Profil o nazwie @chodastyle zawierał zdjęcia stylizacji Ewy Chodkowskiej i podobnie jak inne profile trenerki zyskał sporą rzeszę followersów. Ostatnio jednak gwiazda fitnessu postanowiła zamienić go na profil nowo założonej przez siebie marki kostiumów kąpielowych.

Reklama

Wiele osób, które obserwowały @chodastyle poczuło się oszukanych przez Ewę:

Strasznie słabe. Podstępne nałapanie niczego nieświadomych follersów i sprzedanie profilu - nagle okazuje się że obserwuję coś co mnie kompletnie nie interesuje. Zagranie bardzo nie fair, czyżby zaczynała się faza pt. "niech się lajki zgadzajo"? Tak, czy siak, znikam stąd

Opuszczam profil. Niestety nie Jesteś już w moich oczach wiarygodna.

Reklama

trzeba szanować swoich fanów... jeśli ktoś tam przyszedł po inspiracje to powinien tam zobaczyć. Ta strona była po prostu po to żeby zebrać obserwatorów. Profil Ewy z batonikami jakoś nie osiąga 158 tysięcy obserwatorów, a strona z strojami kapielowymi też nie osiągnęła by takiego wyniku i to bez żadnego wysiłku. Chodzi o szacunek. Jasne można odlubic, ale większość osób jest nie świadoma co się wydarzyło i nawet nie wiedzą którą stronę polubili.

Reklama

Chodakowska z początku odpowiadała na poszczególne krytyczne komentarze, w końcu jednak postanowiła napisać oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swojego posunięcia:

Odnośnie przekształcenia profilu z chodastyle na @missionswim.. SOCIAL MEDIA to przede wszystkim WOLNOŚĆ WYBORU! Dzis tu jesteś, jutro Cię nie ma.. bez zobowiązań.. Przez długi czas prowadziłam profil chodastyle, ale jak się okazuje oprócz zdjęc PAPARAZZI nie miałam tam czego wrzucać.. nie potrafię robić sobie zdjęc stylowek 😅nudzi mnie to.. jest czasochłonne i nie odnajduje się w tym.. Podjęłam decyzje ze odpuszczam ten profil .. od paru tygodni nic już nie wrzucałam .. aż do paru dni wstecz, gdzie podjęłam decyzje reanimowania profilu.. będzie FASHION .. plażowo .. Nie przypuszczałam ze podniesie się taka wrzawa.. Nie mam obowiązku kontynuować profilu chodastyle i mogę z nim zrobić co tylko uważam za stosowne.. mogę oczywiście stworzyć nowy profil, ale wtedy przeczytam: „o matko!!! Znowu profil chody! Ileż można” .. no to skorzystałam z tego który już jest :) jedni się ucieszyli.. dwa tysiące osób uznało to za drame i kliknęło unofflow :) śmiało :) nie trzymam przecież na siłe ..

Co sądzicie o całej aferze?