Zamachowscy klepią biedę i toną w długach? "Boję się, że nie starczy nam na jedzenie"

| Aktualizacja:

Ostatnio głośno było w mediach o tym, że komornik zajął konto Zbigniewa Zamachowskiego w związku z niepłaceniem przez aktora alimentów. Teraz Monika Zamachowska wyznaje, że autentycznie się obawia dnia, w którym nie będą mieli co jeść.

wróć do artykułu
  • ~Judasz Norma
    (2017-12-02 09:30)
    to co oni przez cale życie nic nie zarabiali? Nie myśleli o oszczędnościach? Jeżeli nie to niech sie wezmą do roboty jak każdy inny biedak czyli normalny człowiek.
  • ~m-53
    (2017-12-02 09:24)
    Zrobili ściepę na kodziarza, mogą na nich. Jakoś oczy mi nie łzawią po tej "ważnej" informacji.
  • ~kob
    (2017-12-02 12:14)
    zależy kto co rozumie przez biedę, ale on tego na sobie nie doświadczyli i nic na ten temat nie wiedzą
  • ~Tępak
    (2017-12-02 11:00)
    Nie bał się, że matce nie starczy na jedzenie dla dzieci, gdy je opuszczał?
  • ~miecz
    (2017-12-02 10:29)
    Niech się uczą od Kijowskiego jak żyć nie pracując. Wystarczy otrzymywać "Stypendium Wolności".
  • ~Rebel
    (2017-12-02 09:04)
    Dieta jeszcze nikomu nie zaszkodziła...l
  • ~Olek
    (2017-12-02 11:34)
    Do roboty wałkonie a nie żebrać!
  • ~jolo
    (2017-12-02 11:08)
    kuchnia brata alberta was przygarnie warszawko
  • ~jerzy
    (2017-12-02 11:40)
    nie można doprowadzić do tego by tak znane postacie musiały cierpieć z głodu,należałoby zacząć od gwiazdkowej paczki a potem jakiś mały fundusik by mieli z czego żyć, a swoją drogą gdyby żyli po bożemu może by tak trudno nie było
  • ~ghn
    (2017-12-02 12:24)
    szczerze mówiąc ch.. im w d.
  • ~2200pln
    (2017-12-02 23:35)
    To ile On zarabia że płaci alimenty wyższe niż moja pensja. Jego obecna żona nie powinna tak narzekać tylko zmniejszyć trochę standard życia. Wiem że z księżniczki na kopciuszka trudno się awansuje ale ... widziały gały co brały.
  • ~hipokrytyk
    (2017-12-02 12:37)
    Biedni... Nie bedą mieli na chleb i będą musieli jeść kawior i popijać szampanem.
  • ~robol
    (2017-12-04 08:25)
    niech blondyna powie ile zapłacili za dom na Wilanowie.
  • ~strach się bać
    (2017-12-03 22:29)
    To żona Zamachowskiego nie jest w stanie zarobić na jedzenie? Niech idzie do Biedronki za kasę-tam zarobi 1500zł- na jedzenie starczy.
  • ~bezwstyd
    (2017-12-02 13:27)
    Bezwstydna ta Richardson!!! Zabrala dzieciom ojca/ ale co to za ojciec, co opuszcza swoje dzieci?!/. zabrala kobiecie meza / ale co za maz?/, przypiela sie do jego nazwiska jak rzep / spodobalo sie, co?/.A teraz bezwstydnie obnosi sie z ich b i e d a z p o w o d u a l i m e n t o w !! Trudno w TV patrzec na to wyszczezone / ten usmiech rekina/ babsko. A .... ON nie wiedzial, ze bedzie musial placic alimenty?? Ten ciucmok zawrocony!!! To kiedys byl moj ulubiony AKTOR, a dzis to jest zwykly ciucmok u boku drapieznej baby bez honoru.
  • ~utylizator styropianu
    (2017-12-02 17:52)
    No i Justa w końcu postawiła na swoim i wzięła ich głodem.
  • ~darth maul
    (2017-12-04 08:26)
    Niech im doradzi Karolak i Kijowski, znani żebracy internetowi.
  • ~Piotr S.
    (2017-12-02 14:20)
    Brzmi jakby biedacy na kasie w jakimś markecie pracowali....
  • ~Fedor
    (2017-12-02 13:05)
    Nic tylko zacisnąć zęby, pasa i wejść do komitetu wyborczego PO przed następnymi wyborami. Premier Schetyna na pewno zorganizuje jakieś 3000 plus dla pociech jego członków ;)
  • ~qqq
    (2017-12-03 12:33)
    Przecież można wystąpić do sądu o obniżenie alimentow. Jestem za tym aby ojcowie wywiązywali się z obowiązków, ale alimenty powinny być stosowne do aktualnych zarobków.

Może zainteresować Cię też: