Internauci pomogli Szymonowi Hołowni: Jesteście wspaniali! Nie mam słów!

Szymon Hołownia ma za sobą kilka trudnych chwil, bowiem zaginął jego ukochany pies - Grafit. Na szczęście z pomocą ruszyli internauci i po 4 dniach zguba trafiła do domu. Dziennikarz podziękował wszystkim na Facebooku.

wróć do artykułu
  • ~niszcz dno i prymityw
    (2016-08-04 23:13)
    oto wiekoPOmne problemy parówkowej widowni i dętych celebrytków. a kilka tysięcy zaginionych ludzi rocznie - NIEWAŻNE! 6 tys. samobójstw wskutek dewelopersko-banksterskiego złodziejstwa - NIEWAŻNE! tfu!
  • ~PZPR
    (2016-08-05 08:13)
    Mdło się robi na widok tego ...mościa ale ta informacja powala. Szambo.
  • ~olo
    (2016-08-05 09:34)
    Co za ekumeniczne wydarzenie!! ludzie róznych wyznań wsparli proroka w traumatycznych wydarzeniach.Jestem wzruszony
  • ~sroka
    (2016-08-06 21:18)
    może by tak na głodne dzieci- panie kościelny
  • ~mądra katoliczka
    (2016-08-06 21:39)
    Co to jest ta hołownia? To część wozu Hołowczyca?
  • ~TOMASZ BORKOWSKI Z CIECHOCINKA
    (2016-08-07 17:38)
    TOMASZ BORKOWSKI CIECHOCINEK KNUR BURAK CEBULAK WIEŚNIAK OSZUKAŁ MNIE
  • ~jam
    (2018-07-13 08:19)
    Brawo za otwartość i rozsądek. Mam nadzieję, że przynajmniej rzecznik Episkopatu zapozna się z wypowiedzią Pana Redaktora Hołowni. Panie Szymonie dziękuję za błogosławione słowa odnośnie relacji wiara a polityka, tak, jak cieszę się, że do posługi wiary został przywrócony Ksiądz Lemański! Życzę im obu wytrwałości i sukcesów. Z przykrością czytam niektóre komentarze i wstydzę się za ich autorów.
  • ~Walenrod2 .
    (2018-07-17 09:36)
    Szanowny Panie Hołownia ! Kto pana upoważnia do takich komentarzy ! Zajmij się Pan swoją marną dziedziną ,która uprawiasz beznadziejnie a po za tym to kto Pan jest ? odpowiem słowami największego poety : " Nie bądź bezpieczny spisane będą czyny i rozmowy Lepszy dla Ciebie byłby sznur i gałąź pod ciężarem zgieta "Walwnrod2
  • ~dobekmg
    (2019-11-06 20:43)
    Drugi Terlikowski ! A Boga nie ma ! Jak jest to pokażcie zdjęcie ! A Boga, jeśli jest nie musicie bronić. Sam się obroni. A widać, że ma was wszystkich w d..u..p..i..e ! I nie obrażajcie moich uczuć niereligijnych, gamonie !

Może zainteresować Cię też: