Tyszkiewicz do uczestniczki "Tańca z gwiazdami": Jakby pani zrzuciła 20 kilo, to byłoby pani lżej

| Aktualizacja:

Beata Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami" zwykle jest najbardziej łaskawą jurorką. Ostatnio jednak, oceniając taniec Dominiki Gwit, aktorka pokusiła się o uwagę, która wprawiła uczestniczkę w zakłopotanie.

wróć do artykułu
  • ~Carmen
    (2017-03-27 18:11)
    No przeciez ma racje. Ja przez grype schudlam tylko 4 kilo i kiedy poszlam na zumbe , to czulam sie lekka jak piorko. Teraz , niestety, mam znowu " stara" wage i shaking jest bardziej uciazliwe! owu
  • ~krajanka
    (2017-03-27 18:40)
    Takie komentarze,to dla pospolstwa.Widac jednak,ze i hrabina cos z manierami na bakier.
  • ~vc
    (2017-03-27 19:43)
    Ale przecież ma rację i to,że powiedziała prawdę
  • ~Kobieta z USA.
    (2017-03-27 19:57)
    Andrzej Wajda powiedzial ,ze Beata Tyszkiewicz za aktorke sie nie nadaje .A jak widac za jurora tez nie ma praktyki .Troche trzeba kultury miec ,aby kogos nie urazic .Pieknosc jest w oczach patrzacego .B. Tyszkiewicz to sam szkielet chodzacy , ja tylko do trumny wsadzic .
  • ~STEFF
    (2017-03-27 20:49)
    Czego można się spodziewać po TW ? ,nie oglądam tej starej i pomarszczonej hrabianki !!!!!!
  • ~Wagonowy
    (2017-03-27 21:20)
    20kg to początek chyba.
  • ~net
    (2017-03-28 09:02)
    Dlaczego nie wystepuje z Komorowska...zawsze to jakby nie bylo ta sama waga ciezka.
  • ~valto
    (2017-03-28 13:27)
    Przywalila starsza mlodej az jej dech zaparlo !! Zycie jest okrutne ! Pojechala po niej jak bocian po zabie !!
  • ~lech
    (2017-03-28 15:22)
    Ta niby jurorka i TW Sb zna sie tyle na tancu co ja na ksiezycu!!!!Stara gupawa towarzyszka z PRL u
  • ~Barbara
    (2017-03-28 17:49)
    Powiedziała co myślała. Nie ma w tym nic nie stosownego. Tym mogła jej tylko pomóc, Ta Pani sobie kiedyś przemyśli te słowa. Wolę szczerość do bólu niż zakłamanie.
  • ~www
    (2017-03-28 23:54)
    To tłuste babsko może liczyć jedynie na poprawność polityczną!
  • ~ka-ja
    (2017-04-09 10:27)
    Panią Dominikę podziwiam za sprawność , ale dla mnie taniec to piękno , a to co widzę w Pani Dominiki wykonaniu , niestety , moim zdaniem , piękne nie jest . I p. Tyszkiewicz ma rację , tylko uwaga taka może nie publicznie , bo są przypadki , że tłustość nie jest wynikiem obżarstwa .
  • ~cetnar
    (2017-04-16 06:27)
    Powinna to powiedzieć pani Gwicht w cztery oczy, choć z drugiej strony jeśli ta zdecydowała się w TV publicznie wytrząsać swój tłuszcz na parkiecie, to może i publiczna krytyka nie jest tak niestosowna, jakby się zdawało

Może zainteresować Cię też: