Wizerunek Małgorzaty, od czasu gdy była żoną Jacka Rozenka i gospodynią "Perfekcyjnej pani domu", uległ sporemu przeobrażeniu. Wiążąc się z Radosławem Majdanem, celebrytka zaczęła nosić bardziej seksowne stroje, a zdaniem niektórych, niepokojąco upodobniła się do byłej żony ukochanego, Dody.

Reklama

Stacja TVN wciąż jednak promuje Rozenek-Majdan na damę, czego dowodem jest rola ekspertki w programie "Projekt Lady". Sama celebrytka nie do końca jednak stosuje porady serwowane młodym dziewczynom. Podczas, gdy swoim podopiecznym tłumaczyła, że dama nie powinna epatować roznegliżowanym ciałem, na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać jej wdzięki.

Instagram

Zdaniem internautów fotka jest zbyt wulgarna i nie przystoi prawdziwej damie. Oto niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem:

Nie ma nic złego w pokazywaniu piersi o ile jest się modelką topless... Jednak do Pani niezbyt to pasuje. Perfekcyjna pani domu czy dama nie pokazuje publicznie piersi... Troszkę za duża rozbieżność pomiędzy imagem, który stara się Pani kreować a czymś takim. Kiedyś Panią szanowałam, ale widzę, że na siłę stara się Pani zrobić z siebie "dziunię".

Całkiem nieźle jak na 50tkę

Ja takie seksi zdjęcie wysłałabym tylko mężowi

Współczuję Twoim synom w szkole...

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan faktycznie przesadziła z eksponowaniem ciała?