Janda: Artyści, którzy zawodowo służą ludziom, nie mogą udać się na emigrację wewnętrzną

Krystyna Janda z uwagą obserwuje wszystko, co dzieje się obecnie w polskiej polityce. Aktorka nie kryje swojego niepokoju uważa jednak, że jako artystka nie może dla świętego spokoju uciec na emigrację wewnętrzną.

wróć do artykułu
  • ~oficer prowadzący TW Balbiny...
    (2017-02-20 15:36)
    A ta jęczy, że Państwo nie dokłada się do jej interesu! Pogadaj z alimenciarzem może zorganizuje dla ciebie marsz z puszkami!!!!
  • ~litości.
    (2017-02-20 16:58)
    Kobieto spier......j. Daj ludziom wytchnąć ,odpocząc od waszych twarzy.
  • ~jasio
    (2017-02-20 17:35)
    Szkoda wyjedź please
  • ~Zosia
    (2017-02-20 17:47)
    Off you go!
  • ~aj43
    (2017-02-20 17:47)
    tak wyglada kultura pisowcow i to chamstwo rzadzxi krajem
  • ~Hejka
    (2017-02-20 17:52)
    Artystka tak, ale czy Janda to jeszcze artystka czy polityk?
  • ~Ingo
    (2017-02-20 18:32)
    Kasa, kasa, kasa . Za pieniądze będzie chwaliła PiS i Kaczyńskiego. Po co to udawać kogoś innego niż się jest w rzeczywistości. Duda powinien Jej dać jakiś order i zaraz będzie Jej wszystko pasowało. A ci frajerzy z KOD-u niech dalej chodzą i demonstrują.
  • ~moher
    (2017-02-20 18:32)
    nie .nie może pani Krysiu.ale na emeryturke może-o ile odkładał. niech pani odpocznie.i dqa odpocząć.już się pani chyba nażarła?
  • ~zyx
    (2017-02-20 18:41)
    Wszyscy, którzy pracują, ZAWODOWO służą ludziom. Na szczęście nie wszyscy mają tak przerośnięte "ego" i poczucie,że każde ich przemyślenie zasługuje na uwagę świata.
  • ~Zawsze jeszcze pozostaje emigracja zewnętrzna!
    (2017-02-20 18:49)
    Elżbieta Czyżewska przetarła szlak! Iz ra el czeka na Jandę z otwartymi bunkrami!
  • ~kleo
    (2017-02-20 18:57)
    Na chlebek z masełkiem trzeba zap.... p.Krystyno.
  • ~Joszko
    (2017-02-20 19:05)
    Ty stara ruro powinnaś się udać na emigrację , ale zewnętrzną
  • ~Harry Potter
    (2017-02-20 19:21)
    komentarze są dokładnie na poziomie PiSu, w stosunku do tego co mówi pani Janda wypadają żenująco.
  • ~Kolap
    (2017-02-20 19:24)
    Kobieto zacznij się leczyć, psychiatrycznie. Proszę dla dobra nas wszystkich.
  • ~xxx
    (2017-02-20 19:38)
    krycha wyjedź prosimy
  • ~DOctor
    (2017-02-20 19:45)
    Myślałem,że ona jest lekko uPOśledzona , a tu widzę , niestety b. mocno ,,kopnięta" ! No i co tu robić ? Szkoda baby trzeba zamknąć i...... długo leczyć !
  • ~bul
    (2017-02-20 20:23)
    Pani Jando,mozesz udac sie na emigracje,ale zewnetrzna,co robi z czlowieka kasa???
  • ~macio
    (2017-02-20 20:58)
    i ma pani rację , nie można Stać z założonymi rękami i patrzeć jak kraj odchodzi od norm europejskich w kierunku jakiejś dyktatury, nie na darmo się mówi ciemny lud pisowski wszystko kupi , oni się mogą obudzić dopiero z ręką w nocniku , tylko wtedy może być już za późno.
  • ~filip44
    (2017-02-20 21:39)
    Dla mojego świętego spokoju może spokojnie wyjechać za granicę. Uważam że jako właścicielka teatru która dostała mniejsze dofinansowanie w tym roku niż w poprzednich latach powinna siedzieć cicho i pomyśleć o innych którym zabierali lub obcinali dofinansowania żeby tacy klakierzy jak ona mieli
  • ~ide lulu, Bye,see You Tomorrow.
    (2017-02-20 23:00)
    od casuf opoki kamienia lupanego, cyli calej kamieni qupy i HD/ high definicione/, nikt nima hiba zludzen, ze internet otfar Ludziam ocy, i zobacyli na wlasne galy*/sorry/, ze tak naprawde nikt jech nie bronil w Epoce amberowej,ani stocniowej, ani nawet moherowech casach abo inawet sloikowech cy zmywakowech. pozatem wkolo gierlozy nad Kentsynskimi jeziorami i piramidami nic waznego nie zaslo, no pozatym, zepora zaconc myslec o wyborach , ale tech cobedo, a pytata dlacego / Bo NIMA*KITU.