Zuzanna Łapicka zdradza, dlaczego jej ojciec był rozczarowany małżenstwem z 60 lat młodszą od siebie kobietą

| Aktualizacja:

Zuzanna Łapicka dotychczas niechętnie mówiła o życiu prywatnym swojego ojca. Ostatnio jednak pokusiła się o refleksję na temat małżeństwa taty z młodziutką panią teatrolog, Kamilą Mścichowską. Córka aktora sugeruje, że jej ojciec był tym związkiem rozczarowany.

wróć do artykułu
  • ~Pucia.
    (2018-06-11 13:06)
    p.Zuziu pozdrawiam. Halina B
  • ~edek
    (2018-06-03 14:53)
    czy coreczka Lapickiego jest madra Oj cos jej brakuje ze o tym gada
  • ~jnjn
    (2018-06-02 17:03)
    Cierpienia pani Zuzanny zostały w końcu nagrodzone
  • ~Zaza
    (2018-05-31 19:21)
    Kupy od swojego dziecka by nie wyniosla bo wielka pani ale od starego dziada będzie latać co pięć minut no bo kasa
  • ~stary piernik
    (2018-05-31 14:08)
    Coby tu nie powiedzieć, a powiedzieć można by bardzo dużo, najgorzej na tym wszystkim wyszła jednak biedna Kamila.
  • ~wykluczacz
    (2018-05-30 09:30)
    Laska chciała się wypromować i to się chyba udało. Raczej nie musiała się obawiać, że będzie musiała dawać d... Ale nie spodziewała się, że będzie musiała zmieniać pieluchomajtki. No i to przelało czarę goryczy....... w końcu startowała na aktorkę, a nie na salową.
  • ~Misio.,,,.,,,..,,,,
    (2018-05-29 23:12)
    On liczył na opiekę, ona na kasę i sławę. Dla normalnie myślącego starszego człowieka , to nie może się udać. Chyba ,że ktoś cierpi na starcze urojenia , to traci poczucie realizmu. Odnoszenie się do IXX wieku, trąci głupotą. Córusia czuje się oszukana , bo musi się dzielić majątkiem z obcą kobietą, dlatego jej rozgoryczenie jest uzasadnione. Może Łapicki potrzebował córki, kiedy jej nie było, realizowała swoje potrzeby życiowe , a teraz oskarża partnerkę ojca o swoje przewiny.
  • ~dm1
    (2018-05-29 18:02)
    Slowa corki....." bo choć ja bardzo starałam się przy nim być, nie byłam w stanie zastąpić mu żony." DOBRE! ( Moze za malo sie "starala" ) A tak na powaznie- pan Łapicki szukal Sluzacej , a mloda zonka KASY. Taki stary i taki GLOOOPI ten pan......
  • ~Jojne Rozenkranc
    (2018-05-29 17:55)
    Szmul, co ty potrzebujesz robić? Masz 70 lat - a żenisz się z Ryfkie, która ma 20 ?!!! Co ty będziesz z nią robił za 10 lat? Jak to co? Wygonię starą cholerę i wezmę se młodszą!
  • ~szkoda gadac
    (2018-05-29 17:29)
    Nie ma co usprawiedliwiac beznadziejnie glupiego posuniecia Andrzeja Lapickiego. Starszy czlowiek powinien lepiej znac zycie.
  • ~E
    (2018-05-29 16:39)
    Wiec po co zawracal glowe mlodej.mogl sobie wziac odpowiednia do swojego ieku.wychowana w xlx w.Starym dziadom chce sie szesnastek.a pozniej narzekaja.ze za mloda i nie z tego wieku!Pamietamy co robil.przezyl swoje wiec o co chodzi?
  • ~Jak to zrozymiec
    (2018-05-29 14:25)
    To był dramat. Straszne .
  • ~QED
    (2018-05-29 14:16)
    Ona leci na mój pieniądz
  • ~Filip
    (2018-05-29 14:15)
    Łapicki - to był aktor! Szkoda, ze już go nie ma.
  • ~rocznik1945
    (2018-05-29 14:14)
    "Aktor miał wówczas 85 lat, jego żona zaś 25" - oczywiście można pleść różne poprawne politycznie dyrdymały, ale nie da się uciec od pytania: Czego po takim związku się spodziewać i co miałoby go cementować? Wnikanie w powody podjęcia decyzji o małżeństwie w takiej sytuacji do niczego dobrego nie doprowadzi, bo takie małżeństwo to najdelikatniej mówiąc głupota!
  • ~Kontemplyta
    (2018-05-29 12:15)
    Takich numerów to nawet nie ma co komentować.Nie wszystko co podpowiada wyobraźnia jest normalne.

Może zainteresować Cię też: