Doda, zrażona historiami swoich poprzednich związków, bardzo długo ukrywała relację z Emilem w tajemnicy przed światem. Pytana przez dziennikarzy zapewniała, że łączy ich tylko przyjaźń i relacje biznesowe. Po roku zaś zaskoczyła wszystkich informacją, że wyszła za Emila za mąż.

Reklama

W rozmowie z magazynem "Gala" Doda wyznała, że jedną z najbardziej cenionych przez nią cech Emila jest jego niechęć do świata show biznesu:

Jest bezinteresowny. Niczego ode mnie nie chciał. Dawał z siebie wszystko, nie brał nic w zamian. Nie był też, i nie jest, łakomy sławy, pazerny na blichtr. Wręcz przeciwnie – stroni od tego. Nie czułam się więc w żaden sposób wykorzystywana, traktowana jak wcześniej – jako trampolina. To bardzo uczciwy człowiek.

Przypomnijmy, iż małżeństwo z Emilem nie jest pierwszym w życiu Dody. Wcześniej piosenkarka była żoną Radosława Majdana. Później związana była między innymi z muzykiem Adamem Darskim, tancerzem Błażejem Szychowskim i biznesmenem Emilem Haidarem. Wszystkie te relacje zakończyły się głośnymi rozstaniami, a ostatnia także kilkoma procesami sądowymi.

Reklama