Terlikowska atakuje Cejrowskiego. Zarzuca mu pogardę wobec biednychi oraz kobiet pracujących w domu

| Aktualizacja:

Konserwatywne poglądy i manifestowanie wiary katolickiej, do niedawna czyniły z Wojciecha Cejrowskiego ulubieńca prawicowych mediów. Wszystko się zmieniło, kiedy podróżnik skrytykował program "500+". Jako jedna z pierwszych odpowiedziała mu Małgorzata Terlikowska.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2016-08-12 10:07)
    Osobiście znam rodzinę z szóstką dzieci... Do tej pory było w miarę w porządku... Zdarzało się jak każdemu, że ojciec se wypił, ale częściej stawał na głowie, żeby dorobić jakkolwiek do pensji... Dostali 500+ na wszystkie dzieci... Jego 17 letni syn powiedział mi że jest tragedia!!! 3000+ miesięcznie i od maja nie widział ojca trzeźwego, nie robi nic, nawet z pracy się zwolnił, matka tyra i tylko awantury w domu się zaczęły... Nie neguję tego programu, na pewno wielu ludziom przyniósł ulgę, ale ile jest właśnie takich rodzin, zwłaszcza na wsi... Tutaj zgodzę się z Panem Cejrowskim, po co ma wycinać trzcinę, czy zbierać jagody, nawet gdyby dostał więcej kasy, to i tak musi się narobić, a tutaj siedzi, boczki opala a kasa sama wpada - za nic nie robienie. Czy ten program pomoże "rozmnażać się"? Chyba tylko tam, gdzie brakuje pracy i jest wysokie bezrobocie...
  • ~hey
    (2016-08-12 10:24)
    Dewiant Cejrowski i dewiantka Terlikowska. Niezła para
  • ~hulahop
    (2016-08-12 11:20)
    oni (pis-ory i pis-orki) tak już mają: zioną jadem nawet wobec siebie
  • ~jerzys
    (2016-08-12 12:37)
    dobra zmiana zniszczy Cejrowskiego lepiej niech ucieka w podroze
  • ~Krzysztof Biskup z Katowic
    (2016-08-12 12:45)
    Pani Terlikowska ma racje,moja zona jak rok szkolny to jezdzi z corja 8 lat syn 10 lat do podstawowki,corka 4 lata do przedszkola a syn 10 miesiecy tez z nimi.... dzieci czesto koncza w roznych godzinach ech,w domu tez zona ma ciagle cos do zrobienia,zadnej babci ciotki czy kogos do pomocy no bo ja pracuje po 250 godz w miesiacu,i to jest w Katowicach duzym miescie za to 500+ to wielkie dzieki dla tego RZADU aha to nie wstyd sie przedstawic Krzysztof Biskup pozdrawiam wszystkie Polskie Matki
  • ~Marcinek
    (2016-08-12 13:21)
    Cejrowski ma racje. Nalezy inaczej placic podatki, aby wiecej pieniedzy zostalo w portfelu i rob sobie pozniej czlowieku z nimi co chcesz. To jest twoja kasa. A "kindergeld" dawac tylko tym co faktycznie potrzebuja. Kazdemu w potrzebie nalezy pomoc, ale skonczyc z rozdawaniem pieniedzy. Precz z socjalizmem. Pracuje i place podatek dochodowy. Kara za prace. A ten co siedzi i nic nie robi dostaje kase od panstwa. Krotko mowiac: KORWIN!!!!
  • ~alik
    (2016-08-12 14:34)
    terlikowska jesteś tak samo mądra jak piękna.Ustępujesz tylko krysze p. i beacie k.
  • ~keyser soze
    (2016-08-12 15:22)
    Czyżby Cejrowski dołączyłby do grona "swoich zdrajców", jak Staniszkis? Czekam na rozwój wydarzeń.
  • ~tobiasz
    (2016-08-12 15:38)
    Cejrowski to swir .. ale w sprawie 500+ ma 100 procent racji! Terlikowska to ... szkoda nawet pisac o tej .. pani...
  • ~artur
    (2016-08-12 15:45)
    Nie mogę pojąc jak Pani Pawlikowska mogla wyjśc za kompletnego de..la. To taka wspaniala i inteligentna Dziennikarka.Rowniez piękna kobieta a on znochalem jak kosa.
  • ~jandzia
    (2016-08-12 16:42)
    Nie ma pani racji bowiem Cejrowski jest prawdziwym katolikiem miotu toruńskiego . Po prostu boso ale w moherze !
  • ~jiss
    (2016-08-12 18:27)
    Zamiast kasy to talony żywnościowe jak na święta
  • ~qazer
    (2016-08-12 18:34)
    Cejrowski to palant, który jeździ do Afryki i przekonuje szamanów, że religia katolicka jest wyższa od animizmu, a to oczywista bzdura, a rozdają im błyskotki i żywność za konwersję
  • ~Drzazga 101
    (2016-08-12 18:47)
    O Matko, jeżeli to żona TEGO Terlikowskiego, to wszystko jest JEST jasne, jak piwo żywieckie, kuervas!! Wojtuś, czniaj koncertowo na te dupowłaźninne insyuacje i rób swoje, bo ropbisz to najlepiej w promienu 1.000 mil morskich !!!
  • ~Małgorzata
    (2016-08-12 18:54)
    model chrześcijański to praca kobiety na 1 etat( może być w domu) ale jeden (w praktyce ma 2 albo 3) bo przecież dziecko płacze też w nocy,gorączkę ma tez w nocy i ma jeszcze iść do pracy na drugi etat.Pan Prezydent podpisał 12 zł na godzinę pracy (a kobieta czy mężczyzna pracują przy dziecku 24 godziny na dobę jeśli chcą wychować dzieci na ludzi )-czytanie książeczek ,tłumaczenie,rozmowy,nawiązywanie relacji-nauczenie uczuć tych szlachetnych . Aktorzy dostają oskary za film za pracę kilku miesięcy.A co jest za wychowanie praworządnego obywatela- człowieka przez 18 lat?pogarda dla bezcennej pracy mam i ojców.panie Cejrowski(celowo z małej litery).Po chrześcijańsku to jest napisane "co człowiek sieje to będzie zbierać"(nie chodzi o szczaw) ale o Pana butę.Podoba mi się jak Pan w studio nie idzie za większością i siedzi Pan bez butów -boso.Ja ostatnio zamiast pójść za większością kupiłam mleko i piłam sobię jak koka kolę (piszę celowo koka kola bo jestem w Polsce i jestem z tego dumna (a studiowałam filologię angielską) to ma być tak napisane -bo miałam takiego smaka (nie jestem w ciąży).panie Cejrowski( tu mała lekcja pokory dla Pana) są rzeczy które można się od Pana czegoś nauczyć.Ale tak po chrzescijańsku to trzeba tak jest napisane w Biblii żeby doceniać pracę tą nie widoczną od razu("szanujcie ludzi wszelkiego pokroju"( jest napisane "niech nie wie twa lewica co czyni Twa prawica").Obywatel Polski jest widoczny tak mniej więcej po 18 latach.Społeczeństwo składa się z takich nie widocznych prac( 24 godzinnej sprzątaczki,kucharki,księgowej,pielęgniarki ) milionów matek i ojców. szalone tępo życia tego systemu jak Pan Cejrowski ma możliwość ocenić z drugim systemem(Arizona?) powinna Pana skłonić do wybrania tego co najlepsze i propagowania tego co najlepsze w Polsce.Ponadto widzę to że w końcu samce poczują się lepiej w Polsce.To mężczyżni mają upolować coś dla swojego stada (chodzi mi i o rodzinę i o Polskę).My kobiety o tym wiemy a Pan Panie samcu?
  • ~saaa
    (2016-08-12 20:38)
    cudo z parciem na szkło i pensje 70% to można tak gadac
  • ~GC
    (2016-08-12 21:54)
    lubię Pana Wojtka, ale zbyt często w sytuacjach trudnych się onanizuje wśród innych (mniejszych - bez kolorowej koszuli) , wtedy jest jak luźna skóra na członku. W te i we w te pełni tę samą rolę. :) Pozdrawiam. GC
  • ~E
    (2016-08-12 22:21)
    Pan C ma błysk w oku, którego pani T niestety, brak. Pani T nikt nie uwierzy, nawet, kiedy mówi prawdę. Więc lepiej niech milczy.
  • ~gos
    (2016-08-12 22:26)
    ma Cejrowski rację, z tego rozdawnictwa nic dobrego nie wyniknie, a pani Terlikowska to jest bardzo ograniczona umysłowo kobieta, coś jej się w głowie pokiełbasiło, jaka pogarda wobec biednych?chyba ma siebie namyśli,
  • ~ania