Janda: Artyści, którzy zawodowo służą ludziom, nie mogą udać się na emigrację wewnętrzną

Krystyna Janda z uwagą obserwuje wszystko, co dzieje się obecnie w polskiej polityce. Aktorka nie kryje swojego niepokoju uważa jednak, że jako artystka nie może dla świętego spokoju uciec na emigrację wewnętrzną.

wróć do artykułu
  • ~rkac
    (2017-06-01 06:44)
    Aktorzy - kategoria ludzi chaltury ktorzy powtarzaja cudze teksty. Czesto znanych autorow ale tez zdarza sie ze i swojego oficera prowadzacego. Janda - wyraz ktory teraz powoduje u mnie odruchy cofania.
  • ~Inka
    (2017-02-25 09:27)
    Jaka artystka taki teatr trzeba cos zaproponowac widzom a nie ciagnac kase de fakto nasza z podatkow pokazuje bohomazy to takie skutki kiedys moze byla dobra teraz zeszla na psy dotegobroni zlodziei i oszustow ogarnij sie kobieto
  • ~meliorant poglądów.
    (2017-02-23 13:50)
    Janda może i jest bardzo dobrą aktorką,ale też mamy bardzo dobrych krawców, szewców czy piekarzy niekoniecznie znających się na polityce i o tym wiedzących...
  • ~goj
    (2017-02-22 16:37)
    przestan słórzyc a wez sie za robote taczka , grabie i łopata u mie czeka
  • ~r46
    (2017-02-21 16:19)
    Szanowna pani mnie nie musi służyć może wyjechać.
  • ~sw
    (2017-02-21 13:46)
    W wypadku Jandy była to bardzo dobrze opłacana z publicznej kiesy służba. Pytanie tylko komu tak "ofiarnie" służyła?
  • ~ira
    (2017-02-21 02:17)
    Zalosna, widzialem owa artystke w programie Tvn z innymi niestety jedynie glupkowate miny . Nic nie wniosla do dyskusji . Teraz jedynie autoreklama i na barykade z Kijewskim.
  • ~autor nieznany
    (2017-02-20 23:51)
    ot kobita nie wyalienowana, za to slepawa na lewe oko
  • ~gaz
    (2017-02-20 23:34)
    Pani Jando ,rzadko sie zdarza,ze oceniaja cie wszyscy do zera,co oni na ciebie maja????
  • ~Jan Kowalski
    (2017-02-20 23:09)
    Ktoś, kto bawi się w politykę staje się osobą publiczną, której poczynania nie traktuje się już jako prywatne czy zawodowe. Musi się zatem liczyć z reakcjami nieprzyjemnymi i dlatego spokojnie powiadam pani Jandzie: poszła won! zakłana zdziro!
  • ~ide lulu, Bye,see You Tomorrow.
    (2017-02-20 23:00)
    od casuf opoki kamienia lupanego, cyli calej kamieni qupy i HD/ high definicione/, nikt nima hiba zludzen, ze internet otfar Ludziam ocy, i zobacyli na wlasne galy*/sorry/, ze tak naprawde nikt jech nie bronil w Epoce amberowej,ani stocniowej, ani nawet moherowech casach abo inawet sloikowech cy zmywakowech. pozatem wkolo gierlozy nad Kentsynskimi jeziorami i piramidami nic waznego nie zaslo, no pozatym, zepora zaconc myslec o wyborach , ale tech cobedo, a pytata dlacego / Bo NIMA*KITU.
  • ~filip44
    (2017-02-20 21:39)
    Dla mojego świętego spokoju może spokojnie wyjechać za granicę. Uważam że jako właścicielka teatru która dostała mniejsze dofinansowanie w tym roku niż w poprzednich latach powinna siedzieć cicho i pomyśleć o innych którym zabierali lub obcinali dofinansowania żeby tacy klakierzy jak ona mieli
  • ~macio
    (2017-02-20 20:58)
    i ma pani rację , nie można Stać z założonymi rękami i patrzeć jak kraj odchodzi od norm europejskich w kierunku jakiejś dyktatury, nie na darmo się mówi ciemny lud pisowski wszystko kupi , oni się mogą obudzić dopiero z ręką w nocniku , tylko wtedy może być już za późno.
  • ~bul
    (2017-02-20 20:23)
    Pani Jando,mozesz udac sie na emigracje,ale zewnetrzna,co robi z czlowieka kasa???
  • ~DOctor
    (2017-02-20 19:45)
    Myślałem,że ona jest lekko uPOśledzona , a tu widzę , niestety b. mocno ,,kopnięta" ! No i co tu robić ? Szkoda baby trzeba zamknąć i...... długo leczyć !
  • ~xxx
    (2017-02-20 19:38)
    krycha wyjedź prosimy
  • ~Kolap
    (2017-02-20 19:24)
    Kobieto zacznij się leczyć, psychiatrycznie. Proszę dla dobra nas wszystkich.
  • ~Harry Potter
    (2017-02-20 19:21)
    komentarze są dokładnie na poziomie PiSu, w stosunku do tego co mówi pani Janda wypadają żenująco.
  • ~Joszko
    (2017-02-20 19:05)
    Ty stara ruro powinnaś się udać na emigrację , ale zewnętrzną
  • ~kleo
    (2017-02-20 18:57)
    Na chlebek z masełkiem trzeba zap.... p.Krystyno.