Monika Zamachowska: Byłabym wspaniałą macochą. Dzieci Zbyszka unikają mnie jak ognia

| Aktualizacja:

Monika i Zbigniew Zamachowscy są parą od sześciu lat. Mimo upływu czasu, rany jakie zadali swoim bliskim porzucając byłych partnerów wciąż się nie zagoiły. Dziennikarka żali się, że dzieci męża dalej nie chcą mieć z nią kontaktu.

wróć do artykułu
  • ~Kryst
    (2018-02-16 23:04)
    Ten rozwód Zamachowskiego to z winy Moniki, bo ona już tak ma: z kwiatka na kwiatek. Ile ma już za sobą rozwodów?
  • ~Gosia Ełk
    (2016-08-03 16:23)
    Trwanie w związkach śmierdzących stęchlizną to samobójstwo.... Brawo Moniko i Zbychu !
  • ~kob
    (2016-08-03 16:19)
    sama sobie zgotowała ten los, nic dodać nic ująć
  • ~an
    (2016-08-03 10:29)
    ..po co im MACOCHA!!!!!!!!! mają mamę....
  • ~Maa
    (2016-08-03 06:57)
    Nie cudzolusz a tu jak suka jestes
  • ~KSZ
    (2016-08-03 01:09)
    PRZESTAŃCIE. DLACZEGO ZWALACIE WSZYSTKO NA NIĄ. PRZECIEŻ TO ON OBIECYWAŁ, ŻE ZESTARZEJE SIĘ Z MATKĄ SWOICH DZIECI. I TO, ŻE ODSZEDŁ DO INNEJ TO TYLKO JEGO WINA. ZRESZTĄ ŻYCIE JEST BARDZO SKOMPLIKOWANE I SIEDZĄC NA FACE NIE MAMY PRAWA OSĄDZAĆ INNYCH BO ZNAMY ICH HISTORIĘ TYLKO Z OPOWIEŚCI. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ. CIEKAWA JESTEM, CZY GDYBY WAS SPOTKAŁA TAKA HISTORIA TO TEŻ "PLULIBYŚCIE SOBIE W TWARZ" ??????
  • ~Piotr Frączewski
    (2016-08-02 21:59)
    Rany co za głupia baba. Opowiada w Gali jaka to ona jest sprytna i za nieporadnego Zbysia robi tyle rzeczy, ale cicho-sza nikt o tym nie wie. Noż k... KYS BIT*CH
  • ~fregat
    (2016-08-02 20:42)
    i.d.i.o.t.k.a.......................i to WIELKA
  • ~hynio
    (2016-08-02 20:40)
    Pinda.
  • ~she
    (2016-08-02 19:02)
    Krzywda do ciebie powróci To wszystko będzie ci oddane jak dzieci będą już dorosłe
  • ~autorka
    (2016-08-02 18:30)
    totalny brak taktu
  • ~vh
    (2016-08-02 18:20)
    A co mnie to obchodzi? Serio - prosze o jakies racjonalne uzasadnienie co mnie to obchodzi?
  • ~cid
    (2016-08-02 14:10)
    I to jest całe myślenie "celebrytów"... Najpierw w swoim egoizmie rozdętym do granic kosmosu czynią zło, z którym się jeszcze obnoszą, krzywdzą innych, a potem dziwią się normalnym reakcjom.
  • ~Monika-upadła gwiazda
    (2016-08-02 10:08)
    Nigdy nie zbudujesz szczęścia na cudzym nieszczęściu!. Rozwaliłaś swoje małżeństwo i Zamachowskiego. To ci powinno uwierać do końca zycia.