Chodakowska do Wellman: Jak zgrabna, to głupia? Aż tak uwiera jędrna d...?

| Aktualizacja:

Dorota Wellman w felietonie dla „Wysokich Obcasów” ostro skrytykowała modę na eksponowanie w sieci swojego ciała. Tekst najwyraźniej dotknął Ewę Chodakowską, która postanowiła odnieść się do zarzutów dziennikarki.

wróć do artykułu
  • ~nofatman
    (2017-10-10 12:28)
    I dobrze Chodakowska odpowiedziała. Wellman jak wygląda każdy widzi. A w głowie chyba też tłusto, skoro takie teksty wypisuje.
  • ~zrzędas
    (2017-10-10 12:42)
    Jędrna, tłusta o co chodzi robalom w grobie każda wygód,i
  • ~Czytacz:)
    (2017-10-10 12:55)
    Przecież ma okazję nie tylko pisać ,ciekawe czy przekazała swoje "mądrości" bezpośrednio koleżance w pracy (na przemian prowadzą DDTVN) .Kingusia uwielbia zamieszczać swoje zdjęcia np w bikini (przerobione w foto-szopie ?)
  • ~ Ewa Rączkowska
    (2017-10-10 13:26)
    Wole jędrną pupe Chodakowskiej niż tłustą Wellman!
  • ~karramba
    (2017-10-10 13:35)
    nie lubię pani Doroty, ale faktycznie odpowiedź pani Chodakowskiej utwierdziła mnie jednak w przekonaniu , że pani Chodakowska zaczyna i kończy się na d...e, gdzieś po drodze zginął mózg , który powinien się znajdować w okolicy twarzy konia.No cóż pustaki pokazuję to, co maja ładne.
  • ~kob
    (2017-10-10 14:10)
    nie wszyscy możemy być w formę lani, każdy ma prawo do własnego zdania,
  • ~Polki powinny byc madrzejsze
    (2017-10-10 14:23)
    Dorota Wellman zawsze promowala modelki, golizne - i nagle jej sie cos przestawilo???. Po prostu coraz wiecej osob widzi pustke promowania wlasnego ciala - chociaz wazniejszy zawsze byl duch, wnetrze - a nie gole brzuchy (czy pupy, tak eksponowane przez mlode Polki w ostatnich latach) To wlasnie te brzuchy i pupy promowala wlasnie Wellman. Niby bardzo katolicka mloda dziewczyna pokazuje swoj ciazowy brzuch, chwali Fast and Furious, szybkie, niesamowicie drogie fury, uwielbia LGBT i lewacki zdemoralizowany antychrzescijanski Hollywood - i chwali sie swoja katolicka wiara?? Pomieszanie z poplataniem. A teraz jakas dziwna nieszczera walka na slowa celebrytki z celebrytka...
  • ~aaa
    (2017-10-10 14:53)
    Chodakowska może zgrabna ale twarz bardzo przeciętna.
  • ~patataj
    (2017-10-10 15:23)
    No i koń poniósł...
  • ~wania
    (2017-10-10 15:35)
    Ta Pani wyglada jak Koń. Nie podałbym jej bata do szczęki.
  • ~kk
    (2017-10-10 15:42)
    Niech stanie Chodakowska z Welman i rozwiążą test na IQ,zobaczymy czy koń czy "tłusta"Ja uważam że inteligencją wiedzą czy mądrością z elokwencją to Choda... może zamiatać za Welm... Widać było pustote E Ch jak pokazała fotki na jakimś tam ślubie.Koment zbędny bo musiał by być ordynarny
  • ~ ect ...
    (2017-10-10 18:09)
    Wellman już dawno się w głowie POprzewracało, ale w du*ie ma jeszcze sporo przestrzeni, więc cieszmy się, że jest osobą publiczną, gdyż dzięki takim jak ona najazd islamskich najeźdźców nam nie grozi, gdyż oni też nie są ślepi, a nasze miłe i zgrabne matki, żony, córki, będą mogły bezstresowo i bezpiecznie poruszać się po Polsce. Pani Wellman - smacznego!
  • ~ciekawy
    (2017-10-10 19:42)
    A co na to komisja weneryczna, czy to jest zgodne z prostytucją ?
  • ~hulk
    (2017-10-10 19:58)
    niezbyt atrakcyjne kobiety zawsze próbują dopiec tym atrakcyjnym, taka ich natura, to czysta zazdrość, choć żadna się do tego nie przyzna. Pani Wellman niepotrzebnie zabiera głos w tej sprawie bo to znaczy że zżera ją zazdrość
  • ~giba
    (2017-10-10 20:04)
    Chodakowska może i z twarzy nie jest najpiękniejsza ale jest zgrabna, wypromowała się skutecznie i dzięki temu zarobiła parę milionów. To znaczy że jest także mądra i sprytna. Pewnie ze wszystkich krytykujących ją nieudaczników się tylko śmieje.
  • ~gośc
    (2017-10-10 23:07)
    Kobiety w leginsach i bez góry zakrywającej pupę wyglądają wulgarnie.
  • ~ya
    (2017-10-10 23:25)
    Wellman ...well..wygląda jak man. Bezczelna chłopka której się wydaje ze błyszczy inteligencja bo jest w tv. Żenująca pseudo gwiazda z wyglądem do radia. Może Chodakowska ma twarz konia ale nie wygląda jak kupa *****
  • ~nadia
    (2017-10-11 02:28)
    w XXI wieku nie ma kobiet z nadwagą, są tylko przewlekle przekarmione. to co moze jeszcze jednego batonika i popitka z colą ?
  • ~Patryk
    (2017-10-11 02:43)
    Wellmann nie moze nosic wysokich obcasow bo by sie pod jej ciezarem pourywaly, to chociaz se napisala do wysokich obcasow...
  • ~Ttt
    (2017-10-11 03:16)
    Pani Ch. z przykrością muszę przyznać, że ty jednak jesteśs głupią blondynką.

Może zainteresować Cię też: