Terlikowska atakuje Cejrowskiego. Zarzuca mu pogardę wobec biednychi oraz kobiet pracujących w domu

| Aktualizacja:

Konserwatywne poglądy i manifestowanie wiary katolickiej, do niedawna czyniły z Wojciecha Cejrowskiego ulubieńca prawicowych mediów. Wszystko się zmieniło, kiedy podróżnik skrytykował program "500+". Jako jedna z pierwszych odpowiedziała mu Małgorzata Terlikowska.

wróć do artykułu
  • ~hey
    (2016-08-12 10:24)
    Dewiant Cejrowski i dewiantka Terlikowska. Niezła para
  • ~ja
    (2016-08-12 10:07)
    Osobiście znam rodzinę z szóstką dzieci... Do tej pory było w miarę w porządku... Zdarzało się jak każdemu, że ojciec se wypił, ale częściej stawał na głowie, żeby dorobić jakkolwiek do pensji... Dostali 500+ na wszystkie dzieci... Jego 17 letni syn powiedział mi że jest tragedia!!! 3000+ miesięcznie i od maja nie widział ojca trzeźwego, nie robi nic, nawet z pracy się zwolnił, matka tyra i tylko awantury w domu się zaczęły... Nie neguję tego programu, na pewno wielu ludziom przyniósł ulgę, ale ile jest właśnie takich rodzin, zwłaszcza na wsi... Tutaj zgodzę się z Panem Cejrowskim, po co ma wycinać trzcinę, czy zbierać jagody, nawet gdyby dostał więcej kasy, to i tak musi się narobić, a tutaj siedzi, boczki opala a kasa sama wpada - za nic nie robienie. Czy ten program pomoże "rozmnażać się"? Chyba tylko tam, gdzie brakuje pracy i jest wysokie bezrobocie...
  • ~tobiasz
    (2016-08-12 15:38)
    Cejrowski to swir .. ale w sprawie 500+ ma 100 procent racji! Terlikowska to ... szkoda nawet pisac o tej .. pani...
  • ~alik
    (2016-08-12 14:34)
    terlikowska jesteś tak samo mądra jak piękna.Ustępujesz tylko krysze p. i beacie k.
  • ~hulahop
    (2016-08-12 11:20)
    oni (pis-ory i pis-orki) tak już mają: zioną jadem nawet wobec siebie
  • ~Marcinek
    (2016-08-12 13:21)
    Cejrowski ma racje. Nalezy inaczej placic podatki, aby wiecej pieniedzy zostalo w portfelu i rob sobie pozniej czlowieku z nimi co chcesz. To jest twoja kasa. A "kindergeld" dawac tylko tym co faktycznie potrzebuja. Kazdemu w potrzebie nalezy pomoc, ale skonczyc z rozdawaniem pieniedzy. Precz z socjalizmem. Pracuje i place podatek dochodowy. Kara za prace. A ten co siedzi i nic nie robi dostaje kase od panstwa. Krotko mowiac: KORWIN!!!!
  • ~jerzys
    (2016-08-12 12:37)
    dobra zmiana zniszczy Cejrowskiego lepiej niech ucieka w podroze
  • ~jandzia
    (2016-08-12 16:42)
    Nie ma pani racji bowiem Cejrowski jest prawdziwym katolikiem miotu toruńskiego . Po prostu boso ale w moherze !
  • ~artur
    (2016-08-12 15:45)
    Nie mogę pojąc jak Pani Pawlikowska mogla wyjśc za kompletnego de..la. To taka wspaniala i inteligentna Dziennikarka.Rowniez piękna kobieta a on znochalem jak kosa.
  • ~Krzysztof Biskup z Katowic
    (2016-08-12 12:45)
    Pani Terlikowska ma racje,moja zona jak rok szkolny to jezdzi z corja 8 lat syn 10 lat do podstawowki,corka 4 lata do przedszkola a syn 10 miesiecy tez z nimi.... dzieci czesto koncza w roznych godzinach ech,w domu tez zona ma ciagle cos do zrobienia,zadnej babci ciotki czy kogos do pomocy no bo ja pracuje po 250 godz w miesiacu,i to jest w Katowicach duzym miescie za to 500+ to wielkie dzieki dla tego RZADU aha to nie wstyd sie przedstawic Krzysztof Biskup pozdrawiam wszystkie Polskie Matki
  • ~gos
    (2016-08-12 22:26)
    ma Cejrowski rację, z tego rozdawnictwa nic dobrego nie wyniknie, a pani Terlikowska to jest bardzo ograniczona umysłowo kobieta, coś jej się w głowie pokiełbasiło, jaka pogarda wobec biednych?chyba ma siebie namyśli,
  • ~qazer
    (2016-08-12 18:34)
    Cejrowski to palant, który jeździ do Afryki i przekonuje szamanów, że religia katolicka jest wyższa od animizmu, a to oczywista bzdura, a rozdają im błyskotki i żywność za konwersję
  • ~Drzazga 101
    (2016-08-12 18:47)
    O Matko, jeżeli to żona TEGO Terlikowskiego, to wszystko jest JEST jasne, jak piwo żywieckie, kuervas!! Wojtuś, czniaj koncertowo na te dupowłaźninne insyuacje i rób swoje, bo ropbisz to najlepiej w promienu 1.000 mil morskich !!!
  • ~jiss
    (2016-08-12 18:27)
    Zamiast kasy to talony żywnościowe jak na święta
  • ~ania
    (2016-08-12 23:18)
    Program 500plus powinien być tylko dla potrzebujących rodzin - mysle, ze korekta tego programu jest bardzo potrzebna. Z drugiej strony, mimo tego, ze może rozleniwiać niektore osoby, faktem jest, ze przyczyni się tez do zwiększenia liczebności Polakow. Co do opodatkowania zagranicznych banków i wielopowierzchniowych supermarketow - ten program był doskonaly. Tak wiec, reformy jak na razie ida w dobrym kierunku, nie ma co narzekac, p. Cejrowski, w przeciwnym razie będzie z powrotem Tuskolandia
  • ~A w Brukseli od dawna mają taki plan
    (2016-08-13 06:45)
    - żeby zrzucać ludziom pieniądze z helikopterów!
  • ~E
    (2016-08-12 22:21)
    Pan C ma błysk w oku, którego pani T niestety, brak. Pani T nikt nie uwierzy, nawet, kiedy mówi prawdę. Więc lepiej niech milczy.
  • ~katole
    (2016-08-13 05:58)
    to są ludzie którzy nie rozumieją słów tolerancja i kompromis.wg nich najlepszym rozwiazaniem jest urwanie łba przeciwnikowi.
  • ~Nicśmiesznego
    (2016-08-14 07:55)
    Pomysł z 500 plus jest dobry ale mocno spóźniony... Co do przyznawania dodatku, to powienien on przysługiwać tylko rodzinom pracujacym, jako ulga podatkowa. Obecnie rodziny o charakterze biesiadnoym przeznaczaja kasę na alkohol i inne rozrywki. PIS niestety robi przysługę Polsce w budowaniu patologii. Jarosław Kaczyński buduje Polskę biedaków bez szans na emerytury...idąc za słowami sp. Lecha na budynkach ZUS będzie wielki napis cytat: ********* dziadu!.
  • ~Tami
    (2016-08-13 01:48)
    Jedno głupsze od drugiego .... Jak oni przetransformowali się ze średniowiecza ? Kto wymyślił tę maszynę czasu która sprowadziła na nas inwazję THEBILI ?