Cezarego Pazury recepty na terroryzm: Sojusz z Rosją i powrót do idei chrześcijańskich

| Aktualizacja:

Cezary Pazura skomentował zamach terrorystyczny z Nicei. Zdaniem aktora mamy do czynienia z wojną religii, dlatego jedynym sposobem na przetrwanie jest powrót do wartości chrześcijańskich.

wróć do artykułu
  • ~myślenie nie boli p.Cezary P
    (2016-08-16 20:21)
    Oj naiwny,naiwny Cezary ..........................nie poznał sie jeszcze na kłamstwach i manipulacjach towarzysza P.
  • ~joker
    (2016-08-14 12:34)
    Panie Pazura,zajmij sie pan aktorstwem,nie polityką.Przypomne panu ze chrzescijanstwo w swej histori ma tez nie jedną wyprawe na niewiernych,i nawracanie innowiercow sila ,na jedynie sluszną religie.Wiele wojen w Europie prowadzono za zgoda i aprobata Watykanu
  • ~beb
    (2016-08-14 06:46)
    Ty Garkotłuku, muślisz, że się uchronisz? Oj ty paździochu...
  • ~lf
    (2016-08-13 22:46)
    Cezary ma racje!
  • ~No odleciał chłopak...
    (2016-08-10 23:11)
    Czarek! Depardieu już czeka na ciebie z otwartą wódą! Pędź bo się zagrzeje!
  • ~Ika
    (2016-08-07 21:41)
    Facet chce być na fali bo już jego popularność gaśnie. Moim zdaniem nigdy nie był wielkim aktorem. Był raczej aktorzyną. Został mu tylko talent w przystosowywaniu się do każdych warunków społeczno-religijno-politycznych.
  • ~Siara
    (2016-07-21 14:06)
    No Cezary, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.
  • ~alik
    (2016-07-21 12:19)
    Czaruś wódzia ci mózg całkiem zlasowała?
  • ~kizak
    (2016-07-21 09:10)
    widzę ze większość piszących to otumanieni idioci antyrosyjscy - brawo p . Czarku
  • ~Szyba
    (2016-07-21 07:23)
    Dowcipy Pana Pazury są coraz słabsze......
  • ~Szyba
    (2016-07-21 07:20)
    Panie Cezary , błagam niech pan nie idzie drogą Depardieu !
  • ~dunia z torunia
    (2016-07-21 04:47)
    Idea wspaniala , co swiadczy, ze Pazura to nieglupi facet. Ale nie na tym gruncie. W Polsce za duzo ******** niekompetencji I ekstremalnej ignorancji. Wiedze Polyaki biora z dziennika , gazety wybiorczej itp." Gdzie rozum spi, budza sie upiory". Ktos to wspaniale ujal.
  • ~sp
    (2016-07-20 23:56)
    sporo prawdy i sporo bełkotu
  • ~Normus
    (2016-07-20 21:16)
    Swiat bez religii jest wspanialy panie Pazura.
  • ~edek z fabryki kredek
    (2016-07-20 21:09)
    Czarek nie czaruj Rosja nie chce sie jednoczyć z nami oni,co innego mówia, a co innego robia .Przejrzyj na oczy,pozdro
  • ~Amerykanski szpion
    (2016-07-20 21:04)
    Poza tym ględzeniem o religiach zgadzam się z p.Pazurą.Polskimi sojusznikami na wschodzie powinny być Rosja i Białoruś.Większym zagrożeniem dla narodu i państwa polskiego są kolejne rządy po 1989r. niż prez.Putin i Łukaszenka razem wzięci.
  • ~fregat
    (2016-07-20 20:30)
    jego recepty są jak jego występy kabaretowe ,mimo że on mi..... w.i.s.i.....to wstydzę się za niego... kabareciarze chyba tylko z litości dają mu te kilka minut ,facet jest żałosny w tym co mówi i robi
  • ~Zuzia K.
    (2016-07-20 20:27)
    Trafna diagnoza sytuacji. Piszę to z przykrością. Również z przykrością zauważam, że jedyne rozsądne słowa na ten temat padły nie z ust przywódców wspaniałej Unii Europejskiej, ale z ust Patriarchy Moskiewskiego Kiryłła - "Europa Zachodnia upada, ponieważ postawiła fałszywie pojęte prawa człowieka ponad Słowem Bożym". Kto już próbował myśleć samodzielnie, zamiast powtarzać frazy wyjęte z Gazety W - niech chwilę pomyśli. To boli tylko za pierwszym razem. A co do Rosji - większość wpisów imputuje Panu Pazurze chęć sojuszu z Rosją. Bzdura - bo czym innym jest traktowanie Rosji jako partnera na wydzielonym odcinku (np. w Syrii nie da się inaczej, co zrozumiały nawet USA), a co innego aprobata dla Putina jako takiego.
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2016-07-20 19:43)
    Panie Cezary,jak jeszcze zostaly sie tobie te garnki od emerytow,to walni sie pan w glowe PO jednym!!!
  • ~mela
    (2016-07-20 18:33)
    Zgadzam sie z panem Pazurą.