"Alimenty to nie prezenty". Internauci krytykują Zamachowską: Więcej klasy, Pani Moniko

| Aktualizacja:

Nie ustaje szum wokół alimentacyjnych problemów małżeństwa Zamachowskich. Ostatnio Monika Zamachowska żaliła się, że obawia dnia, w którym nie będą mieli co jeść. Teraz sugeruje, że musi ciężko pracować na alimenty swojego męża.

wróć do artykułu
  • ~Edyta
    (2018-01-08 21:17)
    Nie bardzo rozumiem żali i problemów. Czwórka dzieci. Z całym szacunkiem, ale zdawała sobie Pani Pani Moniko sprawę ze zobowiązań. Cała sytuacja jest na własne życzenie.
  • ~onisi.
    (2018-01-08 15:49)
    Pani Moniko jest Pani bardzo złą kobietą- czy Pani tego nie widzi i nie czuje, jak Pani postrzega swoją twarz w lustrze? - i myślę,że czy wcześniej czy później los Panią ukaże, chyba, że w najbliższym czasie zrobi Pani skok na następne małżeństwo ale wcześniej proponuję policzyć dzieci przyszłego to będzie łatwiej i wystarczy na markowe ciuchy i "chleb" ażeby wyrównać to Zamachowski też nie lepszy od Ciebie M
  • ~Android
    (2017-12-29 16:36)
    Taka biedna a ma telefon od Apple za kilka tysięcy PLN...
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD PO49 LATACH-890 ZL
    (2017-12-21 13:18)
    PANI ZAMACHOWSKA ACO MAJO POWIEDZIEC LUDZIE CO DOSTAJO OD ZUS PO49 LATACH CIEZKIEJ I NIEBEZPIECZNEJ PRACY DLA ZDROWJA I ZYCIA890 ZL.WIEK64 LATA15 WARUNKI SZKODLIWE NIE UZNANE PRZEZ SOD I ZUS PO4 LATACH KLAMLIWE I OSZUKANCZE WYROKI.TAKIE KOKOSY DOSTALISMY W2008 ROKU ZA PO I PSL SWIADCZENIE OD ZUS640 ZL.DLA CZEGO DLA TEGO ZE OKRADZIONO NAS W2001 ROKU ZA MILLERA MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH A ZWOLNIONYCH Z WINY ZAKLADU LUDZIOM OBNIZONO SWIADCZENIA ZE160% DO80%.GDZIE W2008 ROKUBYLA UE TK SN KRS RPO I KOMISJA WENECKA NIE BYLO BO RZODZILO PO I PSL I NIKT NIE SZKALOWAL DO UE A JUZ DAWNO POWINIEN.BO PRZEZ67 JAK PODALA GAZETA ZA TUSKA OKRADZIONO850 TYSIECY EMERYTOW BEZ PRAWA DO JAKIEGO KOLWIEK ZASILKU.APANI MA PROBLEM CO MAJO POWIEDZIEC LUDZIE TUSK SIE NIKOGO NIE PYTAL CZY MAJO ODPOWIEDNI WIEK CZY STAZ TYLKO ZA STOLEK SPRZEDAL NARUD.SAM PLAWI SIE W LUKSUSACH A CI LUDZIE PLAWJO SIE W SMIETNIKACH TO JEST HANBA DLA CZLOWIEKA KTORY JEST WUE HANBA!!!
  • ~Chore prawo rodzinne z 1964r
    (2017-12-19 01:23)
    Polska bazuje na prawie rodzinnym z 1964 r. gdzie Pani sędzia "wycenia" możliwości zarobkowe ojca "na oko", który z automatu staje się dłużnikiem alimentacyjnym odizolowany od dziecka żeby nie mógł sprawować opiekę równoważną. Ojciec ma płacić i spadać. Taka mentalność sędziów rodzinnych - 90% to kobiety. W krajach rozwiniętych obowiązuje TABELA ALIMENTACYJNA gdzie czarno na białym wiadomo ile rodzic zobowiązany ma płacić. Ojcowie nie płacą alimentów bo matki IZOLUJĄ na skalę masową dzieci od nich ojców (83% spraw wedle Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości) a sądy rodzinne zachowują się biernie. W przypadku alienacji rodzicielskiej wynoszącej 3 miesiące "prawa rodzicielskie powinny być zawieszane z urzędu"!!! Dlaczego Stelmachowski ma utrzymywać 2 x dorosłe pełnoletnie dzieci do 26 r życia, płacąc 5000 zł na nie. Pełnoletność to 18 lat a nie 26 lat!!!
  • ~Michał Wołodyjowski
    (2017-12-17 07:07)
    Sądy są bardzo normalne,ale nie które nose zamachowskie nie.
  • ~babcia
    (2017-12-17 04:06)
    Prosty wniosek: Nie k u r w i ć się
  • ~Ld
    (2017-12-16 22:58)
    To sprawy PRYWATNE i w ogole nie powinno sie o noch dyskutowac. Nikt chyba nie chcialby, zeby dyskutowano o wysokosci jego dochodow czy zobowiazan. Decyzja sadu jest prawomocna, mozna ja zmienic, ale nie przez referendum. Jezeli Tal, to ja jestem za.
  • ~Xxl
    (2017-12-16 18:46)
    no ta monika to zla kobieta byla
  • ~cdn/oni lubio miec sfawole ,ja tam proste zycie wole
    (2017-12-16 17:53)
    ***rozpuscily sie yelity, nie chco placic , lgno do pity,.. wnucki starse som od dzieci, babarecik niezly leci.. yes yes censto powtazajo..potem zony zostawiajo,.. i sie pchajo na uzendy, bondz do filmu, wyzsej gzendy.. lubio zbytki i sfawole, ja tam zycie proste wole.***
  • ~234
    (2017-12-16 17:03)
    Tępa menelówa niech pójdzie z swoja d... pod latarnie to zarobi na te alimenty na dzieci nowego męza.
  • ~Z obrzydliwieniem patrzący na Panią Monikę
    (2017-12-16 16:24)
    Pani Moniko, nie lubię Pani. Pani niszczy rodziny i krzywdzi dzieci. Cz y w takiej sytuacji oczekuje Pani współczucia? Nigdy go nie będzie! Jest Pani bardzo złym człowiekiem. Pani trzecie małżeństwo świadczy o tym. Proszę to wszystko przemyśleć sobie!
  • ~zbysiuia
    (2017-12-16 15:04)
    po ubiorze ,po sukni p. Moniki z fotografii można wnioskować,że już brakuje jej na chleb
  • ~Ma Godd
    (2017-12-16 14:40)
    A jak tam płacą alimenty członkowie redakcji Dziennika nie zalegają wszystko gra byłe żonki są zadowolone niech Pan Redaktor Naczelny sprawdzi ?
  • ~darth maul
    (2017-12-16 14:19)
    zapisz się do KOD-u, gamonie lewaccy zrobią zrzutę na markowe ciuchy dla Ciebie. Ponadto trzeba było myśleć głową a nie d..pą.
  • ~POpo
    (2017-12-16 13:54)
    Jak by sądy były normalne. To powinna być opieka jeśli są do tego warunki pół na pół i wtedy nikt nie dostaje alimentów. Ale gdzie tam kobieta, matka, matka polka ****** itp itd nie do przeskoczenia w świadomości jak lot na Marsa. To by też załatwiło robienie na dzieciach interesu. I wyciągania kasy z kasiastrgo Faceta.
  • ~Marek Sierocki
    (2017-12-16 11:45)
    Jak widać nie tylko Kijowski ma ciężko. Ufundować Stypendium Wolności dla Zbyszka Zamachowskiego! Kolejny stypendysta-alimenciarz.
  • ~baba
    (2017-12-16 11:44)
    w najgorszym razie jeszsze kilka lat i dzieci dorosna, poza tym.. nie dosc ze dostaja te niewyobrazalne alimenty to jeszcze 500+ hahahaa..... ale sprawiedliwosc spoleczna..... nie dziwie sie ze zamachowski uciekl od tej msciwej wrednej baby.... rozumiem ze alimenty trzeba placic, ale przeciez justa tez ma taki obowiazek, wiec co, utrzymanie kadzego dziecka z osobna to koszt 7000 zl ( 3500 zamachowski to 3500 matka takze) i do tego jeszcze 500 od biedakow pracujacych........ jest to ohydne i straszne :( w tym syfie trzymam strone zamachowskiego :(
  • ~Gggggaaa
    (2017-12-16 10:57)
    Polskie sądy i prawa ojców siegają paragrafami lat 60tych , PiS też tego nie zmieni bo i tak rozszerza sie Ciemnogród . Po rozwodzie mieć normalne relacje z własnym dzieckiem ? Niedoczekanie.
  • ~Ktoś zwykły
    (2017-12-16 10:54)
    Po 1 primo: wiedziała co brała. Czwórka dzieciaków z poprzedniego związku - to musi kosztować. Po 2 primo. Po 3,5k PLN na dziecko to kwota kosmiczna. Po 3 primo i finito to tylko pozostaje im założyć sprawę w sądzie o zmianę wysokości alimentów. Inaczej się nie da.

Może zainteresować Cię też: