Zanim Paulina związała się z Sebastianem, w wielu wywiadach mówiła o tym, że marzy o dużej rodzinie i już nie może doczekać się, kiedy zostanie mamą. Swoje plany zrealizowała dość szybko i obecnie ma dwójkę dzieci. Wraz z mężem nie powiedzieli jednak ostatniego słowa w tym temacie:

Reklama

Nie ukrywam, że myślimy o trzecim dziecku. Metryka nam leci, młodsi też już nie będziemy. Sebastian się śmieje, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami, żeby nie był starym ojcem. Z drugiej strony kiedy masz już dwójkę dzieci, które robią się coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią i Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent. Nie mówię "nie". - powiedziała modelka w rozmowie z magazynem "Flesz"

Krupińska wyznała także, że macierzyństwo bardzo poprzestawiało jej priorytety:

Odkąd na świecie pojawiły się dzieci, słowo "kariera" nie ma dla mnie aż tak wielkiego znaczenia. Przyjmuję tylko te oferty, które coś za sobą niosą. Praca wyłącznie dla pieniędzy kompletnie mnie nie interesuje. Na przykład konsekwentnie odmawiam odważnych sesji. Nie są mi do niczego potrzebne. Nie mam potrzeby afiszowania się ze swoją nagością i nie wiąże się to z żadnymi kompleksami czy brakiem pewności siebie. Całe życie oceniono mnie przez pryzmat urody. Wystarczy! Znam swoją wartość, nie muszę jej sztucznie budować.