Wśród dziewcząt zaproszonych na wieczór panieński Mai znalazły się znane twarze. Oprócz siostry przyszłej panny młodej, czyli Soni Bohosiewicz, w Barcelonie bawiły się także Olga Frycz i Zofia Zborowska. Niestety szalony babski wypad nie został bogato udokumentowany w mediach społecznościowych, bowiem jak wyznała sama Maja Bohosiewicz, jego uczestniczki postanowiły skupić się na zabawie, a nie na robieniu zdjęć:

Reklama

Niektóre chwile są tak bliskie, że nie czujesz potrzeby żeby się nimi dzielić. Tak też ustaliłyśmy na początku, odkładamy telefony żeby zająć się tym co tu i teraz, a nie ciągłym streamowaniem. Wyjazdy z samymi dziewczynami dały mi taki oddech, tyle śmiechu, radości, emocji. Nie sądziłam, że uda nam się spotkać w tak licznym gronie, tak daleko i tak spontanicznie. Było mi tego trzeba. Dziękuje wam za wszystkie atrakcje, zaangażowanie, tańce, śmiechy, wygłupy. ❤️ #barcelona #girlsonly #trip #eurotrip

Sonia Bohosiewicz zaś o hiszpańskim wieczorze panieńskim swojej młodszej siostry napisała:

Reklama

Takie wyjazdy to jak wspólne 2 lata w wojsku. Zaledwie po 2 dniach już wiesz kto jest przyjacielem i odda Ci ostatniego snikersa.