Tomasz Kammel o uchodźcach: Trzeba ich przyjmować, otaczać opieką

| Aktualizacja:

Tomasz Kammel nie pierwszy raz zabiera głos w sprawie uchodźców. Do ostatniej wypowiedzi w tym temacie zainspirowało prezentera zdjęcie małego Syryjczyka, uratowanego ze zbombardowanego budynku.

wróć do artykułu
  • ~Iza
    (2016-08-22 14:55)
    Takie oświadczenia ze strony p. Kammela brzmią podejrzanie, bo jeszcze niedawno w prasie były pogłoski na temat jego zachowania w stosunku do własnej matki, która żyła w nędzy, a synalek nie chciał jej pomóc, nawet finansowo... A przechodząc ad rem, nie mam nic przeciwko temu, by p. Kammel przyjął do swojego domu kilka rodzin uchodźców, a najlepiej kilkunastu tych młodych facetów, którzy "pogubili" paszporty, ale I-phony mają, o dziwo! I niech tych wszystkich ludzi karmi, odziewa, zapewni im opiekę lekarską, no i koniecznie jakieś rozrywki, np. młode panienki. Niech to wszystko organizuje za WŁASNE pieniądze. Bo nasz kraj nie ma takich możliwości. Polska musi najpierw zadbać o swoich obywateli. Czekają nas głodowe emerytury, państwowa służba zdrowia kuleje, wielu ludzi żyje poniżej minimum socjalnego. Panie Kammel ma pan okazję, by się wykazać!
  • ~vc
    (2016-08-22 15:24)
    kim pan jest żeby mówić co polacy powinni zrobić z uchodźcami?
  • ~Karol
    (2016-08-22 15:31)
    Niech każdy kto twierdzi, ze należy przyjmować zaprosi sobie choćby jednego do siebie!
  • ~juzef
    (2016-08-22 15:51)
    bolek miał wziąść do siebie uchodźców ale zapomniał-tak jak to co robił jak był młody
  • ~Fvck USA !!!
    (2016-08-22 16:10)
    przeciez to zdjecie to amerykanska propaganda ale naiwni sie nabieraja, to jest show po amerykansku. ze to niby rosjanie zbombardowali a ameryka jest dobra i broni demokracji. je bac usa i gupich polakow co to mysla ze ich ameryka uratuje przed kims - hahahahaha, a komu oprocz niemcow polska potrzebna i do czego ?
  • ~szkoda słów
    (2016-08-22 16:47)
    Nie ,nie ,nie Polska jest bezpieczna póki nie ma w naszym kraju żadnego tałatajstwa zwanego uchodźcami ,emigrantami,imigrantami czy jak ich tam zwać i nikt mnie nie przekona i nie pozwalam aby ich w naszym kraju przyjmować ,dziś pozwolimy na przyjazd 10 rodzin X 10 już jest 100 a za rok już ich bedzie 1000 lub więcej ,a zdanie Kammela mam tam gdzie słońce nie dochodzi
  • ~t.
    (2016-08-22 16:52)
    Czy musicie na tym portalu cytowac wypociny kazdego wariata ?
  • ~Macisław Kereszeni
    (2016-08-22 17:31)
    Lewacki PAJACU ilu Ich przyjmiesz pod swój dach? Ilu dasz wikt i opierunek ? Bo Ja podatnik Polski nie zgadzam się ,by z MOICH podatków utrzymywać Wahabitów. Niech USA przestanie szkolić i opłacać morderców w Syrii do zwalczania LEGALNEGO Rządu. Że są uchodźcy to WINA USA + NATO. To Ich dzieło likwidacja LEGALNYCH Rządów Iraku,Afganistanu,Libii. Więc USA + Francja+ Anglia+ Niemcy biorą Ich do siebie ,a od Polski trzy h-je w bok.
  • ~ax
    (2016-08-22 17:42)
    P.Kamel !!!na co czekasz bogaty jestes to podejmuj ich sobie
  • ~do: Fruzia
    (2016-08-22 17:47)
    Ta narwana kobita niech weźmie sobie paru jurnych. Może się trochę dzięki nim odpręży. Zawsze taka histeryczna.
  • ~lewactwo to zaraza tego świata
    (2016-08-22 17:51)
    Kamel - przyznaj się ilu karmelkowych przyjąłeś pod swoją strzechę ?
  • ~v7
    (2016-08-22 18:04)
    To weź z dziesięciu pod swój dach, a jak po roku będziesz jeszcze żył, to daj znać czy ci dzieci i psa nie przelecieli.
  • ~JOHNY WALKER
    (2016-08-22 19:12)
    ALE ON POWIEDZIAL ZE JEST OSOBA PUBLICZNA WIEC NALEZY GO SLUCHAC BUHAHAHA :D
  • ~hela
    (2016-08-22 19:57)
    Czy mieszkańcy Aleppo marzą o wyjeździe do obcego kraju, do ludzi o obcej kulturze? obcym języku? Czy w razie wojny w Europie Pan Kammel będzie chciał żeby część jego rodziny wyjechała do jakiegoś afrykańskiego kraju? Gdzie wszyscy mówią w nieznanym języku? Pomagajmy ludziom w ich środowisku, kulturze, języku. Jak? Mamy tysiące dobrze opłacanych światowych polityków niech myślą, ale szybko.
  • ~x ten co zawsze
    (2016-08-22 20:08)
    Niech pan Kammel nie nawołuje do pomagania, niech sam pomaga !
  • ~bolek
    (2016-08-22 20:10)
    zapros ich do swojej chaty bo masz duzo miejsca
  • ~cd
    (2016-08-22 20:16)
    Najlepiej tutaj zadziała przykład własny. Czyli p. Kamelu do dzieła. Dobrze pan zarabia, więc utrzymanie choć jednego uchodźcy nie będzie problemem, jeżeli mówi pan szczerze...
  • ~Kac
    (2016-08-22 21:00)
    Wielbłąd bredzi, chyba że go właściciel przekonał.
  • ~Ted Kaczynski
    (2016-08-22 22:11)
    To się nazywa odwaga cywilna: powiedzieć swoje zdanie wiedząc, że ****** od razu zaczną bluzgać hejtem. Szacun, panie Kammel, kimkolwiek Pan jest.
  • ~polowanko_na_kuciaki
    (2016-08-22 22:34)
    Prawda. Ale trzeba otaczać: smołą. Potem zanurzyć w pierzu. A na końcu wypuścić.

Może zainteresować Cię też: