Młynarska na Facebooku narzekała na totalny Armagedon we Władysławowie, wszechobecne gofry, frytki i "państwa Kiepskich" z rodzinami. Po tym wpisie na głowę dziennikarki posypała się lawina krytyki.

Reklama

Narzekanie na wakacje nad Bałtykiem nie spodobały się także Filipowi Chajzerowi. Dziennikarz zamieścił na swoim profilu zdjęcie z plaży z przesłaniem dla Agaty Młynarskiej:

Kiepscy pozdrawiają Agatę. Btw. Kiepsko to trzymać kij od mopa nie tam gdzie trzeba:) POLSKIE PLAŻE - NAJLEPSZE NA ŚWIECIE. TAK JAK LUDZIE.

W kolejnym wpisie Filip Chajzer rozwinął swoją wypowiedź. Dziennikarz z sentymentem wypowiedział się na temat wypoczynku nad polskim morzem i skrytykował osoby, które narzekają na klimaty panujące w nadbałtyckich miejscowościach:

Jesteśmy już czymś w rodzaju organizacji:) kiepskiej ale dumnej:) dobra, styknie nabity. Teraz serio. Co roku spędzam wakacje nad Polskim morzem. Od zawsze. Najpiękniejsze wspomnienia mojego życia pochodzą z Półwyspu Helskiego. Zostaną ze mną na zawsze. Kocham Jastarnie. W pół drogi między przaśnym ale wesołym Władkiem a nudziarską ale spokojną i relaksującą Juratą. Bawią mnie tandetne focze pamiątki na straganach i chińskie magazyny w wielkich namiotach. Czego tam nie ma... Papierowe twarze Rydzyka i Angeli M. są przednie. Lubię kręcone ziemniaki z toną soli, nie mówiąc o gofrach. Zawsze z bitą i dżemem. I w końcu, którego faceta nie kręcą surferki z Chałup? :) Drące się dzieciaki zawsze drą się jak dla mnie i tak za cicho. Dzieci to dzieci, mają wakacje do cholery:) 20 lat temu sami piłowaliśmy mordy i nikomu to nie przeszkadzało. Starzy pili piwo i wszyscy mieli się znamomicie. Wszystko to stanęło mi dzisiaj przed oczami kiedy spacerowałem z browarem w plastiku po plaży w Kołobrzegu. Nie widziałem nikogo kto byłyby tam na siłę. Męczył się. Wręcz przeciwnie, zaciesz po pachy. Drodzy piewcy relaksu kontemplacyjnego - nawet jeśli jesteśmy dla was parkiem jurajskim to musicie wiedzieć, że nas to bawi i nie jesteśmy przez to gorsi. Jesteśmy szczęśliwi a o to chodzi na wakacjach.

Agata Młynarska najwyraźniej przejęła się krytyką, bowiem przeprosiła wszystkich, którzy poczuli się jej wpisem urażeni.