Małgorzata Rozenek: Dama to sposób bycia. Sztywne przywiązanie do zasad jest nudne [ROZMOWA DZIENNIK.PL]

| Aktualizacja:

"Zbyt sztywne przywiązanie do zasad jest nudne i w moim przypadku niewykonalne. Ja sama, ze swoim charakterem co chwilę popełniam jakieś faux pas, ale przynajmniej mam świadomość swoich błędów" - powiedziała w rozmowie z dziennik.pl Małgorzata Rozenek. Gospodyni nowego show "Projekt Lady" zdradziła nam także, dlaczego trudno jest być nowoczesną kobietą we współczesnym świecie i opowiedziała o swojej relacji z Hanną Lis.

wróć do artykułu
  • ~karolina
    (2017-03-01 16:55)
    nie viadomo skąd przybyla i mniema sie za dame prosta dzievucha ktra wyszla z polskiego szamba
  • ~!!!!!!
    (2017-02-28 08:51)
    nadal rozenek czemu nie majdan ????????????????
  • ~fregat
    (2016-08-23 12:01)
    głupie babsko
  • ~Bawidamek
    (2016-06-19 18:13)
    "Bawimy się jak damy. A jak nie damy to się nie bawimy." - jak to mawiają damy
  • ~48 letnia rówieśnica
    (2016-06-19 17:59)
    Rozenek to już skończyła te 37 lat?
  • ~tak pytam
    (2016-06-19 09:15)
    Kto promuje tę miernotę?
  • ~katar
    (2016-06-19 00:46)
    Lisica o Rozenek: inteligentna fajna no super.Tak sie wzajemnie nakrecaja.A co nas to obchodzi
  • ~Polak Pradziadek
    (2016-06-18 21:14)
    Polacy (zupełnie bezzasadnie i niezgodnie z zasadami godności i człowieczeństwa!) zamienili przez ostatnie 35 lat zasady na przysiady (w szambie - z przerwą na papierosika), męstwo na niedołęstwo, a ojcostwo na dziadostwo!
  • ~Inspektor Higieny Umysłowej
    (2016-06-18 21:09)
    Pozwolę sobie zauważyć, że do zasad nikt nikogo nie "przywiązuje"! Zasady nie są bowiem dla niewolników i chłopów pańszczyźnianych! Zasady się wchłania od urodzenia jak powietrze, jak pokarm spożywany przy stole zgodnie z zasadami - na talerzu, nożem i widelcem! A same zasady - to jest taki zestaw sztućców do spożywania życia tak, żeby bliźnim siedzącym przy wspólnym stole nie odebrać apetytu i żeby im się nie zebrało na wymioty! Dlatego nie wolno życia siorbać anmi konsumować chochlą! - A jak Pani tego nie rozumie - to proszę nie zabierać w sprawie zasad głosu!
  • ~Tarantula
    (2016-06-18 17:49)
    Stąd pochodzi znane przysłowie czy dowcip? Bawimy się jak damy, a jak nie damy, to się nie bawimy.
  • ~Roderyk.
    (2016-06-18 16:01)
    Dęta DAMA...
  • ~fgb778
    (2016-06-18 13:56)
    What a bunch of crap.
  • ~kolo
    (2016-06-18 13:39)
    kto lansuje te stare pudla ?
  • ~Tadeusz Sznuk
    (2016-06-18 11:22)
    Dalej cisną Rozenkową na gwiazdę telewizji. Naród nie kupił ekspertki od hoteli, to teraz będzie rżnęła wielką damę. I tak pewnie w nieskończoność - aż się w końcu uda, albo naród zwymiotuje na ekran i przełączy na inną stację.
  • ~pg
    (2016-06-18 09:31)
    Myślałem Pani Małgosiu, że jest Pani mądrzejsza. Te peany na cześć konkubiny laureata tytułu "hieny roku", budzą w Narodzie absmak...szkoda!
  • ~solo
    (2016-06-18 09:18)
    Obie są beznadziejne...
  • ~wyborca/ I*m sorry.Mogli byc wielcy, a zdziadzieli.
    (2016-06-18 09:15)
    ***dama to sposob bycia*** ???. Jezeli ktos jest redaktorem, np, dziennikarzem, dyrygentem, smieciarzem , tez taka praca nie hanbi, ale MOGL, a nie bronil ponizanych i ograbianych przez kolejne lata, najslabszych grup naszego Spoleczenstwa, a mogl, ba nawet powinien to robic publicznie, a nie robil, to nie zasluguje na zadne honory , absolutnie/ No More. Mercy/na zadne zaszczyty, a wzajemne adoracje to odrebny swiat elyt, i niechaj tak pozostanie. Milego Weekendu.to Byla "hu, du i kamieni kupa, teoretycznie, starajmy sie zapomniec o tej hanbie.