Tomasz Kammel o uchodźcach: Trzeba ich przyjmować, otaczać opieką

| Aktualizacja:

Tomasz Kammel nie pierwszy raz zabiera głos w sprawie uchodźców. Do ostatniej wypowiedzi w tym temacie zainspirowało prezentera zdjęcie małego Syryjczyka, uratowanego ze zbombardowanego budynku.

wróć do artykułu
  • ~chlosta
    (2016-08-23 09:25)
    Ten facet to jeden z tych co nie lubia Polakow...typu "Fruzia"
  • ~chłopak
    (2016-08-23 08:56)
    Może raczej zajmijmy się polskimi dziećmi, które w szkołach nie raz siedzą głodne. Skąd na to wziąć pieniądze? Wycofajmy nasze wojska z tzw."Misji pokojowych". Nie przykładajmy ręki do bandyckich napaści USA - tego największego bandyty na świecie - do agresji na suwerenne kraje .I już będą pieniądze na POLSKIE DZIECI. A bliski wschów niech sam rozwiązuje swoje problemy
  • ~Jarząbek
    (2016-08-23 07:56)
    Kamel lubi Arabów, Arabowie lubią kamele. PS Tak, Kamel nie Kammel, bo Tomcio nazywa się Kamel, z jednym "m".
  • ~MIRSOR
    (2016-08-23 07:48)
    A ty przyjąłeś choć jednego? :)
  • ~ajajaj ajwaj
    (2016-08-23 07:39)
    niema sprawy przyjmuj pod swój dach islamskie rodziny dlaczego tego nie zrobisz dając przykład palancie , do tego ze dwie kozy wielbłąda ,i wybuduj im jeszcze minarety , a na końcu obetną ci łeb maczetą, lub tej rodziny dzieci , tak będziesz miał zapłacone za swoją gościnę
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-08-23 07:19)
    Proponuję aby Kammel przygarną do swojego domu przynajmniej dwie rodziny uchodźców !
  • ~abc de
    (2016-08-23 07:02)
    Nabrac emigrantow, zlikwidowac wlasna panstwowosc, patriotom zamknac usta, poddac sie rzadom lewakow z UE, zgarnac miliardy odszkodowan... marzenia pejsatych
  • ~Kaszubin
    (2016-08-23 01:37)
    Kamelku, chcesz pomagać... pomagaj - weź kilku zdrowych, śniadych facetów do swego domu, którzy uciekając, ponoć przed wojną, zostawili swoje kobiety i dzieci na pastwę losu. Utrzymuj ich, pomagaj, ale z własnej kieszeni. Jesteś gościem naiwnym i bez wyobraźni.
  • ~Anonimus
    (2016-08-23 00:27)
    Kamelku skoro taką skruchę pokazujesz i się wypowiadasz, pokazać proszę jak przejmujesz do siebie uchodźców i im pomagasz, jeden w dzień i domu nie masz bo cię uktrupią i zjedzą na śniadanie
  • ~kibol
    (2016-08-22 23:28)
    jak kamel wezmie choc jednego uchodzca i pozyje z nim we wlasnym domu przez chocby 3 miesiace to znim porozmawiam czy jest happy
  • ~Miro
    (2016-08-22 23:19)
    Wal się Kamel. Porażka.
  • ~Kolo
    (2016-08-22 23:14)
    Przyjmować schabowym i kaszanką, a jak tego będzie mało to dodać po ******** ryju
  • ~polowanko_na_kuciaki
    (2016-08-22 22:34)
    Prawda. Ale trzeba otaczać: smołą. Potem zanurzyć w pierzu. A na końcu wypuścić.
  • ~Ted Kaczynski
    (2016-08-22 22:11)
    To się nazywa odwaga cywilna: powiedzieć swoje zdanie wiedząc, że ****** od razu zaczną bluzgać hejtem. Szacun, panie Kammel, kimkolwiek Pan jest.
  • ~Kac
    (2016-08-22 21:00)
    Wielbłąd bredzi, chyba że go właściciel przekonał.
  • ~cd
    (2016-08-22 20:16)
    Najlepiej tutaj zadziała przykład własny. Czyli p. Kamelu do dzieła. Dobrze pan zarabia, więc utrzymanie choć jednego uchodźcy nie będzie problemem, jeżeli mówi pan szczerze...
  • ~bolek
    (2016-08-22 20:10)
    zapros ich do swojej chaty bo masz duzo miejsca
  • ~x ten co zawsze
    (2016-08-22 20:08)
    Niech pan Kammel nie nawołuje do pomagania, niech sam pomaga !
  • ~hela
    (2016-08-22 19:57)
    Czy mieszkańcy Aleppo marzą o wyjeździe do obcego kraju, do ludzi o obcej kulturze? obcym języku? Czy w razie wojny w Europie Pan Kammel będzie chciał żeby część jego rodziny wyjechała do jakiegoś afrykańskiego kraju? Gdzie wszyscy mówią w nieznanym języku? Pomagajmy ludziom w ich środowisku, kulturze, języku. Jak? Mamy tysiące dobrze opłacanych światowych polityków niech myślą, ale szybko.
  • ~JOHNY WALKER
    (2016-08-22 19:12)
    ALE ON POWIEDZIAL ZE JEST OSOBA PUBLICZNA WIEC NALEZY GO SLUCHAC BUHAHAHA :D