Marcinkiewicz zapowiada pozew przeciwko byłej żonie. Izabela odpowiada

| Aktualizacja:

Medialna wojna pomiędzy Marcinkiewiczami nabiera rozpędu. Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział właśnie, że składa sądowy pozew przeciwko byłej małżonce.

wróć do artykułu
  • ~theAuthor
    (2019-05-10 13:18)
    Brawo Kazik, lepiej późno niż wcale. Sam widok tej kobiety mnie przeraża. Zbyt straszliwa pokuta za skok w bok. Trzymam kciuki za wszystkich chłopów w podobnej, społecznie niesprawiedliwej, sytuacji.
  • ~007AJKM
    (2019-05-10 11:25)
    Niech się poetka weźmie za jakąkolwiek pracę jak jej radził KAZ, a nie udaje niepełnosprawnej. Przeczulica, chyba tylko na byłego męża. Ubranie ją ponoć uraża, i powoduje ból, a "rusztowanie" które nosi jest "bezbolesne". Ciekawy jestem co by robiła, gdyby jej Sąd nie zasądził alimentów. Czy by szukała kolejnego naiwniaka?
  • ~Yogi
    (2019-05-10 10:25)
    Kaziu gdzie Ty miałeś oczy,powiedz co Cię chłopie do tej kobiety ciągneło?? No chyba, że miała jakąś nie typową bziągwę w stringach!!!
  • ~nonie
    (2019-05-10 10:20)
    Dobre komedie mają to do siebie, że wywołują salwy śmiechu. Kiepskie wyłącznie uśmiech politowania...
  • ~zniesmaczona
    (2019-05-10 09:38)
    Czy naprawdę w tym naszym kraju nie dzieje się nic ważniejszego niż publiczne pranie brudów przez tych dwoje ? Czy warto to opisywać ?
  • ~dzidekM
    (2019-05-10 09:08)
    ależ z niej chłopczyca
  • ~Kobieta
    (2019-05-10 08:49)
    Marcinkiewicz, może teraz wreszcie zrozumie jakie piekło stworzył swojej katolickiej żonie i dzieciom? Nie żal mi go ani trochę. Zasłużył na życiowa lekcję od Izabelli.
  • ~v6
    (2019-05-10 07:14)
    Kobiety to tylko kasa i kasa!
  • ~Roderyk.
    (2019-05-10 06:49)
    I tak to oto ów pan mierzył w europosły. Pani trzy lata z ręką na temblaku a kochaś z rączką w nocniku.
  • ~koszerson
    (2019-05-09 23:08)
    kazik sedes marcinkiewicz na prezydenta
  • ~Michal
    (2019-05-09 23:01)
    Cóż za wspaniała opera mydlana, czytam z wielkim rozbawieniem, najfajniejsze jednak to komentarze, przy wielu można pośmiać się do łez, gotowy scenariusz na telewizyjny serial !
  • ~Polak
    (2019-05-09 22:19)
    PiS-owski premier, pisowskie elity...
  • ~cellia
    (2019-05-09 21:58)
    Tak czasem bywa jak młoda dziewucha zawróci staremu w gaciach. Kazio był bardzo religijny zakładał ZCHN a zdradzał ślubną z byle kim. l
  • ~ziutek
    (2019-05-09 20:15)
    Ten facet jest pasku---dny. Wstretny nos, brak ust, lysina. I cos takiego sie rozmnaza?
  • ~chr,
    (2019-05-09 19:34)
    dojarke Izabele zagonic do roboty, najlepiej jako oborowa w jakiejs oborze w woj. kieleckim i niech tam sie wyzywa nierob jeden i darmozjad.
  • ~sic.
    (2019-05-09 17:22)
    Czliwiek skompromitowany wyglada jak Izabella ...
  • ~Hajmdal
    (2019-05-09 15:03)
    W sumie od zawsze było wiadomo, że jest niepełnosprawna... umysłowo. Marcinkiewicza nie żałuje bo ma co chciał.... za ru..nie młódki pocierpi teraz
  • ~Hhc
    (2019-05-09 14:48)
    Tak to jest jak się leci na takie młode one wiążą się tylko z starszymi dla kasy był premierem to było cacy przestał to i mniej kasy to już jest be i znim niebędzie pracować się jej niechcesz bo była na salonach to myślała że już tak będzie całe życie poco jej taki starszy gość potrzebowała to omotoła zawróciła w głowie teraz sobie znalazła innego młodszego to już zbędny potrzebowała jelenia by ustawić się w życiu i tak to jest z takimi chciwymi pijawkami.
  • ~leon
    (2019-05-09 14:32)
    Oboje siebie warci. Jak Kazek mógł być premierem? Kaczor ale w porę zareagował. To co można widzieć na youtube to totalna kompromitacja: Kazek głupi a Ysabell jeszcze głupsza (ale cwana za to). Niedługo podć można do Guinessa : kto dłużej nosi temblak od Ysabelly ?.
  • ~tadek
    (2019-05-09 14:08)
    Co mnie interesują takie patologie małżeńsko-rozwodowe? Bardziej mnie interesuje to zdjęcie barana na kwitnącej łące.

Może zainteresować Cię też: