Chodakowska do Wellman: Jak zgrabna, to głupia? Aż tak uwiera jędrna d...?

| Aktualizacja:

Dorota Wellman w felietonie dla „Wysokich Obcasów” ostro skrytykowała modę na eksponowanie w sieci swojego ciała. Tekst najwyraźniej dotknął Ewę Chodakowską, która postanowiła odnieść się do zarzutów dziennikarki.

wróć do artykułu
  • ~habor
    (2017-10-13 16:51)
    Kaszalot Wellmanowa chyba zazdrości, bo nie może zaprezentować swojego zada? Wszystko, co powyżej 30, 35 BMI powinno mieć bana na publiczne media! Co najwyżej osobniki o kroju Wellman mogłyby się prezentować w programach dla niepełnosprawnych i inwalidów. Póki co, Wellman w TV Public, to ewidentna promocja patologii! Jeszcze nie tak dawno esteci wyróżniali 3 najpiękniejsze rzeczy na świecie-koń w galopie, żaglowiec pod pełnymi żaglami i kobieta w tańcu. Teraz można dodać czwarte niebywale piękne zjawisko – w dynamicznym ujęciu zgrabna kobieta w leginsach. Wellmanowa, zamiast przyganiać zdrowiu i pięknu, wytnij z połowę swojego rozdętego śmietnika!
  • ~ask
    (2017-10-12 09:16)
    Tu nie chodzi o problem zdrowego trybu życia - ten jest ok - tylko o zwykłą skromność. Niech sobie te zgrabne laski ćwiczą. Tylko czemu się tak obnażają w strinagach przy wszystkich w necie? Chcą by inni zazdrościli? Szukają faceta? Żaden z powodów nie przemawia do mnie.
  • ~waldek z małkinii
    (2017-10-11 19:27)
    trochę spasła wellman przegięła, widać z daleka, ze śmierci starym łojem
  • ~maly
    (2017-10-11 14:52)
    Welman ta maciora jak Komoroska nadaje się do straszenia dzieci.
  • ~opek
    (2017-10-11 10:56)
    wellmann - pani nie musi pokazywać ani cycków ani tyłka.w imieniu ludzkości zaklinam-niech pani tego nie robi. .
  • ~Jan S.
    (2017-10-11 09:08)
    Trzeba przyznać że usta po botoksie ma ładne widać, że nie robił tego amator tylko mistrz
  • ~DW
    (2017-10-11 08:04)
    Brawo Ewa!
  • ~Sławek
    (2017-10-11 07:24)
    Tłuste prosie coś nie w sosie !
  • ~Genitaliusz
    (2017-10-11 06:52)
    Wszedłbym w Chodakowską w Kaszalota Wellman nie.
  • ~Ttt
    (2017-10-11 03:16)
    Pani Ch. z przykrością muszę przyznać, że ty jednak jesteśs głupią blondynką.
  • ~Patryk
    (2017-10-11 02:43)
    Wellmann nie moze nosic wysokich obcasow bo by sie pod jej ciezarem pourywaly, to chociaz se napisala do wysokich obcasow...
  • ~nadia
    (2017-10-11 02:28)
    w XXI wieku nie ma kobiet z nadwagą, są tylko przewlekle przekarmione. to co moze jeszcze jednego batonika i popitka z colą ?
  • ~ya
    (2017-10-10 23:25)
    Wellman ...well..wygląda jak man. Bezczelna chłopka której się wydaje ze błyszczy inteligencja bo jest w tv. Żenująca pseudo gwiazda z wyglądem do radia. Może Chodakowska ma twarz konia ale nie wygląda jak kupa *****
  • ~gośc
    (2017-10-10 23:07)
    Kobiety w leginsach i bez góry zakrywającej pupę wyglądają wulgarnie.
  • ~giba
    (2017-10-10 20:04)
    Chodakowska może i z twarzy nie jest najpiękniejsza ale jest zgrabna, wypromowała się skutecznie i dzięki temu zarobiła parę milionów. To znaczy że jest także mądra i sprytna. Pewnie ze wszystkich krytykujących ją nieudaczników się tylko śmieje.
  • ~hulk
    (2017-10-10 19:58)
    niezbyt atrakcyjne kobiety zawsze próbują dopiec tym atrakcyjnym, taka ich natura, to czysta zazdrość, choć żadna się do tego nie przyzna. Pani Wellman niepotrzebnie zabiera głos w tej sprawie bo to znaczy że zżera ją zazdrość
  • ~ciekawy
    (2017-10-10 19:42)
    A co na to komisja weneryczna, czy to jest zgodne z prostytucją ?
  • ~ ect ...
    (2017-10-10 18:09)
    Wellman już dawno się w głowie POprzewracało, ale w du*ie ma jeszcze sporo przestrzeni, więc cieszmy się, że jest osobą publiczną, gdyż dzięki takim jak ona najazd islamskich najeźdźców nam nie grozi, gdyż oni też nie są ślepi, a nasze miłe i zgrabne matki, żony, córki, będą mogły bezstresowo i bezpiecznie poruszać się po Polsce. Pani Wellman - smacznego!
  • ~kk
    (2017-10-10 15:42)
    Niech stanie Chodakowska z Welman i rozwiążą test na IQ,zobaczymy czy koń czy "tłusta"Ja uważam że inteligencją wiedzą czy mądrością z elokwencją to Choda... może zamiatać za Welm... Widać było pustote E Ch jak pokazała fotki na jakimś tam ślubie.Koment zbędny bo musiał by być ordynarny
  • ~wania
    (2017-10-10 15:35)
    Ta Pani wyglada jak Koń. Nie podałbym jej bata do szczęki.