  • ~mada
    (2019-05-27 13:21)