Anka jest już po wstępnych nagraniach. Wypadła nawet dobrze, ale każdy teraz czeka na akceptację Gospodarka. Bez jego zgody nie ruszą dalsze prace nad filmem. Jeśli nie zobaczy w aktorce swojej matki, poszukiwania odtwórców głównych ról zaczną się na nowo - mówi w rozmowie z "SE" osoba związana z rodziną.

Reklama

Wielokrotnie typowana na młodą Violettę, jest też Margaret, która według tabloidu może ciągle liczyć na zaproszenie na zdjęcia próbne. Ostatnio coraz głośniej mówi się o kandydaturze Izy Miko. - Najlepiej poradziłaby sobie ze zdjęciami w USA, ma świetny ruch sceniczny i największe doświadczenie. Jej nazwisko pomogłoby wypromować film za oceanem, na czym bardzo zależy panu Krzysztofowi. Jedynym minusem może być tylko kwota, bo Iza najtańsza nie jest - dodaje informator "SE".

Ostatecznie cała produkcja ma ruszyć na jesieni. Reżyserią filmu zajmie się Karolina Bielawska, wielokrotnie nagradzana dokumentalistka, ostatnio pracująca przy serialu "Na Wspólnej". Współautorami scenariusza są Krzysztof i Małgorzata Gospodarkowie.