Pierwszy zgrzyt pomiędzy obiema paniami pojawił się kilka lat temu, gdy w programie "Magiel towarzyski", Kołakowska została nazwana "surogatką Tomasza Karolaka". To określenie nie spodobało się zarówno modelce, jak i aktorowi, który zagroził, że autorowi tych słów, czyli Tomaszowi Kinowi wymierzy sprawiedliwość za pomocą pięści.

Reklama

Ostatnio konflikt pomiędzy Kołakowską i Korwin Piotrowską odżył, kiedy dziennikarka skrytykowała wypowiedź celebrytki na temat modowych blogerek. Karolina zarzuciła Violi, iż zazdrości dziewczynom, których blogi odniosły sukces, gdyż sama poniosła na tym polu porażkę.

Kołakowską te słowa musiały zaboleć, bowiem wysłała Korwin Piotrowskiej taką wiadomość na Facebooku:

Wiesz co Karolina żal mi ciebie. Jesteś obłudna i prowadzisz bardzo nieczystą grę, bardzo też niebezpieczna. Nie napiszę ze jesteś głupią pizdą bo to byłoby oczywiste. Życzę Ci, żebyś w końcu zajęła się czymś pożytecznym. A najlepiej będzie jak Cię w końcu ktoś porządnie bzyknie, może wtedy cała złość i jad opuszcza ciało twe i znowu będziemy mogli się cieszyc się Karoliną jaką byłaś kiedyś. Bo po tamtej śladu nie ma a szkoda.

Reklama