Terlikowski odpowiada Gojdziowi: Aborcyjny fanatyk, głęboko krzywdzi kobiety

| Aktualizacja:

Tomasz Terlikowski postanowił odpowiedzieć Krzysztofowi Gojdziowi, który kilka dni temu zadał jego żonie pytanie dotyczące aborcji po gwałcie. Prawicowy publicysta nazwał "doktora gwiazd" aborcyjnym fanatykiem i stwierdził, że sugerując zgwałconej kobiecie przerwanie ciąży, jest ponownym gwałcicielem.

wróć do artykułu
  • ~robert
    (2016-08-10 14:04)
    Stawianie problemu na głowie zamiast na nogach. Nie wolno tworzyć prawa które zmusza ofiary do heroizmu rodzenia dzieci z gwałtu. Jeśli kobieta zdecyduje się mimo wszystko tak postąpić to jej wola. W innym przypadku to sadyzm. Czy Bóg nie dał człowiekowi wolnej woli w decydowaniu samemu o sobie Panie Terlikowski ?
  • ~Fruzia
    (2016-08-10 13:46)
    polackie katolstwo zwane też lepszym sortem różni się od wyznawców allaha tylko tym, że nie wysadza się w powietrze...a szkoda....
  • ~Nika
    (2016-08-10 14:07)
    To, że Terlik promuje przemoc wobec kobiet, to nie powód, żeby promować Terlika. Nie ma także powodów, żeby hodować pomiot zboczeńca, który za parę lat sam zacznie gwałcić.
  • ~m
    (2016-08-10 14:11)
    Skąd oni wytrzasnęli ten syndrom poaborcyjny?
  • ~gosc
    (2016-08-10 14:44)
    Terlecki nikt nie musi myśleć tak jak ty i twoja żona, dajże sobie spokój, za takie pisanie bierzesz ciężką kasę i tyle, panie doktorze jest pan Wielki
  • ~ktoś
    (2016-08-10 22:05)
    Tomciu! Weź się wreszcie za leczenie głowy i nie ****** głupot! Razem z czarnymi kiecami chcesz LEGALIZACJI GWAŁTÓW I KAZIRODZTWA! O to wam chodzi?! OBŁUDA aż pod niebiosa!
  • ~j10
    (2016-08-11 11:40)
    Gdyby Terlikowski choć raz miał do czynienia z kobietą, zmieniłby zdanie. Żyje z karakanem do rodzenia i w tym tkwi problem.
  • ~xxxx
    (2016-08-11 09:29)
    Taaa , powinny urodzić ... A potem co ? Oddać panu Terlikowskiemu na wychowanie może? Jakim trzeba być człowiekiem żeby wymagać od kobiety , która jest ofiarą brutalnego gwałtu , kolejnej ofiary w dodatku skazać ją na to na całe życie , bo przecież dziecko trzeba jeszcze wychowac i o nie dbać . Ciąża też często zagraża życiu lub zdrowiu , tego też pan T. pod uwagę nie bierze. A tak poza tym jestem ciekawa jak by się zachował pan T gdyby zgwałcono jego córkę .Zapewne pierwszy poleciał by do lekarza z prośbą o aborcję i przekonywać ,że to absolutnie wyjątkowa sprawa.
  • ~Ew
    (2016-08-10 14:17)
    Znowu te argumenty z d. Walczą o biedne zgwałcone przez własnych ojców 10-latki. A potem w statystykach okazuje się, że 99,99999% aborcji to paniusie, które potrzebują "antykoncepcji post factum".
  • ~Ula
    (2016-08-10 12:03)
    Tak to prawda to osoba,ktora wciska kit mowiac o kobietach zgwalconych podczas kiedy one stanowia margines calego podziemnego interesu aborcyjnego.Panie doktorze moze zaapeluje pan do facetow sprawcow niechcianych ciaz o uciecie sobie co trzeba jesli nie umieja z tego korzystac z szacunkiem dla swoich kobiet.mowi to osoba,ktora korzystala z seksu z mezem i nie musiala zabijac dzieci.
  • ~Obser
    (2016-08-10 12:32)
    Komisja Etyki Naczelnej Izby Lekarskiej POwinna się zająć przypadkiem tego lekarza. Trzeba tylko złożyć doniesienie...
  • ~viola63
    (2016-08-11 12:55)
    Sama nie wyobrażam sobie usunięcia ciąży. Z uwagi na wiek problem mnie już nie dotyczy. Zawsze uważałam i nadal uważam, że w przypadku gwałtu decyzja powinna należeć wyłącznie do kobiety. Nikt nie ma prawa jej oceniać, ani przymuszać do jakiejkolwiek decyzji. Po traumatycznych przeżyciach kobieta sama powinna ocenić ze skutkami jakiej decyzji będzie jej trudniej żyć. Każdą decyzję należy uszanować.
  • ~fan
    (2016-08-10 19:32)
    Bardzo polubiłem pana doktora!Ale ostatnio te przejazdzki z tymi chłopcami były z jednej strony fajne ale z drugiej pokazywac to bogactwo!!tym powiedzmy niezamoznym ludziom troche mnie zabolało:(Niestety widac w naszym chorym swiecie jak nie rowno jestesmy przez zycie potraktowani!!!Jak wielkie sa roznice!!A przeciez jestesmy tylko ludzmi!!Materializm zzera nasze serca!!!!!!!!!!!:(A przeciez z prochu powstalismy !!i w proch sie obrucimy....:(
  • ~jaga
    (2016-09-20 13:02)
    ciekawe co by powiedział Terlikowski gdyby to jego zgwałcili i zaszedł w ciążę. tak się mądrzy bo to nie o jego **** chodzi. dlaczego w sprawie aborcji najwięcej do powiedzenia mają faceci i to tacy nie całkiem normalni.

Może zainteresować Cię też: