Terlikowska atakuje Cejrowskiego. Zarzuca mu pogardę wobec biednychi oraz kobiet pracujących w domu

| Aktualizacja:

Konserwatywne poglądy i manifestowanie wiary katolickiej, do niedawna czyniły z Wojciecha Cejrowskiego ulubieńca prawicowych mediów. Wszystko się zmieniło, kiedy podróżnik skrytykował program "500+". Jako jedna z pierwszych odpowiedziała mu Małgorzata Terlikowska.

wróć do artykułu
  • ~m949
    (2016-09-02 06:55)
    Dla mnie szatan ma postać i charakter Cejrowskiego .....
  • ~kubi
    (2016-08-15 19:31)
    Ogólnie Wojciech Cejrowski ma poglądy nieco (zaznaczam: nieco) w stylu Korwina Miki i Donalda Trumpa. Program 500+ jest w toku wdrażania i obserwacji. Jeśli menele będą przepijać kasę, to zaczną dostawać, bony, talony czy kartki na ściśle określone cele. Natomiast już dawno nie widziałem tylu kobiet w ciąży (nie menelek) co teraz. I o to w tym programie chodzi. polaków ma przybywać (jak chce PiS), a nie ubywać, jak realizowała te dyspozycje ekipa Donalda Trumpska
  • ~Beata
    (2016-08-14 17:29)
    Pan Cejrowski ma rację,znam kobietę mającą sześcioro dzieci i partnera.Pobiera alimenty z funduszu na każde dziecko w maksymalnej kwocie i teraz pieniądze z programu 500+.Ani ona ani jej partner nie skalali się robotą i raczej nie skalają.Żyją na dobrym poziomir.O sobie powiem,samotna matka jednego dziecka,dziś już dorosłego i pensja jedna z najniższych w tym kraju.Dochód do FA zawsze przekroczony o kilkanaście zł.Pracowałam i pracuję ciężko fizycznie.Żeby kupić kurtkę,buty,zeszyty,książki zasuwałam popołudniami na czarno.Czasem żyć się odechciewało.To już za mną,syn skończył szkołę i pracuje,a ja do dziś słyszę od znajomych wyrazy szacunku i pytania jak ja dałam sobie radę.Syn miał poważne problemy zdrowotne,do MOPS-u poszłam jedyny raz i była to jedno z bardziej upokarzających sytuacji w moim niełatwym życiu
  • ~x ten co zawsze
    (2016-08-14 08:55)
    Praca kobiet w domu? Gdzie jest powiedziane, że kobieta która nie pracuje zawodowo to w domu nic tylko sprząta, dogląda dzieci, gotuje i dba o rodzinę. Nic bardziej mylnego. Te kobiety spędzają masę czasu na plotkach u sąsiadek, same są rozmemłane, w domu nieposprzątane, okna brudne, dzieci nie zawsze zadbane, a gonione do roboty za leniwą mamusię. Kobiety pracujące są lepiej zorganizowane, muszą się sprężać żeby wszystko zrobić, bardziej angażują mężów do pomocy. To jest znacznie lepsze dla rodziny.
  • ~Nicśmiesznego
    (2016-08-14 07:55)
    Pomysł z 500 plus jest dobry ale mocno spóźniony... Co do przyznawania dodatku, to powienien on przysługiwać tylko rodzinom pracujacym, jako ulga podatkowa. Obecnie rodziny o charakterze biesiadnoym przeznaczaja kasę na alkohol i inne rozrywki. PIS niestety robi przysługę Polsce w budowaniu patologii. Jarosław Kaczyński buduje Polskę biedaków bez szans na emerytury...idąc za słowami sp. Lecha na budynkach ZUS będzie wielki napis cytat: ********* dziadu!.
  • ~A w Brukseli od dawna mają taki plan
    (2016-08-13 06:45)
    - żeby zrzucać ludziom pieniądze z helikopterów!
  • ~kunta kinte
    (2016-08-13 06:28)
    oj oj panu W.C. chodziło tylko o to że za 500zł miał niwolnika co mu zrobił wszystko a teraz bedzie musiał niewolnikowi zapłacic tyle ile sie należy ot i wszystko
  • ~katole
    (2016-08-13 05:58)
    to są ludzie którzy nie rozumieją słów tolerancja i kompromis.wg nich najlepszym rozwiazaniem jest urwanie łba przeciwnikowi.
  • ~Tami
    (2016-08-13 01:48)
    Jedno głupsze od drugiego .... Jak oni przetransformowali się ze średniowiecza ? Kto wymyślił tę maszynę czasu która sprowadziła na nas inwazję THEBILI ?
  • ~ania
    (2016-08-12 23:18)
    Program 500plus powinien być tylko dla potrzebujących rodzin - mysle, ze korekta tego programu jest bardzo potrzebna. Z drugiej strony, mimo tego, ze może rozleniwiać niektore osoby, faktem jest, ze przyczyni się tez do zwiększenia liczebności Polakow. Co do opodatkowania zagranicznych banków i wielopowierzchniowych supermarketow - ten program był doskonaly. Tak wiec, reformy jak na razie ida w dobrym kierunku, nie ma co narzekac, p. Cejrowski, w przeciwnym razie będzie z powrotem Tuskolandia
  • ~gos
    (2016-08-12 22:26)
    ma Cejrowski rację, z tego rozdawnictwa nic dobrego nie wyniknie, a pani Terlikowska to jest bardzo ograniczona umysłowo kobieta, coś jej się w głowie pokiełbasiło, jaka pogarda wobec biednych?chyba ma siebie namyśli,
  • ~E
    (2016-08-12 22:21)
    Pan C ma błysk w oku, którego pani T niestety, brak. Pani T nikt nie uwierzy, nawet, kiedy mówi prawdę. Więc lepiej niech milczy.
  • ~GC
    (2016-08-12 21:54)
    lubię Pana Wojtka, ale zbyt często w sytuacjach trudnych się onanizuje wśród innych (mniejszych - bez kolorowej koszuli) , wtedy jest jak luźna skóra na członku. W te i we w te pełni tę samą rolę. :) Pozdrawiam. GC
  • ~saaa
    (2016-08-12 20:38)
    cudo z parciem na szkło i pensje 70% to można tak gadac
  • ~Małgorzata
    (2016-08-12 18:54)
    model chrześcijański to praca kobiety na 1 etat( może być w domu) ale jeden (w praktyce ma 2 albo 3) bo przecież dziecko płacze też w nocy,gorączkę ma tez w nocy i ma jeszcze iść do pracy na drugi etat.Pan Prezydent podpisał 12 zł na godzinę pracy (a kobieta czy mężczyzna pracują przy dziecku 24 godziny na dobę jeśli chcą wychować dzieci na ludzi )-czytanie książeczek ,tłumaczenie,rozmowy,nawiązywanie relacji-nauczenie uczuć tych szlachetnych . Aktorzy dostają oskary za film za pracę kilku miesięcy.A co jest za wychowanie praworządnego obywatela- człowieka przez 18 lat?pogarda dla bezcennej pracy mam i ojców.panie Cejrowski(celowo z małej litery).Po chrześcijańsku to jest napisane "co człowiek sieje to będzie zbierać"(nie chodzi o szczaw) ale o Pana butę.Podoba mi się jak Pan w studio nie idzie za większością i siedzi Pan bez butów -boso.Ja ostatnio zamiast pójść za większością kupiłam mleko i piłam sobię jak koka kolę (piszę celowo koka kola bo jestem w Polsce i jestem z tego dumna (a studiowałam filologię angielską) to ma być tak napisane -bo miałam takiego smaka (nie jestem w ciąży).panie Cejrowski( tu mała lekcja pokory dla Pana) są rzeczy które można się od Pana czegoś nauczyć.Ale tak po chrzescijańsku to trzeba tak jest napisane w Biblii żeby doceniać pracę tą nie widoczną od razu("szanujcie ludzi wszelkiego pokroju"( jest napisane "niech nie wie twa lewica co czyni Twa prawica").Obywatel Polski jest widoczny tak mniej więcej po 18 latach.Społeczeństwo składa się z takich nie widocznych prac( 24 godzinnej sprzątaczki,kucharki,księgowej,pielęgniarki ) milionów matek i ojców. szalone tępo życia tego systemu jak Pan Cejrowski ma możliwość ocenić z drugim systemem(Arizona?) powinna Pana skłonić do wybrania tego co najlepsze i propagowania tego co najlepsze w Polsce.Ponadto widzę to że w końcu samce poczują się lepiej w Polsce.To mężczyżni mają upolować coś dla swojego stada (chodzi mi i o rodzinę i o Polskę).My kobiety o tym wiemy a Pan Panie samcu?
  • ~Drzazga 101
    (2016-08-12 18:47)
    O Matko, jeżeli to żona TEGO Terlikowskiego, to wszystko jest JEST jasne, jak piwo żywieckie, kuervas!! Wojtuś, czniaj koncertowo na te dupowłaźninne insyuacje i rób swoje, bo ropbisz to najlepiej w promienu 1.000 mil morskich !!!
  • ~qazer
    (2016-08-12 18:34)
    Cejrowski to palant, który jeździ do Afryki i przekonuje szamanów, że religia katolicka jest wyższa od animizmu, a to oczywista bzdura, a rozdają im błyskotki i żywność za konwersję
  • ~jiss
    (2016-08-12 18:27)
    Zamiast kasy to talony żywnościowe jak na święta
  • ~jandzia
    (2016-08-12 16:42)
    Nie ma pani racji bowiem Cejrowski jest prawdziwym katolikiem miotu toruńskiego . Po prostu boso ale w moherze !
  • ~artur
    (2016-08-12 15:45)
    Nie mogę pojąc jak Pani Pawlikowska mogla wyjśc za kompletnego de..la. To taka wspaniala i inteligentna Dziennikarka.Rowniez piękna kobieta a on znochalem jak kosa.