Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek. Czy tak samo głośno będzie o jej mężu? Rafał Szatan szerokiej publiczności dał się poznać w programie "The story of my life", w którym obydwoje opowiadali o swoim związku i poddawani byli charakteryzacji by przekonać się jak będą wyglądali po latach.

Reklama

Teraz Rafał Szatan będzie jednym z uczestników programy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wraz z pozostałymi uczestnikami będzie wcielał się w znane postaci polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Znana z serialu "M jak miłość" i programu "Kocham Cię, Polsko" żona mocno go wspiera.

Mocno mu kibicuję, wspieram go w tym, co robi. Śpiewa mi w domu a ja padam ze śmiechu, bo wspaniale się tym bawi. O to zresztą chodzi w tym programie, aby mieć frajdę. Kilka odcinków już za nim. Myślę, że podobnie jak dla wszystkich uczestników, tak i dla niego to wspaniała przygoda – tłumaczy aktorka.

Rafał Szatan kształcił się w Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej. Obecnie jest muzykiem i aktorem musicalowym. Występuje m.in. na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego, gdzie wciela się w postać Troya w spektaklu "High School Musical on stage".