Dorota Wellman kolejną ofiarą molestowania. "Nasz kolega miał zwyczaj łapania kobiet za piersi"

| Aktualizacja:

W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Dorota Wellman przyznała, że w przeszłości była molestowana. Jednocześnie gwiazda skrytykowała również same kobiety za rzekome dawanie przyzwolenia mężczyznom na naganne zachowania.

wróć do artykułu
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-12-07 18:36)
    Ale to BRZYDAL jak Ślesinskaja -- Katarasinskaja od POlszewików
  • ~kicia
    (2017-12-04 13:49)
    a ja
  • ~komenattor
    (2017-12-04 10:18)
    Żałosne to wszystko . Moda na molestowanie jest tak silna że wkrótce osoby niemolestowane będą nieszczęśliwe z tego powodu
  • ~aaa
    (2017-11-26 22:06)
    AMNESTIA musiala byc jakas,albo szedl do MAMRA.Desperat jeden.Tonacy sie brzytwy chwyta.
  • ~Szowinistyczna swinia
    (2017-11-26 15:14)
    W pani przypadku kolega po prostu żartował. Proszę się tak nie przejmować.
  • ~Klincz
    (2017-11-24 13:16)
    Przepraszam ale panią Dorotę Wellman ktoś bardzo bardzo zdesperowany chciałby łapać za pierś.
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2017-11-23 18:04)
    A czy w POlsce żyje jakaś niemolestowana celebrytka z elyty ? Liczyłem na Panią Dorotę, ale mnie zawiodła, nie dość, że była macana, to jeszcze sama za jaja łapała ! I to jeszcze na rynku królewskiego miasta Krakowa ?
  • ~jKH
    (2017-11-14 16:47)
    ZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA , BO MI ZARAZ SERCE PĘKNIE NA WIDOK TEGO POtwora ...
  • ~berlas
    (2017-11-13 12:12)
    ten kolega był chyba niewidomy
  • ~Adrevdas
    (2017-11-12 19:07)
    Oj tak, bez wątpienia! Złapał ją zaraz po tym jak przestał krzyczeć ze zgrozy na jej widok.
  • ~jasiu
    (2017-11-12 12:09)
    jak się chodzi na skróty robiąc "karierę" zawodową to się ma.... molestowanie. poza tym może nie trzeba było pchać się komuś do łóżka za posadę?
  • ~TRZEZWY
    (2017-11-11 12:13)
    AN, nie rob jaj sobie ...jak juz, to wolalbym sam siebie zlapac za grocze
  • ~anmnik
    (2017-11-10 21:02)
    Do tego trzeba mieć piersi, pani Doroto.
  • ~polonistka
    (2017-11-10 19:31)
    Musiał być ślepy niedorozwój umysłowy!!!
  • ~vghjk
    (2017-11-09 18:07)
    Teraz kolej na pana Anię Grodzką? Grodzkiego? z opowiastkami jak to był/a molestowana/y. Wszak to teraz obciach być nie molestowaną. Nawet siusiu majtki będą się teraz licytować, która była więcej razy molestowana.
  • ~cv
    (2017-11-09 15:14)
    Tak do kompletu.Milion dolarów w studolarówkach waży 8kg
  • ~babo do ******
    (2017-11-09 14:58)
    Tego potwora nawet przez patyk bym nie dotknął,......co ona o sobie ma takie mniemanie.?
  • ~Jajkonik
    (2017-11-09 14:54)
    Leee...myslalem, ze napisze, ze ją ktos zlapal za jaja ;p
  • ~Agata
    (2017-11-09 14:39)
    Szalenstwo ogarnelo na calym swiecie kobiety . Rozumie, jezeli naglasniana jest sytuacja od razu. Ale po pol wieku niektorym baba przypomnialo sie, ze jakis chlop dotnal jej biustu. Swiat przewraca sie do ghory mogami. Jak siedzialyscie cicho to pozwolcie teraz tym chlopa umrzec w spokoju. Ostatnio wyczytalam, ze 64 letniej aktorce niemieckiej przypomnialo sie ze jak byla mloda , jakis aktor ja molestowal, bo ciagle staral jak przytulac. Dla mnie jest to wiecej jak smieszne. A moze jest to tesknota, zer ich cos takiego nie spotkalo. Wiec pomazyc dobra rzecz,
  • ~j.jan
    (2017-11-09 14:05)
    Dziwie się kobietom iz dopiero teraz "po latach" przypomniały sobie ,że ktos ich łapał za cyce. A gdzie były do tej pory. Kobiety przestańcie biadolić a czyncie dobrze.

Może zainteresować Cię też: