O nowym pomyśle na siebie, Edyta Górniak poinformowała fanów na Facebooku. Gwiazda zamieściła zdjęcie, na którym widać jak pracuje nad projektem odzieży. Jej kolekcja powstaje przy współpracy z marką NAOKO.

Reklama
Instagram

Pomiędzy życiem rodzinnym i scenicznym jestem niemal w ciągłej podróży. Dlatego miękkość tkanin i swoboda ruchu zarówno w samochodach jak i samolotach są dla mnie nieocenione. Kiedy poznałam młodą projektantkę, kreatorkę marki NAOKO, odżył w mojej pamięci odkładany przez lata pomysł stworzenia linii, jaką sama wybrałabym dla siebie. Na etapie procesu kreatywnego udało nam się także przemycić w sposób nienachalny treści, które od lat stanowią dla mnie filozofię życia. Doszliśmy wspólnie z marką NAOKO do przemyśleń, iż uniwersalność projektów, które powstały pozwala zaprezentować kolekcje szerszemu spektrum odbiorców - powiedziała Górniak w rozmowie z fashionpost.pl

Większość fanów entuzjastycznie zareagowała na nowy projekt Edyty Górniak. Nie zabrakło jednak głosów pytających o to, kiedy diva w końcu nagra nową płytę.