Fan do Weroniki Rosati: Czy w tym całym zajściu pomyślała pani o dzieciach? Aktorka odpowiedziała...

| Aktualizacja:

Weronika Rosati oskarżając swojego byłego partnera o przemoc domową, wywołała prawdziwą burzę. Jeden z fanów aktorki zauważył, że konsekwencje tego medialnego poruszenia poniesie nie tylko Robert Śmigielski, ale także jego dzieci z byłych związków oraz córka samej Weroniki.

wróć do artykułu
  • ~Anna
    (2019-03-22 17:37)
    Pani Weroniko, po prostu nic nas, zwykłych ludzi, to nie obchodzi. Tak, jest Pani bogata, ma Pani oparcie w rodzinie i swoim otoczeniu, więc nie jest Pani potrzebująca pomocy. Co innego, gdyby się poskarżyła kobiecina z małej miejscowości, z biednej rodziny, w terenie o wysokim bezrobociu, "daleko od szosy". I proszę przestać zawracać ludziom głowę i zanudzać ich swoimi wydumanymi problemami.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-03-22 11:11)
    A ma jakieś konkretne dowody? Bo na razie jest to tylko burza medialna i słowo przeciw słowu....
  • ~p.T.
    (2019-03-22 14:54)
    To jest toksyczna kobieta,niestety.
  • ~Marian z B
    (2019-03-22 14:14)
    O co ten szum? Ja się dziwię panu Ś. co on widział w tej pani Rosati? Ja jako facet napewno oko położyłbym na czymś ładniejszym.
  • ~Olaf
    (2019-03-22 15:57)
    Przeciętna kobieta żadne cudo z niej uważam chociaż sama ona ma wysokie mniemanie nie wiem jaka jest prawda z tą przemocą cóż zobaczymy
  • ~PytajnickPsyche
    (2019-03-22 12:28)
    Pani Weronika to wyjątkowa kobieta. Ale... powinna dla swojego dobra i dla dobra innych osób z nią w jakiś sposób związanych, przejść gruntowną terapię psychologiczną. Gruntowną. Tak aby w pełnym bólu uświadomiła sobie, że winę za taki stan rzeczy jaki właśnie cała Polska ma okazję podziwić ponoszą OBYDWOJE. Nie wiadomo oczywiście, kto bardziej się zasłużył. Rozstrzygnięcie tej kwestii wymaga żmudnej analizy, poprzez długi proces uświadamiania sobie kim się właściwie jest, proces dotarcia do swoich najgłębszych motywacji etc... Nie sądzę, żeby Pani Weronika była ułomna intelektualnie. Kiedyś będzie musiała w końcu wejść na tę drogę. Na drogę psychoanalizy samej siebie. Byle nie za późno, bo skrzywdzi jeszcze w swoim życiu mnóstwo osób. Często bywa tak, że werbalna agresja mężczyzny jest NICZYM w porównaniu do niewerbalnej agresji kobiety. Łatwiej wytłumaczyć i opanować i zredukować tą pierwszą. Trudniej jest dojść do tego jakim się SAMEMU jest aksamitnym potworem. Ale jeśli już się uzyska taką świadomość - życie takiej osoby zmienia się na lepsze. Powodzenia Pani Weroniko.
  • ~tttt.
    (2019-03-22 11:49)
    Ta Weronika jest taka ladna jak jej tatus.
  • ~STEFF
    (2019-03-25 08:12)
    Aktorka kiepska, kochanka ??? natomiast lubi reklamę darmową i plecie to co chce usłyszeć publika. Wstyd przynosi rodzicom .
  • ~Pani Halina
    (2019-03-23 05:36)
    To trzeba siedziec cucho, jak maz brutalny, zeby tylko uczuc dzieci nie obrazic? No to sie nazywa dulszczyzna! A moze ten maz, zanim zaczac sie znecac nad kobieta powinien pomyslec o dzieciach? Miala tak jak kobiety w i s la mie siedziec cicho i brutalnego meza znosic, zeby nie psuc honoru rodziny?
  • ~Ojoj
    (2019-03-23 07:39)
    Czy język polski, ze wszystkimi znakami i literami jak ą czy ę, wychodzi z mody? Chcę być na czasie Pani Moniko :-)